Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan cirkuszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan cirkuszol, hogy elfogy itthon a kaja és azért mert eszek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a veszekedés azon, hogy elfogy amit vesz a boltban. De hát ez a normális nem? Nem azért vesszünk valamit, hogy kidobjuk. Konkrétan azért jött belém ma reggel, mert meg mertem kérdezni, hogy hozott-e egy felvágottból. Mivel tegnap igen, tegnap előtt igen, de mind a két nap azt reggeliztem/vacsoráztam és elfogyott. Nekem sajnos nem elég 10-15dkg felvágott max 1 napra de ezt nem érti meg csak sérteget érte, meg sorolja, hogy mennyi pénzt költött el kajára. Ez normális lenne egy kapcsolatban?


Komolyan ott tartok, hogy inkább félrerakok minden havonta egy bizonyos összeget a fizetésemből és befizetek menüre és csak azt fogok enni amit a saját félretett pénzemből megveszek.


2018. jún. 17. 09:19
 71/98 anonim ***** válasza:
"Vedd meg hétvégén előre:szerdán nyálkás volt a sonka (baromfi mell).30-45perc telt el a hűtőpult és az ottho i hűtő közt." - Igen, ilyen is van, de nem mind ilyen, meg a hűtő is számít, sőt, a kinti hőmérséklet is. Volt olyan nyár, hogy hiába volt az étel a hűtőben, a hőség miatt minden hamarabb romlott, még ott is. Nálam a sajtok egy tipikus eset, van olyan, ami olcsó, de azért nem veszem, mert hamar tönkremegy, mint a drágább ugyanakkora darab, ezért inkább megveszem a drágábbat. Lehet, hogy az a sonka is gyengébb minőség volt, ezért ment tönkre hamar. De a húsáru egyébként jellemzően eláll fagyasztóban, azt is érdemes lehet kipróbálni, akár felvágottakkal is. Minden nap annyit vesztek ki, amennyi el is fogy aznap.
2018. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
90%

Imádom mikor valaki kiír egy kérdést, és 30 válasszal később kiderül, hogy mi is a probléma.

Szóval a barátnőd a fogához veri a garast. Ő mit szokott enni? Sparos túrórudit, tescos kiflivel, meg vízzel? Magyarázd el neki, hogy a legdrágább dolog az egészség, és most sokkal olcsóbb 300 forintos tejet venni, mint később gyógyszereket szedni.

2018. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 A kérdező kommentje:
Nem tartom számon, hogy miket eszik.
2018. jún. 17. 12:06
 74/98 anonim ***** válasza:
46%

"Komolyan, kinek lenne ezek után kedve jóízűen enni abból amit a felesége készít, ha beleköt miután megette.. Azt más meg sem említem, hogyha olyan készít amit nem szeretek vagy olyat ami nem ízlik és nem eszem akkor is belém köt és megy a vita meg a hiszti.."


Azért elég mísz csaj, én meggondolnám vele a továbbiakat, jobb nem lesz.

2018. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
65%

Barátnőd vegyen már több kaját, ha elfogy ilyen hamar, nem is értem a baját...


29n

2018. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
46%

Azért te sem vagy egy főnyeremény... Ahelyett, hogy leülnétek, és próbálnátok átbeszélni, megoldani a problémát, inkább feljössz ide és szó szerint kibeszéled a saját párodat!? Azt pedig ki ne találd, hogy tanácsért jöttél, mert 10 oldalon keresztül elég sokat kaptál, de tőled végig csak pocskondiázást lehet olvasni.

Miért nem kérdezed meg a barátnődet, hogy mi pontosan a baja?

2018. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
50%

Még mindig nem válaszoltál arra, ki vásárolna neked ha egyedül élnél? Valahogy megoldanád, nem? Szaladgálj te a boltba, ne mástól várd.

Hogy nem vagytok fiatalok, ez nevetséges. Sokat elárul a gondolkodásodról. Elárulom, 45 éves nő vagyok, én tényleg nem tartozom kor szerint a fiatalkhoz, de annak tartom magam. Nem is látszik rajtam. Sportolok, futok, leginkább félmaratonokat, de becsúszik néha maraton meg terep is, aktív életet élek, barátaim mind fiatalabbak, a felfogásom fiatalos. Neked fejben van baj, ha azt mondod nem vagytok már fiatalok😊 sokat számít, ki hogy fogja fel az életet.

2018. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 A kérdező kommentje:

# 77


Hogy jön ide? Mit érdekel az téged, hogy hogyan oldanám meg? Meg tudnám oldani egyébként ahogy megoldottam az előtt is ahogy összeköltözünk. Bevásárlok egymagam szombaton és kész. Meg is van oldva.

2018. jún. 17. 12:49
 79/98 anonim ***** válasza:
0%
De utálom ezt hogy "45 éves vagyok, de nem nézek ki annyinak". Hiába nem, attól még bizony te 45 vagy belül.
2018. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
96%

Azt nem értem, hogy 5 éve vagytok együtt, és ilyen piszlicsáré dolgot nem tudtok megoldani, akkor mégis minek akartok házasodni? Én egyedül tartom el magam és tartom fenn a háztartásomat, és valahogy meg tudom oldani jól a kaját, hogy megfelelő legyen mennyiségre és minőségre is, és kijöjjek a büdzséből.

Tényleg azt tudom tanácsolni, hogy írjátok össze, miket vásároltok, mikor, mennyit, mennyit költötök rá, hányszor kell menni? Nekem heti egy bevásárlás bőven elegendő, és nem is veszek mindent minden héten (ételből sem, kenyeret, húst fagyasztom). Vezessétek a bevásárlást, mindegy, hogy kockás füzetben vagy excelben vagy máshogy, pár hétig írjátok, aztán nézzétek meg és próbáljátok áttervezni. Elégnek kell lennie egy nagy hétvégi bevásárlásnak rendszeresen, ha nincsenek extrák.

Persze rajtatok múlik, hogy meg akarjátok-e oldani, vagy mindketten csak a magatok igazát mondjátok és állandóan összevesztek. Csak akkor így ne házasodjatok, és gyereket pedig főleg ne vállaljatok, mert be fog golyózni mellettetek...

2018. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!