Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan cirkuszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan cirkuszol, hogy elfogy itthon a kaja és azért mert eszek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a veszekedés azon, hogy elfogy amit vesz a boltban. De hát ez a normális nem? Nem azért vesszünk valamit, hogy kidobjuk. Konkrétan azért jött belém ma reggel, mert meg mertem kérdezni, hogy hozott-e egy felvágottból. Mivel tegnap igen, tegnap előtt igen, de mind a két nap azt reggeliztem/vacsoráztam és elfogyott. Nekem sajnos nem elég 10-15dkg felvágott max 1 napra de ezt nem érti meg csak sérteget érte, meg sorolja, hogy mennyi pénzt költött el kajára. Ez normális lenne egy kapcsolatban?


Komolyan ott tartok, hogy inkább félrerakok minden havonta egy bizonyos összeget a fizetésemből és befizetek menüre és csak azt fogok enni amit a saját félretett pénzemből megveszek.


2018. jún. 17. 09:19
 61/98 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, mondjuk inkább 35-től kezdődik a középkorú...


[link]

2018. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy nem a kaján kell spórolni. Úgy vagyok vele, hogyha már dolgozok és meg engedhetem magamnak akkor hadd egyek már olyat és annyit amennyit szeretnék és ne kelljen már senki miatt sem kevesebbet enni, mert IPARI mennyiség amivel jól lakok. Én szeretek enni és nem vagyok elhízva sem és igenis nagyon rosszul esik az, hogy a társam emiatt velem veszekszik mert megeszem amit megveszünk. Soha nem szoktam felenni semmit, csak amit tudom, hogy nem szeret. Amiből már nincs sok mindig meg szoktam kérdezni, hogy nem kér-e vagy megehetem-e. Ő például oda van a lekvárokért meg az ilyen édességért amit én egyáltalán nem szoktam enni.
2018. jún. 17. 11:13
 63/98 anonim ***** válasza:
62%

Én örülnék, ha elfogyna. :D

Nálam meg mindig az a baj, hogy nem tudom kiszámolni hogy mennyit kellene főzni/vásárolni. Sok minden ránkrohad, mert mindig más kell a páromnak. :)

30/N

2018. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:

Ő ilyen marad, te meg másmilyen vagy. Van, amiből én is az olcsóbbat veszem, mert semmivel sem rosszabb a drágánál, aztán van, amiből meg kell vennem a drágát, mert az olcsó nem megfelelő. Igazából egyikőtök sem gondolkodik igazán jól, minden nap én sem rohangálnék a boltba munka mellett, van épp elég dolgom, és egy nap mindenkinek 24 órából áll...


Hétvégén meg lehet oldani az egész heti bevásárlást, hétköznap meg max. ha nagyon kell valami és sürgős, vagy épp amúgy is útba esik. De ezt a napi vásárolgatást még a szüleim sem csinálják. Mellesleg náluk meg apám vásárol be, és remekül megoldja egyedül.

2018. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 A kérdező kommentje:

El nem tudjátok milyen rossz érzés úgy bármit is csinálni, hogy heti szinten legalább kétszer valaki beleköt abba, hogy étkezel. Komolyan, kinek lenne ezek után kedve jóízűen enni abból amit a felesége készít, ha beleköt miután megette.. Azt más meg sem említem, hogyha olyan készít amit nem szeretek vagy olyat ami nem ízlik és nem eszem akkor is belém köt és megy a vita meg a hiszti..


Ne mondjátok azt, hogy főzzek magamra mert szoktam, ha az időm engedi és hétvégente is én készítem az ennivalót általában. Hétköznaponként szokott ő mivel ő kevesebbet dolgozik és helyben dolgozik. Hamarabb hazaért mint én és később is megy el itthonról. Könnyebben meg tudja oldani mint én napi 10 órás műszak mellett.

2018. jún. 17. 11:20
 66/98 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!! 26 a párod...nem fészekrakó,babaváró spóroljunk ösztön uralkodott el rajta?

Amikor 21-22volt,akkor jártál náluk(gondolom otthon lakott szüleivel,vagy ha nem is,akkor jártál a szüleihez vele) ott is tesco gazdaságos meszesvìz volt tej helyett?? Tehát nézzük azt honnan jött. Milyen szokások közűl,mire költöttek ők?

Párod mit csinál?Dolgozik,mit?

Írták a rudas felvágottat,hát nálunk jobban fogy. A papírvékony bolti szeletből 2-3beterìt egy kenyeret,otthon vastagabbat vág az ember,ott +1-1,5dkg terìt be egy kenyeret.

Vedd meg hétvégén előre:szerdán nyálkás volt a sonka (baromfi mell).30-45perc telt el a hűtőpult és az ottho i hűtő közt.

2018. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
62%
Ez gáz. Ha van pénzetek miért spórol a kaján? Én soha nem sporolok ilyeneken, mindig tele a hűtő, nasibol is mindig sok van otthon, nincs annál idegesítőbb mikor megkivanok valamit és nincs otthon... mondjuk mi imádunk enni, heti 3x általában étteremben eszünk. Kaján sporolni... ilyet...
2018. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
78%
Ki tudja hányadik kommentben csak sírsz össze vissza, ahelyett hogy férfi lennél. Mondd meg az asszonynak hogy vegyen többet és kész, mit kell ezen ennyit rágódni?
2018. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 A kérdező kommentje:

Nem tervezünk még gyereket csak az összeházasodást tervezzük. De még odébb lesz még csak beszéltünk róla de tavasszal gondoltuk. Mármint jövő tavasszal. Ezért is írtam általánosságban, hogy feleség.


Szegényebb családból származik ez tény.


Neki ilyen kis üzlete van egy barátnőjével dolgozik közösen. Kozmetikus szalon.

2018. jún. 17. 11:30
 70/98 anonim ***** válasza:
91%
"Szegényebb családból származik ez tény." - Akkor ezért spórol.
2018. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!