Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan cirkuszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan cirkuszol, hogy elfogy itthon a kaja és azért mert eszek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a veszekedés azon, hogy elfogy amit vesz a boltban. De hát ez a normális nem? Nem azért vesszünk valamit, hogy kidobjuk. Konkrétan azért jött belém ma reggel, mert meg mertem kérdezni, hogy hozott-e egy felvágottból. Mivel tegnap igen, tegnap előtt igen, de mind a két nap azt reggeliztem/vacsoráztam és elfogyott. Nekem sajnos nem elég 10-15dkg felvágott max 1 napra de ezt nem érti meg csak sérteget érte, meg sorolja, hogy mennyi pénzt költött el kajára. Ez normális lenne egy kapcsolatban?


Komolyan ott tartok, hogy inkább félrerakok minden havonta egy bizonyos összeget a fizetésemből és befizetek menüre és csak azt fogok enni amit a saját félretett pénzemből megveszek.


2018. jún. 17. 09:19
 51/98 A kérdező kommentje:

Egyébként a hétvégi bevásárlás is mindig mérgelődésbe fullad mert mindig ideges lesz, ha veszek valamit ami drága.. Pl volt, hogy vettem tejet ami kb 200 forint volt és majdnem elkezdett velem cirkuszolni, hogy miért nem jó a 110 forintos tej.


Mint mondtam szinte minden hétvégén szoktunk vásárolni közösen de most elmaradt, csak nem szeretek menni vásárolni vele mert tényleg ha nem is szól látom rajta, hogy majd felrobban az idegtől, ha ott hagyunk ilyen 20-30 ezer forintot egy áruházban.

2018. jún. 17. 10:43
 52/98 A kérdező kommentje:
Ezeket nem írtam a kérdésbe de én ezt már fel sem veszem. Én akkor is megveszem a drágábbat, ha fejre áll akkor is. Nem fogok egészségtelen és rosszabb ízű dolgokat enni csak azért, hogy havonta spóroljak rajta 10 ezer forintot. Nyilván én sem a 10 000 forint/kg áron lévő terméket veszem meg de a steak majdnem ennyiben kerül és 2 havonta egyszer azért belefér és szoktam is venni.
2018. jún. 17. 10:47
 53/98 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, nem akarok ennyire belemászni, de nem lehet az, hogy túl gyorsan eszel? Úgy értve, ha habzsol az ember, akkor képes jóval többet enni, mint szükséges.

Saját példámon jöttem rá, baja volt a torkomnak, és lassabban tudtam kajálni, kb. fele, 2/3-a kajával jóllaktam.

De persze amit írsz, hogy a barátnődnek a nagybevásárláskor is durran az agya...

2018. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
97%
110 ft-ért nem lehet tejet kapni, csak tej szerű készítményt, akkor itt nagyobb gondok vannak, mint a vásárlás meg a menü. A nagybevásárlás költséges, de még mindig olcsóbb, mint a sok kicsi, csak akkor nem egyben kell kiadnia a pénzt. Gondok vannak mindkettőtöknél nyilvánvalóan. Írjatok akkor listát és menjen ő, vagy ha ennyire spórol az alapvető élelmiszereken is, akkor meg menjél te el egyedül(ezt amúgy is megteheted egy héten egyszer te is és akkor azt veszel és annyit, amit akarsz, majd otthon drámázhat miatta). Két felnőtt ember azért ne ám már ne bírjon egy ilyen mezei dolgot megoldani, mint a bevásárlás, étkezés. Ha ez sem megy, akkor nem kéne az együttélést erőltetni, mert ez a legalapvetőbb, ha már egy év után szalámiháború és tejen spórolás van, meg puffoggás és hiszti egy sima kajálás körül, akkor sok értelme nincsen...
2018. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 A kérdező kommentje:

# 53


Attól függ mennyi idő van rá. Munka közben ha kaja szünetem van akkor viszonylag gyorsan eszem. De otthon nem szoktam gyorsan enni.

2018. jún. 17. 10:57
 56/98 anonim ***** válasza:
97%

@51:"majd felrobban az idegtől, ha ott hagyunk ilyen 20-30 ezer forintot egy áruházban." - most erre csak azt tudom mondani, hogy amíg te teszel több pénzt a közös kasszába, addig ő ne robbanjon fel a nagybevásárlástól.


110 forintért meg nincs tej; még a 200 forintos tej se éppen minőségi.

2018. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező! Fogadjunk nem öltönyös irodista vagy:). Diplomád sincs ha jol sejtem,nem gáz nekem se.Teherautó sofőr vagyok egy acélkereskedésben kézzel is kell pakolni le-fel néha.Tudod vannak akik gyúrni járnak irodai munka után,eszik a fehérjét(szatev szikszói gyárát ajánlom figyelmükbe-dögösnek csúfolják)kőműves fanglival.Én kb annyit súlyzózom acélsúllyal csak én kapok óránként tisztán 2000et.

Szóval amit elégetek pótolni is kell,teharautóba is többet kell tankolni,mint egy smártba. Nekem is 2-2,5kg kenyér (rozskenyér) elmegy egy héten. 2×10dkg sonka(felvágottszerű) 7,5 dkg száraz felvágott,szalonna kolbász inkább nem is îrom tovább elmegy nekem egy héten csak reggelire és vacsorára az ebéd az leves második...

Ja kérdésedre válasz: közös kassza,te jobban keresel ,jobban is ehetsz,ha veled jár fogadja el te ilyen vagy. Sok falusi lány elsírna magát szégyenében ha férje nem lakna jól.

2018. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 A kérdező kommentje:
Spár márkás zöld dobozos tej volt 110 forint körül. Én amit vettem az a kerek műanyag üveges tej volt. De mindegy is.
2018. jún. 17. 11:01
 59/98 A kérdező kommentje:
Van diplomám, de nem irodista vagyok, hanem műszaki vezető egy gyárban. Nem nagyon végzek fizikai munkát, de nem egész nap a kellemes kényelmes irodában ülök.
2018. jún. 17. 11:05
 60/98 iamaveryniceguy ***** válasza:
86%
Én menekülnék ebből a kapcsolatból. Nem akarok olyan nőt, aki ennyire a 'fogához veri a garast'. Még egyszer, szerintem nem a kaján kell spórolni vagy lehet meghalni/betegeskedni 40 évesen.
2018. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!