Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan cirkuszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan cirkuszol, hogy elfogy itthon a kaja és azért mert eszek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a veszekedés azon, hogy elfogy amit vesz a boltban. De hát ez a normális nem? Nem azért vesszünk valamit, hogy kidobjuk. Konkrétan azért jött belém ma reggel, mert meg mertem kérdezni, hogy hozott-e egy felvágottból. Mivel tegnap igen, tegnap előtt igen, de mind a két nap azt reggeliztem/vacsoráztam és elfogyott. Nekem sajnos nem elég 10-15dkg felvágott max 1 napra de ezt nem érti meg csak sérteget érte, meg sorolja, hogy mennyi pénzt költött el kajára. Ez normális lenne egy kapcsolatban?


Komolyan ott tartok, hogy inkább félrerakok minden havonta egy bizonyos összeget a fizetésemből és befizetek menüre és csak azt fogok enni amit a saját félretett pénzemből megveszek.


2018. jún. 17. 09:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
71%

(Nem olvastam végig a válaszokat.)

Több kaja kell neked? Vegyél több kaját.

Ha egyedül élnél, éhen halnál?

Olyan meg már lassan nincs, hogy 5-6 után ne legyen bolt.....

Vagy írtad te magad megoldásnak a menüt, hajrá.


Felnőtt ember vagy, vagy csecsemő, akit el kell látni?

2018. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
Bónusz tipp: hétvégén vásárolj be magadnak a hétre. :)
2018. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj, én is agyfxt tudok kapni, mikor megveszek egy csomag szalámit, vagy kettőt, és a párom megeszi, de nem is vesz helyette, csak reklamál hogy "nincs".


Hát, te is így jártál, felnőtt férfi vagy, hozzál, ha már megzabálod az egészet, és ne reklamálj.

És nem kell félretenned kajára, de mi a francért kell kikajálni mindent a hűtőből?


Egyél normális szelet kenyeret, paprikát, zöldséget, sajtot és ne fél kiló szalámit.

2018. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
60%

És az is nonszensz, hogy 1,5 nap alatt elfogy a főtt étel.


Nálnk legalább két napra való van, mert a kedvesemben van annyi, hogy ne zabálja fel az egészet.


Szeretek főzni, de ha minden nap azért kéne egy fazék kaját csinálnom, mert ő kb. másnapra feleszi, hát elég hamar kiakadnék.

2018. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
42%
És ne szépíts, azért van rajtad 10-zel több, mert zabálsz. Ennyi... TE is el tudsz menni a boltba, ha már ekkora bélpokol vagy.
2018. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
50%
És még kérdezik, hogy miért olyan borúlátó a magyar...ennyi frusztrált embert, te jó ég...
2018. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
40%
Itt mindenkinek tökéletes alakja van. Senkin sincs súlyfelesleg. :)))
2018. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
Ulj le vele es tisztazd, hogy van pen tobbre
2018. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!