Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavaró nálatok az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavaró nálatok az, hogy radikális baloldali vagyok és ezt merem vállalni?

Figyelt kérdés

Engem borzasztóan zavarnak az igazságtalanságok, minthogy van szegénység és irtó gazdag burzsoázia. Az is, hogy a lakhatás és a jólét nem alapvető jog. Szerintem az ember ne a jobb létért és a piac érdeke miatt, hanem a tudás vágyért tanuljon és nem lesz neki szenvedés a tanulás. Rasszizmust teljesen elutasítom a cigányok szidása, lenézése semmit nem old meg, sőt jobban kéne őket támogatni abban, hogy kilegyenek emelve a mélyszegénységből.


Szabadelvű vagyok a tekintély elvűséget megvetem, emiatt antibolsevista is vagyok. Ők teljesen lejáratták a baloldal szellemiségét és Marxot is.


A nemi szerepeket feleslegesnek tartom, kiállok a nemi egyenlősség mellett, ha lesz gyerekem akkor szeretném, ha egyikünk se dolgozna és támogatom az alapjövedelem bevezetését. Ez utóbbi azért is lenne jó, mert megszünne ez a "3 évig a férfi tartsa el a családot" féle mítosz (ami alapból egy hülyeség) és nem kéne kényszer munkákat elvállalni. Kár, hogy sokan nem értik meg az alapjövedelem értelmét és értetlenkednek.

Számomra teljesen természetes az, hogy nem azért születünk, hogy kényszerítsenek ott fönt olyan dolgokra ami szenvedést okoz.

Nem hiszek abba, hogy az ember alapjáraton rossz, önző és verengő szerintem csak a rendszer a rossz. Az ember inkább jó, szereteteljes és odaadó.


Mióta elkezdett foglalkoztatni a közélet és a politika azóta órákig tudok erről beszélgetni és mellé szeretek filozofálni, elmerengeni bizonyos kérdéseken. Mivel balos vagyok ezért nem érdekel, hogy mi a végzettsége, mit dolgozik a másik, ezek nem nemesítik az embert nem lesz több attól senki, mert diplomája van és magas pozicióban dolgozik számomra minden ember egyenlő. Ez nem azt jelenti, hogy minden ember egyforma, mert minden ember más, de ettől még egyenlőnek tekintek mindenkit. A munkahelyemen is a főnököt is ugyanolyan rangúnak tekintem, mint magamat, nem tudok magasabb rangúként tekinteni rá. Számomra nincsenek rangok.


Fura, hogy ilyen világnézetem van és zavaró lenne? Persze nem csak erről beszélgetnék, de én már ismerkedés elején szeretem elmélyíteni a beszélgetést.


2018. dec. 29. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

"Miért szegény valaki, míg a másik gazdag? Valószínűleg az utóbbi megdolgozott ezért, így nincs ezzel baj."


Akkor Mészáros Lőrinc a legszorgalmasabb ember ebben az országban, mert ő most a Magyarország leggazdagabb embere ugye? Annyira szorgalmasan szerelte a gázcsöveket, hogy ő lett a világ legjobb gázszerelője, ugye? A legjobb barátom meg egy lusta semmirekellő, mert rengeteget tanult és szerette azt amit csinál és intelligensebb lett tőle, de azért egy lusta semmirekelő, aki dögöljön is meg, mert nem talált még bérmunkát, ugye?


"Miért lennének azok? A lakást, házat valaki felépítette, te pedig ingyen beköltöznél oda? Ez elég bunkó dolog. Hol kezdődik a jólét? Eleve, miért érdemelne bárki bármit, ha nem tett érte?"


Svédországban alapjog a lakhatás és képzeld nem siránkoznak azért az emberek, mert valaki ingyen jutott lakáshoz. Tudod vannak olyan országok, ahol nem csak saját magukkal vannak elfoglalva az emberek, hanem arra törekszenek, hogy jó legyen a társadalom is. Itt is ez kéne. Nem üldözni kéne a hajléktalanokat, hanem lakhatást adni nekik. Nézd meg milyen sok üres lakás van. Hidd el, hogyha normális életszínvonaluk lenne, akkor nem lennének alkohol és dohány függők. Megint mondom ne abból indulj ki, hogy alapjáraton minden ember lusta, semmirekellő! Kevesebb jobboldali médiát kéne olvasni, nézni


"Mindenkinek, még az állatoknak, is küzdenie kell a jólét miatt. Mégis ki dolgozna, ha mindenki csakúgy megkap mindent? Összeomolna a rendszer, mert senki nem csinálni semmit. Tanulni pedig nem kötelező."


Az etológiát azt elvből elutasítom. Az ember nem állat, az ember tud gondolkozni, érezni, szeretni. Igaz az állatok is tudnak szeretni, de ők semmit se csinálnak tudatosan csak ösztönösen, mi nem vagyunk ösztönlények. Mint fentebb írtam skandináv országokban alapvető a jólét, hogyha dolgozol. Viszont nem csak skandináviában. Luxemburgban a minimálbérből teljesen jól meglehet élni. Gáz, hogy ebben az országban nem így van. Nem kötelező tanulni igaz és aki nem a tanulásban látja örömét éljen úgy, de zavaró, hogy a jobb jövedelemért tanulnak az emberek és nem a tudás vágy miatt. Ezért mondom, hogy az lenne a minimum, hogyha valaki dolgozik jólétben tudjon élni. Mondjak még valamit? Sokkal többen tanulnának, hogyha nem a jólétért folyna az oktatás, hanem a tudás vágy miatt, mivel mindenki azt tanulná amit szeret és nem a piaci értékét nézné.


"Az általános iskolánkban volt ilyen próbálkozás. Tudod, mi történt? Minimum 5 verekedés volt, loptak a tanártól és a könyvtárból. Nem minden cigány ilyen, de aki az alap viselkedést nem tudja betartani, annak nem jár a segítség."


Sajnos a mélyszegénység a lopást hozza ki az emberekből és nem az, hogy valakinek más a bőrszíne. Tényleg nagyon gázos az itthoni cigány helyzet, de soha nem volt még arra semmilyen politikai akarat, hogy ezen változtassanak. Ahhoz, hogy javuljon ez a helyzet, ha tetszik, ha nem a mélyszegénységben élőket kiemelten kéne támogatni, hogyha azt szeretnénk, hogy betudjanak illeszkedni a társadalomban. Az elzárkózás sose volt jó megoldás csak gerjesztette a bajt.


"Szóval legyenek céltalan semmittevők? Hidd el, ha így lesz, még 40 évesen is nálad fognak lakni mert nem akarnak dolgozni. Ekkor te ezt nagyon megfogod bánni."


Én azt mondtam, hogy amíg a gyerek kicsi addig az lenne a normális, ha mind a férfi mind a nő otthon maradna. Ez Svédországban működik mindketten megtudnak rendesen élni, és ezt a szokást átlehetne importálni Magyarországra is. Az, hogy erre állítólag nincs elég pénze az államnak csak egy olcsó kifogás. A gyereknek kell mind az apai mind az anyai szeretet.

A legtöbb embernek huszonéves korára van annyi igénye, hogy leváljon a szülőkről. Nagyon kevés olyan ember van akinek erre nincs igénye. Ha a szüleim még élnének, akkor biztos, hogy huszas éveim elején már elakartam volna költözni. Csak hát azt is lehet látni, hogy ebben az országban sokan leakarnak válni, de mind az albérleti és a lakás árak az egekbe vannak, nem tudnak leválni. Az esetek kb. 95%-ban nem azért marad az ember anyjával, apjával, mert nincs igénye elköltözni, hanem, mert nincs elég pénze neki.


"Figyelj, ha valami neked szenvedést okoz, szabadulj meg tőle. Komolyan, ne éj számodra boldogtalan életet. Nem vicceltem a remetés dologgal."


Olvastam egy olyan felmérést, hogy 4ből 5 ember elégedetlen a munkájával. Nem az a megoldás, hogy aki boldog akar lenni az menjen remetének, hanem a kényszer dolgokkal kéne leszámolni. Szerencsére én ebben a helyzetben szerencsés vagyok, de legtöbben nem azok. Nagyon sok embernek tortúra a reggeli felkelés hétköznaponként és miért kell fel? Hát, hogy termelje a tőkét a tőkésnek és a végén kapjon egy kis alamizsnát, ezt hívják kiszolgáltatottságnak és kizsákmányolásnak. Ezért mondom, hogy a bérmunka nem nemesíti az embert és az alapjövedelmre azért lenne szükség, hogy az ember azzal foglalja el magát, amiben jól érzi önmagát. Ez nem egyenlő az állandó semmittevéssel, azért szégyen, hogy saját fajotokat ennyire lenézitek.

Az ember mikor valamivel elfoglalja magát az mind munka és az a legjobb munka amikor az ember azt csinálja amit szeret. Ez nem egyenlő a káosszal.


Annakidején már abban is a káoszt látták, hogyha megfizetik a fekete rabszolgákat, abban is, hogy bevezetik a 8 óra munka időt és, hogy nők egyenlők legyenek, azt gondolták, hogyha a nők egyenrangúak lesznek akkor mindennek vége lesz eljön a világvége. Az alapjövedelemmel is pont ez a helyzet. Emberek, előre kéne menni és az emberséges doglokra kéne törekedni! Tudjátok miért van az, hogy még mindig van igazságtalanság, szegénység, kényszer? Mert régebben is azt mondták, hogy minek változtatni ezen mindig is így volt, mindig is igazságtalan volt az élet és stb. Emiatt konzervatív mantra miatt egy örök körforgás van és nem azért, mert ilyen természetes lenne.


"Ez azért nem igaz, mert a főnököd többet ért nálad, jobban ért az adott munkához, ezáltal többet ér a cégnek is. Akár tetszik, akár nem, ő feletted áll. Amúgy mit dolgozol? Csak érdekel mit dolgozik egy olyan személy, aki szerint nem is kéne dolgozni."


Irodai adminisztrátor vagyok. Aki mondjuk a tanulásban és az olvasásban leli örömét az szerinted nem ért el semmit? Csak az tud elérni valamit az életben aki karrierista?

Mondom mégegyszer nem azt mondom, hogy mindenki fetrengjen egésznap és igyanak meg drogozzanak non-stop, hanem a munka fogalmát kéne már átértékelni. Hogy ne csak az legyen munka, hogyha bérbe adod magad valakinek. Én a művészetet, filozófiát többre értékelem (és munkának tekintem), mint a karrierista üzletembereket, mert az emberiséget mindig is a gondolkozás vitte előre és nem a rivalizálás.

2018. dec. 30. 11:34
 52/72 anonim ***** válasza:
87%

Csak azt mondd meg, hogy a te kis utópiádban kivinné el a szemetet, ki pucolná a vécéket, ki mosogatna, ki lenne kasszás és árúfeltöltő? Ezek megkapnák az alapbérüket, az ingyen lakhatást és munka nélkül jobb színvonalon élnének mint most. Gondolod, hogy ezek után bemennének a mocskot sikálni és kidolgozni a belüket?

Persze mondhatod, hogy majd bemennek, mert törekednek a jobb életre, de ez nem igaz. Ez a réteg pont az, amelyik elvan a semmiből is, csak ne kelljen érte megmozdulni.

2018. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
17%
Aki itt a magyar nyelvével olyan nagyra van az nézze már meg hogy a felesleges szónak a szinonimája első helyen a haszontalan.
2018. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell a minimálbérnél nagyobb alapjövedelem vagy a béreket ezzel párhuzamosan kéne emelni. Én voltam árufeltöltő annak idején, én úgy éltem meg, mint egyfajta közhasznú szolgálatot (végül is valahol az)...ki fog utcát seperni, szemetet szedni stb ? Vannak ilyen önkéntes megmozdulások, hogy nem fizetik ki azt, hogy összeszedik a szemetet és alapjövedelmet sem kapnak. Az emberek, akik ezt csinálják, a szabadidejükben teszik, a motivációjuk pedig végtelenül egyszerű. Szeretnék, ha a közvetlen környezetük tiszta és rendezett lenne.

32/f

2018. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
91%

Csak az a baj, hogy mondod, mondod a magadét, igazából teljesen mindegy a tartalma, lehetne szélső jobber utópia is, a Te bajod nem az lesz a párkapcsolattal, hogy mi pontosan az ideológiád, hanem, hogy mennyire túlértékeled Magad és a véleményed.

Lehet, hogy találsz hasonló nőt, de a mindennapi élet, családra fordított idő 90 százaléka tudod, miről szól?


Melyik szerelőhöz vigyük az autót és miből fizessük a javítást? Milyen szempontok alapján válasszunk babakocsit? Holnap hazaengedik a rokkanttá vált apámat a kórházból, hogy oldjuk meg az ápolását? Hol vannak a karácsonyfadìszek? Reggel óta okádik a kutya, rohanjunk vele vasárnapi felárral dokihoz, de holnap a munka miatt már nem tudunk? Megágyazol, amíg elmosogatok? Szerinted a ... vagy a ... a jobb bútortisztító? Megírtad a bevásárlólistát? Mikor tudnál elvinni a kertészeti üzletbe? Szerinted jó még ez a tej? Mi lesz ha lekapcsolják a gázt a mas hibájaból rosszul felszerelt gázóra miatt? Elfogadjam ezt az állásajánlatot?

Es még napi 100 ilyen, ha megvan a gyerek, szorozd meg sokkal és butítsd a felére.


Ez tapasztalat, pedig én is szeretek beszélgetni, gondolkodni, hát képzeld, öröm az olyan este, amikor még marad erő egy kicsit ölelgetni, puszilgatni a másikat.


A "magadfajtákkal" (nem akarom rossz értelemben mondani, nyilván magas az IQ-d, van világképed, jószándékú vagy, ezek jó dolgok) ezt nem szokták bírni, és vagy ilyen a lány is és akkor nem haladtok semmivel, vagy nem ilyen és akkor megőrül Tőled, Te meg butanak fogod tartani, mert a második mondatodnál elalszik vagy dühöngeni kezd, pedig nem buta, csak addigra a fenti 100 problémat megoldotta Nélküled...

2018. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
85%

Nem fogok reagálni arra, hogy kiforgattad a szavaimat (például, hogy úgy értelmezted, hogy szerintem bárki munkája értéketlen, amit nem írtam)

Válaszolj pár egyszerű kérdésemre, kérdező:


1. Ha eldugul a WC-m, és jön fel a sz*r, ki fogja megoldani?

2. Téged miért zavar, hogy vannak gazdagabb emberek akik tettek (ne keverd ide a csalókat) ezért?

3. Aki kihasználná ezt a rendszert, az nem zavarna, hiszen ő csaló?

4. Neked nem mindegy, hogy egy nő és férfi otthon hogyan osztják fel maguk közt a szerepeket?

5. Ha ennyire vonzó Svédország, miért nem költözöl ki oda?

6. Az a pár cigány, akihez volt balszerencsém, nem akart tanulni se dolgozni, mert jót röhögtek, hogy így is kapják a segélyt. Nekik miért kéne segíteni?

7. Te örülnél neki, ha a kemény munkádat a többiek, csak úgy tönkretennék, "elhasználnák", csak mert?

8. Azt hiszed, hogy a művészek mind szegények és nem veszik őket a dolgozók közé?

9. Ha jó neked a helyzet, amiben most vagy, miért pattogsz?

2018. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:

#55 "Melyik szerelőhöz vigyük az autót és miből fizessük a javítást? Milyen szempontok alapján válasszunk babakocsit? Holnap hazaengedik a rokkanttá vált apámat a kórházból, hogy oldjuk meg az ápolását? Hol vannak a karácsonyfadìszek? Reggel óta okádik a kutya, rohanjunk vele vasárnapi felárral dokihoz, de holnap a munka miatt már nem tudunk? Megágyazol, amíg elmosogatok? Szerinted a ... vagy a ... a jobb bútortisztító? Megírtad a bevásárlólistát? Mikor tudnál elvinni a kertészeti üzletbe? Szerinted jó még ez a tej? Mi lesz ha lekapcsolják a gázt a mas hibájaból rosszul felszerelt gázóra miatt? Elfogadjam ezt az állásajánlatot?"


Ha nem lenne munkakényszer akkor is lennének olyan emberek, akik szeretnének állatokat meggyógyítani, olyanok is akik szeretnek autókat bütykölni. Akkor is lenne munka, ha megszűnne a munkakényszer. Az állatorvosok azok általában szeretik a munkájukat, mert szeretnek állatokat gyógyítani, kezelni.

A fizikai munkák azok folyamatosan kezdenek megszünni, mert a gépek váltják fel ezeket, mint lásd tesco önkiszolgáló pénztár, a gazdaság nagyon magas szinten van és azt a sok pénzt nem folyamatosan kéne halmozni, hanem annak érdekében, hogy megmaradjon a demokrácia gerince a széles középosztály, ahhoz igenis újraelosztó gazdaság kéne. Ez nem azt jelenti, hogy még többet felhalmozzon az ember. Ez pont a sok felhalmozás ellen van. Hogy az ember megtanulja mi az elég és ne akarjon sokkal többet, viszont legyen meg a normális élethez való joga. Túlaggódod ezt az egészet és te is a jóléti intézkedésekbe disztópiát látsz. Csak utána kéne nézni a dolgoknak. Amikor meghallottam, hogy létezik olyan elképzelés, hogy alapjövedelem az volt az első, hogy utána olvastam, videókat néztem róla és nem itélkeztem, nem az volt az első gondolatom, hogy még több semmirekellő lesz.


Szerintem az uber példáját kéne követni. Olyan rendszert találtak ki ahol nem kell más embernek dolgoznod, de vállalkozást se kell indítanod. Belépsz a telefonos alkalmazásba megnézed azt, hogy közelbe kit tudsz furikázni és utána kifizeti neked a díjat. Mivel egyre fejlettebb a technológia és egyre kevesebb ember kell munkahelyekre, előbb utóbb bekell vezetni az alapjövedelmet és utána szép lassan hasonló munkák lesznek, mint az uber.

Már erre fele halad a tendencia ezzel nem lehet mit kezdeni, de nem is kell félni ettől, mert létezik az alapjövedelem terve, amit nem elutasítani kéne és nem egy szar jövőt kéne belejósolni, hanem törekedni kéne arra, hogy halad a világ ezért kikéne harcolni az alapjövedelemhez való jogot. A tüntetőknek is ezért kéne tüntetniük. A mostani tüntetések is arról szólnak, hogy kisebb rabszolgák legyünk e vagy nagyobbak. Ez édeskevés! Jól leírta az 54-es válaszoló az alapjövedelem nem azt jelenti, hogy hozzád csapnak milliókat, hanem legalább 90-100 ezer forint értékű összeget, ami arra elég, hogy ne halj éhen, tud fizetni a rezsiket és, ha ennél több kell akkor dolgozni mész.


"A "magadfajtákkal" (nem akarom rossz értelemben mondani, nyilván magas az IQ-d, van világképed, jószándékú vagy, ezek jó dolgok) ezt nem szokták bírni, és vagy ilyen a lány is és akkor nem haladtok semmivel, vagy nem ilyen és akkor megőrül Tőled, Te meg butanak fogod tartani, mert a második mondatodnál elalszik vagy dühöngeni kezd, pedig nem buta, csak addigra a fenti 100 problémat megoldotta Nélküled..."


Most attól, hogy nem állok a bérmunkarendszer mellett még nem azt jelenti, hogy egy léhűtő lennék. Nem nézek le senkit csak szomorú, hogy minden jóban a rosszat látják. És még én szoktam megkapni azt, hogy negatív vagyok, pedig valójában pozitívnak és optimistának tartom önmagamat, mert hiszek abba, hogy egy jobb emberségesebb világban élhetünk, ha teszünk érte.

Ha az ember felnő akkor jobb esetben felelősség tudata van, tehát nem az van, hogy elb@$sza a pénzét minden szarra és alkoholista senki lesz belőle. Figyelj, mint írtam megváltozott munkaképességű vagyok és mivel a szüleim hamar meghaltak ezért kapok árvaságit, ami elég lenne ahoz, hogy csak egyek és befizessem a számlákat, de nem azt az utat választottam, hogy alkoholista drogos leszek, hanem elmegyek mellé dolgozni. Kevés emberre jellemző az amit sokan állítanak, hogy az "ingyen pénztől" nem csinálnának semmit. Mivel több szabadidőm van ezért élvezem azt, hogy semmire se vagyok rákényszerülve. Szeretném, ha többi ember is hasonlóan élne, mint én. Ez párkapcsolatilag is jó lenne, mert nem azt nézné a másik, hogy mennyire életképes a partner, hanem az, hogy ki vagy.

Egyszer volt olyan, hogy azért kosarazott ki az egyik csaj, mert szerinte nem vagyok valami ambíciózus. Ez rosszul esett nekem, mert akkor is teljesen elégedett voltam a saját életemmel. Ez miért nem elég? Miért kell állandóan a több és több? A globális felmelegedés is emiatt a mentalitásnak köszönhető. Ha majd városok kerülnek víz alá akkor majd késő lesz rájönni arra, hogy mi volt a probléma.

2018. dec. 30. 15:16
 58/72 anonim ***** válasza:
100%

Lelkem, ez nem egy elméleti felvetés volt a részemről, hogy mi lenne az utópiádban a feltett kerdések esetén, hanem az élet.


Te párkapcsolatot keresel, nem? Még babáról is beszélsz. Ha lesznek, ezek a kérdések fognak előàllni tömegével, mint a gyakorlatban, most megoldandó gondok.


De Te mindenről elvben szeretsz beszélgetni, és fèlek, frusztrálódni fogsz, amikor széttörik a szabályosan parkoló autódat, és nem fogsz tudni erről elméleteket gyártani, hanem írni kell a kárbejelentőt, hívni a biztosítót, vinni a szervizbe, és azon gondolkozni, hogy mivel a 200.000 forintos károdnak csak a felet térítik meg (mivel 10 éves az autód, így az új ajtónak csak részet állják), és akkor most a gyereknek nem veszel csizmát vagy nem esztek húst egy darabig.


Képzelj el még minden napra pár hasonló kérdést...

2018. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

#56. Ha tudsz win 7-hez aktiváló kulcsot adni vagy megdobsz egy adag jó káposztás pogácsával, én elhárítom a dugulásod.

Előfordulhat, hogy visszazsugorodnának valamennyit a cégek és az emberek szívességeket cserélgetnének.

32/f

2018. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:

#58 Persze vannak dolgok ami miatt szorongunk, hogy mi lesz ekkor akkor, de pont ezért kéne egy igazságosabb ember központú társadalomban hinni és építeni, ahol nem vagy magadra maradva, tényleg érzed azt, hogy a társadalom része vagy és, ha baj van akkor nem vagy magadra utalva.

Írtam, hogy én egyenlőre nem szeretnék autót, mert teljesen elvagyok nélküle, ha nagyon akarna a barátnőm akkor szívesen támogatnám benne, hogy legyen egy autója.

A gyereknevelés az nem úgy működik, hogy már most nem soká gyerekünk lesz, mert már ideje ennek. Ahoz lelkileg meg kell érni, és nem elég, hogy sok pénzed van. Ott vannak azok a kérdések, hogy hogyan képzeljük el a gyereknevelést. Ez nem megy egyik napról a másikra, ahoz tényleg lelkileg készen kell állni. Látom a régi ismerőseimet facebookon, hogy agyilag még mindig tini szinten vannak, de gyereket mégis elvállalnak. Nem látom ebbe a felelősséget.

Az már rég rossz, ha valaki már az elején csak a problémát látja. Abba hiszek, hogyha két ember igazán szereti egymást, akkor a problémákat közösen megoldják és nem újjal mutogatnak egymásra. Ezért mondom azt, hogy nem a negatív, pesszimista dolgokra kéne elsőként koncentrálni, hanem a jelenbe kéne élni, mivel a jövő teljesen kifürkészhetetlen. Az semmit nem old meg, hogyha az egyik cseszteti a másikat, mert fél attól, hogy rossz dolgok fognak történi. Abban hiszek, hogyha az ember túl sokáig a rosszra fog koncentrálni akkor bevonzza azokat.

2018. dec. 30. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!