Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavaró nálatok az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavaró nálatok az, hogy radikális baloldali vagyok és ezt merem vállalni?

Figyelt kérdés

Engem borzasztóan zavarnak az igazságtalanságok, minthogy van szegénység és irtó gazdag burzsoázia. Az is, hogy a lakhatás és a jólét nem alapvető jog. Szerintem az ember ne a jobb létért és a piac érdeke miatt, hanem a tudás vágyért tanuljon és nem lesz neki szenvedés a tanulás. Rasszizmust teljesen elutasítom a cigányok szidása, lenézése semmit nem old meg, sőt jobban kéne őket támogatni abban, hogy kilegyenek emelve a mélyszegénységből.


Szabadelvű vagyok a tekintély elvűséget megvetem, emiatt antibolsevista is vagyok. Ők teljesen lejáratták a baloldal szellemiségét és Marxot is.


A nemi szerepeket feleslegesnek tartom, kiállok a nemi egyenlősség mellett, ha lesz gyerekem akkor szeretném, ha egyikünk se dolgozna és támogatom az alapjövedelem bevezetését. Ez utóbbi azért is lenne jó, mert megszünne ez a "3 évig a férfi tartsa el a családot" féle mítosz (ami alapból egy hülyeség) és nem kéne kényszer munkákat elvállalni. Kár, hogy sokan nem értik meg az alapjövedelem értelmét és értetlenkednek.

Számomra teljesen természetes az, hogy nem azért születünk, hogy kényszerítsenek ott fönt olyan dolgokra ami szenvedést okoz.

Nem hiszek abba, hogy az ember alapjáraton rossz, önző és verengő szerintem csak a rendszer a rossz. Az ember inkább jó, szereteteljes és odaadó.


Mióta elkezdett foglalkoztatni a közélet és a politika azóta órákig tudok erről beszélgetni és mellé szeretek filozofálni, elmerengeni bizonyos kérdéseken. Mivel balos vagyok ezért nem érdekel, hogy mi a végzettsége, mit dolgozik a másik, ezek nem nemesítik az embert nem lesz több attól senki, mert diplomája van és magas pozicióban dolgozik számomra minden ember egyenlő. Ez nem azt jelenti, hogy minden ember egyforma, mert minden ember más, de ettől még egyenlőnek tekintek mindenkit. A munkahelyemen is a főnököt is ugyanolyan rangúnak tekintem, mint magamat, nem tudok magasabb rangúként tekinteni rá. Számomra nincsenek rangok.


Fura, hogy ilyen világnézetem van és zavaró lenne? Persze nem csak erről beszélgetnék, de én már ismerkedés elején szeretem elmélyíteni a beszélgetést.


2018. dec. 29. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező,tetszett volna tanulni.
2018. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos zavaró. Egy kapcsolatban hosszú távon két hasonló felfogású ember jön ki jól.

Egyrészt én ezekkel amiket leírtál nem nagyon értek egyet. Néhány dologgal egyetértettem de pl én nőként hiszek a tradicionális nemi szerepekben. Egy anya legyen igazi anya és nő, akkor is ha dolgoznia kell. Legyen lágy, gondoskodó, szerető szívű, vidám, teremtsen otthont. A férfi pedig legyen férfi, apa, aki ha kell megvédi a családot, legyen az erő, tudjon megjavítani dolgokat, szeresse a családját, segítsen az anyának.


Én azt sem hiszem h a rendszer a baj. A renszer hiányosságai persze jobban felszínre hozzák az emberiség problémáit. De hidd el nem jók és önzetlenek... Nézd meg mi van most a világban... És komolyan képes vagy ezt a rendszerre kenni?


Egy radikális baloldali lánynál próbálkozz és ott nem zavaró, gondolom.

2018. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
57%

"Egy anya legyen igazi anya és nő, akkor is ha dolgoznia kell."


És ezt csak magadra, vagy másokra is vonatkoztatod, előző?

2018. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
12%
HAJRÁ ELVTÁRSAM
2018. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
64%

Igen, zavarna, mert had ne szakadjon már meg a szívem azok miatt, akik lusták még arra is, hogy legalább a kertük ne nézzen úgy ki, mint egy szemétdomb, akik nem maradnak meg egy munkahelyen sem, akik inkább elisszák, elszivják, elverik a pénzt, a gyerek meg éhezik, akik lusták még a nyolc általánosra is. Stb.

Aki akar, az dolgozik és annak telik. A többi meg csak nyávog. Meg lop. Zavarna, hogy ilyen nézeteket vallasz, mert ez azt jelenti, hogy nincs sok eszed.

2018. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
0%
# 25 vissza a gulágba veled
2018. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
86%

Évekkel ezelőtt randiztam egyszer egy hasonló pasival. Pont ezt mondta, mindenki kapjon meg mindent ingyen, a létrző összes munkát meg majd véletlenszerűen elvégzi vki személyes motivációból. Egyrészt végig az első (és nyilván) utolsó randin az elméletét ismertette, másrészt közben valamilyen orvosi pszichológiai fogalmat használt (hibásan). Én akkor sokadik éves orvostanhallgató voltam, mindig szerettem a magatartástudományi tárgyakat, plusz tanultam is érdeklődésből egyfajta pszichoterápiát.

Ezért pontosítottam a hibásan használt fogalmat, és elmondtam, mit lehet tudni arról a mai ismeretek alapján.

Erre megkérdezte, hogy "te vagy bármi más a szakmai ismereteiden kívül?" Vagy vmi ilyesmit.

Ezek után nem tekintettem rá többet potenciális partnerként, és elkezdtem veke úgy vitatkozni, ahogy ő addig is akart.

A "randi" végén sajnálkozva jegyezte meg (miután nyilvánvaló volt, hogy nem lesz itt többet semmi), hogy nem is lettem volna olyan alkalmatlan jelölt...


Az efféle fickóktól az első gyanújelre menekültem a későbbiekben, még baráti vagy ismerősi beszélgetés sem játszott. És ki is alakítottam a tervet arról, hogyan fog tudni a fiam rántottát csinàlni, villanykörtét szerelni és autót mosni stb, mielőtt még előállna az első maga gyártotta világmegváltó elmélettel.

2018. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 peca1000 ***** válasza:
89%

Kérdező!


Te b@...szol melózni, és tartson el más, aki az alap jövedelmet kitermeli.


Vegyük el azoktól a pénzt, akik kemény melóval, vagy tehetsèggel többet keresnek mint az átlag, és adjuk oda az ilyen ingyenélőknek, mint te.


Aha!


És persze a mi q..rva anyánkat!


Tiszta sor! :)


És te akarsz így becsajozni? :)

2018. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
71%

Ezenkívül amit írsz, az gyakorlatilag egy anarchista nézet.

Nekem Anyukám baloldalinak tartja magát, én is sok gondolatát magaménak tartom (nem mindet), de ez a baloldaliság a munka alapú társadalmat, a dolgozó kisemberek szeretetét, és megbecsülését jelentette. Vagyis vmu teljesen mást, mint amit te mondasz.

Mondjuk érdekes ez, mert pár tíz évvel ezelőtt a baloldali is a családot tartotta fő értéknek, nem is volt kérdéses, hogy a nők férjez mennek, gyereket szülnek és ellátják a háztartást. Ma ezek a nézetek már konzervatívnak számítanak.

Szóval az ideológiai káosz akkora, hogy érdemes mindig megtudni, mit ért valaki melyik fogalom miatt.

Én pont ezért nem is sorolom magam már rég sehová.

2018. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
0%
23as természetesen magamra is vonatkoztatom. Már a gyakorlatban is megvalósítva. Nem olyan nehéz háztartást vezetni munka mellett és gyerek mellett ha a férjed partner és részt vesz a család életében ;) imádok a felesége lenni.
2018. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!