Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavaró nálatok az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavaró nálatok az, hogy radikális baloldali vagyok és ezt merem vállalni?

Figyelt kérdés

Engem borzasztóan zavarnak az igazságtalanságok, minthogy van szegénység és irtó gazdag burzsoázia. Az is, hogy a lakhatás és a jólét nem alapvető jog. Szerintem az ember ne a jobb létért és a piac érdeke miatt, hanem a tudás vágyért tanuljon és nem lesz neki szenvedés a tanulás. Rasszizmust teljesen elutasítom a cigányok szidása, lenézése semmit nem old meg, sőt jobban kéne őket támogatni abban, hogy kilegyenek emelve a mélyszegénységből.


Szabadelvű vagyok a tekintély elvűséget megvetem, emiatt antibolsevista is vagyok. Ők teljesen lejáratták a baloldal szellemiségét és Marxot is.


A nemi szerepeket feleslegesnek tartom, kiállok a nemi egyenlősség mellett, ha lesz gyerekem akkor szeretném, ha egyikünk se dolgozna és támogatom az alapjövedelem bevezetését. Ez utóbbi azért is lenne jó, mert megszünne ez a "3 évig a férfi tartsa el a családot" féle mítosz (ami alapból egy hülyeség) és nem kéne kényszer munkákat elvállalni. Kár, hogy sokan nem értik meg az alapjövedelem értelmét és értetlenkednek.

Számomra teljesen természetes az, hogy nem azért születünk, hogy kényszerítsenek ott fönt olyan dolgokra ami szenvedést okoz.

Nem hiszek abba, hogy az ember alapjáraton rossz, önző és verengő szerintem csak a rendszer a rossz. Az ember inkább jó, szereteteljes és odaadó.


Mióta elkezdett foglalkoztatni a közélet és a politika azóta órákig tudok erről beszélgetni és mellé szeretek filozofálni, elmerengeni bizonyos kérdéseken. Mivel balos vagyok ezért nem érdekel, hogy mi a végzettsége, mit dolgozik a másik, ezek nem nemesítik az embert nem lesz több attól senki, mert diplomája van és magas pozicióban dolgozik számomra minden ember egyenlő. Ez nem azt jelenti, hogy minden ember egyforma, mert minden ember más, de ettől még egyenlőnek tekintek mindenkit. A munkahelyemen is a főnököt is ugyanolyan rangúnak tekintem, mint magamat, nem tudok magasabb rangúként tekinteni rá. Számomra nincsenek rangok.


Fura, hogy ilyen világnézetem van és zavaró lenne? Persze nem csak erről beszélgetnék, de én már ismerkedés elején szeretem elmélyíteni a beszélgetést.


2018. dec. 29. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
79%

66-vok.


Miért mit szeretnél? Hogy itt mindenki oldalakat irjon arról, hogy miért tart téged hülyének? Vagy, hogy leállunk veled filozofálni? Játszod itt a nagy liberálist, holott látszik, hogy semmi még semmit sem tapasztaltál az életben! Szépen üldögélsz otthon a könyveiddel, aztán jössz ide osztani az észt? Neked még nővel sem volt dolgod- és nem is lesz! Ki fog téged elviselni nagyokos?

2019. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
79%
Ja és az még kimaradt, hogy látszik, hogy a való életben nem nagyon áll már le veled senki diskurálni. Biztosan nagyon fárasztod az embereket, igy hát ide jöttél abban a reményben, hogy majd itt partnerre találsz. Szóval direkt látszik, hogy az a célod, hogy itt folytass diskurzust a mesevilágodról..Élőben már senki sem kiváncsi rád. Végül is megteheted, hiszen feltettél egy kérdést, amire jönnek a válaszok, de ne akard azt, hogy itt mindenki fejest ugorjon a kis játékodba!
2019. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!