Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelt kérdés

A volegenyemmel mar hat eve elunk egyutt, azert hazasodunk most, mert jon a baba. Nem akarunk nagy eskuvot a csalad es a baratok ugy 70 fo lesz. Nem kertunk naszajandekot, amire szuksegunk van, mar mindent veszereztunk a sok ev alatt! Mondtuk, hogy ajandekok helyett, tamogassanak egy bizonyos allatmenhelt.

A sogornom azt mondta, hogy egy sznob bekepzelt pi..a vagyok! Persze nem a szemembe de visszajutott hozzam. A parom is megtudta es most osszevesztek. Alattvedo vagyok, sokat vagyok azon a bizonyos menhelyen is.

En rontottam el valamit? Eskuvon ilyet nem szokat? Inkabb fogadtam volna el 25 robotgepet?


2012. okt. 8. 11:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anonim ***** válasza:
19%
Amikor emberek éheznek, akkor miért a hülye állatokat kéne támogatni! Én biztos egy fillért se adnék!!!
2012. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:
77%

Hogy itt mennyi irigy, önző, megkeseredett, undorító "ember" van! Eldobom az agyamat! :O


Mondjátok már ti szerencsétlenek: nem kurv@mindegy nektek, hogy a pár kérésére utaltok az állatmenhelynek, vagy hogy a párnak adjátok oda a pénzt és aztán ők maguk adományozzák az egészet az állatmenhelynek? Így még pont hogy a násznép is jobban jár, mert mindenki a saját megítélése szerint adhatna a menhelynek, míg a párnak valószínűleg mindenki nagyobb összeget szánna, ami ugye ígyis-úgyis a menhelynek menne.


Hiába dobálóztok itt azzal hogy pénzt kellene kérni, fogadok hogy simán kiakadnátok akkor is, ha pénzt kérne a pár, és utólag derülne ki, hogy a menhelynek adakozták!

2012. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 anonim ***** válasza:
66%

"Amikor emberek éheznek, akkor miért a hülye állatokat kéne támogatni! Én biztos egy fillért se adnék!!!"


Hál'Istennek nem mindenki olyan begyepesedett, mint te!

Mi a franc bajod van neked szegény állatokkal, mondd már meg? Azon kívül, hogy több értelem és érzelem szorult beléjük, mint beléd!


Tudod, mi a különbség? Amíg egy olyan ember, mint te is, simán elsétálsz egy beteg állat/ember mellett, ezek a hülye állatok (a te szavaiddal élve) a végsőkig ragaszkodnak a gazdájukhoz!

Ez az önzetlen szeretet, nem az, ami benned van!

2012. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/117 anonim ***** válasza:
80%

ma 19:42


Ezek szerint te is olyan vagy, aki nem azt nézi, hogy a fiatal pár mit kér, hanem, hogy neked mi az elképzelésed valamiről.

Sajnállak, őszintén!:( Rossz lehet minden nap ezzel az ésszel élned.:(

2012. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/117 anonim ***** válasza:
90%

"Cöhh, okosok.

Gondolkodjatok, mit tennétek, ha a meghívottak ti lennétek. Keményen dolgoztok, a nehezen megkeresett pénzből, szívből szeretnétek adni az ifjú párnak vmit, ami hasznos. Vagy pénzt, hiszen a legtöbb fiatalnak az a legfontosabb.

Erre meg azt kérik, hogy adjátok oda pár kóbor korcsnak."


Elképzeltem. Örülnék, hogy végre valakinek van valami okos, használható, kreatív és segítő szándékú ötlete. És sokkal szívesebben adnám a pénzem erre, mint egy nyomorult étkészletre. De biztos degenerált vagyok.

(még mindig lusta vagyok elolvasni a többi választ, csak most ez így szemet szúrt.)

2012. okt. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:
87%
Illetve hazudtam, mert ugyanolyan szívesen adok én étkészletet, mint ahogy adományt az állatmenhelynek! Csak ezt kreatívabb ötletnek tartanám!
2012. okt. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 anonim ***** válasza:
58%

Szép és jó ötletnek tartom,hogy adományt inkább a felesleges ajándékok helyett és a még feleslegesebb eszközök nászajándékba.

De ha tőlem valaki állatmenhelyre kér pénzt,úgy zavarom a jó ....,hogy a fény sebességénél is jobban halad.Vannak beteg gyermekek,idősek,transzplantációra várók,vagy olyanok is akik 1 szelet kenyeret esznek meg egy nap mert ennyire jut.Jobban rájuk fér a segítség,bármelyik módon,mint egy állatra.Ezt úgy mondom,hogy macskám és kutyám is van,imádom őket.Legelőszőr ember társainkon segíts azután az állatokon.

Tapasztalatból mondom,hogy az ilyen menhelyesek sőt a vöröskeresztesek is és mindegyik alapítvány zsebre rakja az adományt.Saját magad add oda,ha segíteni akarsz,a segítségre szorulónak.

2012. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem, miért nem lehet túllépni az állatokon, és észrevenni, hogy ez a kérdés nem arról szól, kedves elvakult állat-imádók, hogy bárki utálná az állatokat, aki szerint ez nem jó ötlet!

Pont arról van szó, hogy minden ember MÁS, mindenkinek más a fontos, és nem kell(ene) egymásra kényszeríteni az értékrendünket. Aki állatokat akar támogatni, tegye, aki betegeket, gyerekeket, szegényeket... tegye. Aki a művészetet, a kutatást... az támogassa ezeket. NE KÉNYSZERÍTSÜK EGYMÁSRA A SAJÁT MEGGYŐZŐDÉSÜNKET!!!

És ebből adódóan egy esküvő ne a "térítésről" szóljon!

Nincs köze a nászajándéknak ahhoz, hogy a Kérdező állatokat akar támogatni, vagy a globális felmelegedés ellen tenni, vagy akármi, mert ezek a magánügyei, az esküvő pedig a család, barátok "összejövetele" (ha már meghívja őket). Nem kéne keverni. Nem is értem ezt az ötletet.

Az adományozzon akárhova, akinek ez a célja, ne pedig másokat vegyen rá!

2012. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/117 anonim ***** válasza:
90%

ma 09:21


Az esküvő nem az állatokról szól, értsd már meg! Nem az állatmenhelyen lesz, sem pedig egy farmon! Akkor mi az a szöveg, hogy egy esküvőnek a családról kellene, hogy szóljon? Arról fog szólni, hisz 1 állat se lesz ott. Max. a sógornő:D


Itt a nászajándék a lényeg. De ha valamelyik családtagnak többet ér a saját elképzelése, mint a pár kérése, az szép, mondhatom. Elég baj, ha más akarja megmondani, hogy mi kell az ifjú párnak.

2012. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:
88%

Idézek egy válaszadót:


"Magam is nagy allatvedo vagyok, tehat 2 keresem lenne az eskuvomre, hogy mindenki a penztarcajahoz megfeleloen illo kiszerelesu allateledelt hozzon, valamint 2 db sorsjegyet. A sorsjegy a mienk lenne, a kutya/cica kaja pedig egy menhelye. En ebben semmi kivetnivalot nem latok, elvegre az en eskuvom, (jelen esetben a tied) nyilvan feltudom merni mire van szuksegem es mire nem, ahogy te is. Egyik baratom eskuvojere egy-egy megpakolt iskolataskat kert, isis felszerelessel. Azt adomanyozta raszorulo gyermekeknek. (aug. vegi eskuvo volt) Szerintem ezt minden joszandeku, ertelmes ember felfogja."


Ezeknél az eseteknél miért bírja felfogni a rokonság azt, amit a pár kér?

Nem hőbörgött senki. Intelligencia kérdése az egész, ami sok emberből hiányzik.

2012. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!