Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelt kérdés

A volegenyemmel mar hat eve elunk egyutt, azert hazasodunk most, mert jon a baba. Nem akarunk nagy eskuvot a csalad es a baratok ugy 70 fo lesz. Nem kertunk naszajandekot, amire szuksegunk van, mar mindent veszereztunk a sok ev alatt! Mondtuk, hogy ajandekok helyett, tamogassanak egy bizonyos allatmenhelt.

A sogornom azt mondta, hogy egy sznob bekepzelt pi..a vagyok! Persze nem a szemembe de visszajutott hozzam. A parom is megtudta es most osszevesztek. Alattvedo vagyok, sokat vagyok azon a bizonyos menhelyen is.

En rontottam el valamit? Eskuvon ilyet nem szokat? Inkabb fogadtam volna el 25 robotgepet?


2012. okt. 8. 11:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 A kérdező kommentje:
A ferjemet egy percig sem kell sajnalni boldog, kiegyensulyozott, egeszseges felnott ferfi )
2012. okt. 8. 12:52
 42/117 anonim ***** válasza:
41%

Eléggé fura... a nászajándék közös, nehéz elképzelni, hogy a férjed is az állatmenhely támogatására vágyik...

Ha most jön a baba, már a babaholmit is megvettétek korábban?

Kérhettetek volna PÉNZT BABAKELENGYÉRE (nem natúrban pénzt, hanem pénzt valamire - nem ugyanaz), vagy csak simán pénzt és akkor abból annyit adtál volna a menhelynek, amennyit akarsz...

Tudod, ma már sok embernek kajára sem telik, nekik nagyon nehéz megemészteni a menhelyes dolgot, még ha ő maga is szereti az állatokat, akkor is.

Ettől függetlenül a TI esküvőtök, akinek nem tetszenek a feltételek, annak nem kötelező részt venni rajta...

2012. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
24%

Az a legundorítóbb amikor megszabja valaki, hogy milyen ajándékot vegyek -neki!

Ezek után még a meghívást is visszautasítanám!

2012. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:
45%

"Ezt hülyeségnek tartom!Miért nem te utaltad el a pénzt mnagad?Birom ezt a nagy állatimádatot...de az esküvőtök már ne erről szóljon,légyszi..."


A saját esküvője hadd szóljon már arról, amiről ő akarja, könyörgöm! Ne más mondja már meg, hogy mit kérjen, vagy hogy legyen! Jézusom, ti hol éltek?:S

2012. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 anonim ***** válasza:
59%
De sok értelmetlen ember van ezen az oldalon! Össze kellene benneteket egy csokorba gyűjteni!
2012. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/117 anonim ***** válasza:
72%

Mi van olyankor, ha valaki extrém esküvőt szervez. Pl. ami a hobbyjához kapcsolódik. Nem egy ilyet láttam. S kérték a vendégeket, hogy olyan stílusú ruhába is öltözzenek.

Ilyen esetben ti mit csinálnátok? Szívrohamot kapnátok, mert a pár ilyet kér, s nem úgy mentek, ahogy nektek tetszik?

2012. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
76%

Vagy van egy még jobb ötletem. Fogadd el a kávéfőzőket, és add el a vaterán, VAGY ami még jobb, árverezzétek el a menhely javára - akkor még több pénzt tudsz gyűjteni. Ennyi.

42.

2012. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:
19%

mindenesetre a hátralévő életedre megvan a beszédtéma...és jönnek a kínos karácsonyok, húsvétok, stb,stb...


kibékülni, nem veszekedni... szórj hamut a fejedre, aztán ha megnyugodtak, úgy is azt csinálsz, amit akarsz...



így kell élni.ez van.

2012. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 anonim ***** válasza:
36%

Hát a hajléktalanszálló aztán tényleg fontosabb. Igaz, hogy 90%-ban önhibájukból lecsúszott, munkakerülő alkoholisták vannak ott, de támogassuk őket a keményen dolgozó emberek pénzéből. :D Már bocsánat. De hát látod, eszébe jutott itt nem egy embernek, hogy azt hazudná utalt a menhelynek, közben meg nem tenné. Remélem a barátaid között nincsenek ilyen emberek! Mindegy lenne, ha éhező gyerekeknek gyűjtenél is, akkor is szúrná a szemüket, hogy meg akarod nekik mondani, hogy mit adjanak(noha a pénz, mint nászajándék, teljesen elfogadott már nálunk is). És hidd el, sokaknak az fáj, hogy jó vagy és hogy megteheted és meg is teszed, hogy nem magadnak harácsolsz. Boldogabbak lennének, ha azt mondtátok volna, hogy semmitek sincs, bárminek örültök, vagy hogy pénzt adjanak, mert kenyérre sincs.

Sok boldogságot nektek! És ha a többség ellened is van, ne hagyd, hogy megingassanak döntésed helyességében, mert te jársz jó úton!!!

2012. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:
40%

Nem arról szól a kérdés, hogy kezdjünk el veszekedni, mit érdemes támogatni, és mit nem!

Épp az a lényege a dolognak, hogy hadd döntse el mindenki, hogy ő maga mit szeretne vagy nem szeretne támogatni! Jelen esetben a násznép a házaspárt akarja támogatni, nem az állatokat. Szerintem érthető. Hogy utána az ajándék pénzzel az ifjú pár mit csinál, az megint más kérdés, és senkinek semmi köze hozzá, de a "térítés" undorító!!

2012. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!