Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelt kérdés

A volegenyemmel mar hat eve elunk egyutt, azert hazasodunk most, mert jon a baba. Nem akarunk nagy eskuvot a csalad es a baratok ugy 70 fo lesz. Nem kertunk naszajandekot, amire szuksegunk van, mar mindent veszereztunk a sok ev alatt! Mondtuk, hogy ajandekok helyett, tamogassanak egy bizonyos allatmenhelt.

A sogornom azt mondta, hogy egy sznob bekepzelt pi..a vagyok! Persze nem a szemembe de visszajutott hozzam. A parom is megtudta es most osszevesztek. Alattvedo vagyok, sokat vagyok azon a bizonyos menhelyen is.

En rontottam el valamit? Eskuvon ilyet nem szokat? Inkabb fogadtam volna el 25 robotgepet?


2012. okt. 8. 11:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/117 A kérdező kommentje:

Akkor minden bizonnyal a sogornomnek volt igaza.

Mikor azt mondtam nem kerunk semmit, nem vettek figyelembe, anyosomat fagadttak, hogy de megis mit vegyunk nekik?

Igazatok van, talan orulnom kellene a sok sok tanyernak es kavefozonek.

2012. okt. 8. 12:41
 32/117 anonim ***** válasza:
80%
A tökéletes bűntény: Azt mondom, hogy utaltam a menhelynek(persze nem), te örülsz, és én is spóroltam egy csomó pénzt. Én támogatnám az ötletet.
2012. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/117 anonim ***** válasza:
28%

Nem olvastam el a válaszokat, csak leírom a saját véleményem.


Nagyon szép gesztusnak tartom, amit kértél. A sógornőd pedig nincs tisztába a kimondott szavai jelentésével. Nem is igazán értem, hogy függ össze a sznob beképzelt pi..a azzal, ha valaki egy állat menhelyet támogat?

Ez a ti esküvőtök, s nem az ő joga eldönteni, hogy mit kértek. Van, aki pl. lottókat, sorsjegyeket kért.


Lehet tényleg egyszerűbb lett volna "borítékot" kérni, s akkor biztos oda kerül a pénz, ahova akartad.

2012. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/117 anonim ***** válasza:
42%
Ezt hülyeségnek tartom!Miért nem te utaltad el a pénzt mnagad?Birom ezt a nagy állatimádatot...de az esküvőtök már ne erről szóljon,légyszi...
2012. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/117 anonim ***** válasza:
65%
hát ha már ennyire tányér- meg kávéfőzőundorod van, akkor kérjél Brendon-utalványt vagy más bababoltba ajándékutalványt. Mi is utalványt kaptunk, abból lett a karnis :)
2012. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/117 anonim ***** válasza:
64%
A párodnak is ez a véleménye, vagy csak rábólintott, mert te ezt akartad?
2012. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/117 anonim ***** válasza:
34%
Nekunk 6 eve volt az eskuvonk MO-n. 34-en voltunk. Ferjem kulfoldi es nyilvanvalo volt, h en koltozok ki hozza egy jol felszerelt lakasba. Mivel itt mas a merete meg a konyharuhanak, agynemunek is, a konektorrol mar nem is beszelve, nem kertem semmit csak penzt. A tobbseg meg is ertette, de a nagynenem adott egy elektromos konyhamerleget, ami gramban mer. Semmit nem tudtam vele kezdeni. Odaadtam sogornomnek. Viszont, amikor kijottem, a kinti baratokat is meghivtuk egy vacsorara. Nem mondtuk, h eskuvo csak ismerjenek meg. Ennek ellenere mindenki hozta a boritekot. Kicsit kellemetlen is volt. Ezzel csak azt akarom mondani, h Magyarorszagon ez a dolog, h penzt kersz meg nem annyira elfogadott. Ne csinalj belole problemat. Majd ha laths, h teged nem erdekel, megnyugszik.
2012. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/117 anonim ***** válasza:
40%

Én sajnálom a férjedet :D


Gondolom azt gondolja hogy annak a pénznek ezerszer több értelme lenne, pl. tartaléknak.

2012. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/117 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezt úgy kellett volna csinálni, hogy mivel már együtt éltek, ezért a háztartásotok berendezett, így inkább pénzt kellett volna kérnetek, azt pedig ti befizetitek az állatmenhely javára. Én nem akadtam volna ki ilyenek, meg amúgy is szeretem az állatokat, de vannak máshogy gondolkodó emberek, akik ha valami nem szokványos, akkor azon durrognak.
2012. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/117 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem itt a sok válaszolót. Ennyire irigyek vagytok? Vagy tényleg ilyen a magyar mentalitás, hogy sajnáljátok a pénzt adományozásra?

Ha ezt kérte, akkor miért más akarja megszabni, hogy mit kapjon nászajándékba? Nem mondta, hogy 10-20 ezreket adományozzon a rokonság.

Az ilyen ember inkább jobb ha semmit nem is ad, mert tudom, hogy csak kényszerből teszi, nem pedig szívből!

Gyenge jellemek, kevés érzelemmel.

2012. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!