Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelt kérdés

A volegenyemmel mar hat eve elunk egyutt, azert hazasodunk most, mert jon a baba. Nem akarunk nagy eskuvot a csalad es a baratok ugy 70 fo lesz. Nem kertunk naszajandekot, amire szuksegunk van, mar mindent veszereztunk a sok ev alatt! Mondtuk, hogy ajandekok helyett, tamogassanak egy bizonyos allatmenhelt.

A sogornom azt mondta, hogy egy sznob bekepzelt pi..a vagyok! Persze nem a szemembe de visszajutott hozzam. A parom is megtudta es most osszevesztek. Alattvedo vagyok, sokat vagyok azon a bizonyos menhelyen is.

En rontottam el valamit? Eskuvon ilyet nem szokat? Inkabb fogadtam volna el 25 robotgepet?


2012. okt. 8. 11:51
 71/117 anonim ***** válasza:
100%

69.


ha valaki nekem írogat, mert nem ért velem egyet, azt elengedem a fülem mellett, ha egyértelműen provokál, veszekedni akar, akkor nem is reagálok. ha normális (és elolvasom, mert nem lógok itt mindig), akkor szintén normális hangnemben válaszolok, én alapvetően a kérdezőre koncentrálok, végülis ezért jött létre ez az oldal. de néha én is reagálok másokra és megszólítom őket, mint pl most téged :)


némileg ellentmondasz magadnak, hiszen a 60. hsz-ben te sem a kérdéssel kapcsolatos véleméyedet fejtetted ki, hanem másoknak üzengettél ahelyett, h "elballagtál" volna. :-))

2012. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező!

1-2 válaszoló kivételével elég önző emberek vannak itt. Gondolom ezt már te is észrevetted.

Én örülök, hogy vannak még ilyen emberek is, mint te. A válaszokból kitűnik, hogy a másokon segítés egyeseknek már rendesen fizikai fájdalmat okoz. Sajnálom őket, tiszta szívemből.


Köszönöm a sok válaszolónak, hogy megerősített abban, hogy az állatok képesek az önzetlen szeretetre, sok emberrel ellentétben.


Elhiszem, hogy ti egy esküvőre enni-inni mentek, s úgy gondoljátok, hogy örüljön az ifjú pár egy olyan ajándéknak is, amit a legközelebbi 100 Ft-osban megvettetek.

Én, ha elmegyek egy ilyen eseményre, akkor a párt nézem és tisztelem annyira, hogy elfogadom a kérésüket. Tudom, hogy nektek ez fájna, mert nem rólatok van szó.

2012. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/117 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ma még Magyarországon nincs annak igazán hagyománya, hogy bármilyen rendezvénnyel kapcsolatban az azt szervezők bizonyos célok támogatását kérjék. Néha lehet olvasni gyászjelentésben, hogy a családtagok kérik, hogy a koszorúk, virágok helyett a részvétet valamelyik alapítvány támogatásával fejezzék ki a gyászolók, vagy ismerek pl. olyan orvost, aki ha hálapénzt akar adni neki valaki, akkor ő egy alapítvány szórólapját adja az illetőnek, hogy oda fizesse be azt a pénzt. Ehhez hasonló a kérdező esete is. Nekem inkább az tűnt fel, hogy szó sem esik a vőlegényről, pedig valószínűleg ez kettejük közös döntése volt, így ő nem lesz "kisemmizve". A kérdezőnek meg szerintem a sógornő hátulról érkező durva megjegyzése bántó, ha nem ért egyet a pár döntésével, beszélte volna meg velük személyesen. Igenis el lehet azt normálisan mondani, hogy én ragaszkodom a kávéskészlethez, mert azt szeretném, ha arról mindig rám emlékeznétek. Nem a háta mögött lep...ni a másikat.
2012. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/117 A kérdező kommentje:

# 70/70


Olvasasi vagy szovegertelmezesi gondjaid vannak?

Nem vagyok szent ), hogy is lehetnek? Te viszont buta vagy!


Koszonom a valaszokat, tanacsokat Mindenkinek!

Bar a dontest a ferjemmel ketten hozzuk, mindenkeppen megfontolom azt is amit Ti irtatok!

2012. okt. 8. 13:52
 75/117 anonim ***** válasza:
98%

Megfordíthatjuk: én pl. nem iszok kávét, utálom, de ha valaki azt mondaná nekem, hogy nászajándékba kávéfőzőt kér, akkor megveszem neki.

Ugyanígy a piával: soha nem iszom, de nem fogok másnak gyerekpezsgőt venni, és így tovább...


Amikor ajándékozásról van szó, mindig az a kérdés, hogy minek örülne az ajándékozott, nem arról, hogy hú de béna, nem lehet jól átadni.

2012. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/117 anonim ***** válasza:
87%
13:47(72): Igaz, offoltam mert mindig ez a szennyhadjárat kezdődik mindenhol, aminek semmi értelme. :)
2012. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/117 anonim ***** válasza:
32%

Ne vedd magadra ezt a sok negatív kommentet. Az egyik válaszoló már nagyon jól leírta: ebbe a témakörbe, pláne munkaidőben zömében a megkeseredett, magukért tenni nem akarók írnak válaszokat.

Szerintem jól döntöttél. Ha hivatalos lennék az esküvődre, biztos többet adnék erre a nászajándékra, mint amennyit egyébként szoktam.

Egyébként ha nem mondtad volna el, hogy mire menne a pénzt, akkor az esküvő után nyaggattak volna ez ügyben. Szerintem korrektül jártál el, így legalább mindenki pénztárcájához mérten tud adakozni és nem veri felesleges költségekbe magát irreálisan nagy összegekkel.

2012. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/117 anonim ***** válasza:
67%
Atyaisten, hogy mekkora barom emberek vannak.... Tisztelet a kivételnek. Olyanokat szőnek bele a történetbe, hogy leesek a székről rögtön.....
2012. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 anonim ***** válasza:
71%

nem olvastam végig a kommenteket, de leírom a véleményemet.

a sógornőd túlzottan viselkedett, mikor lep.csázott, az tény.

viszont gondolj bele a vendégek helyzetébe. manapság ugye nem áll olyan marha jól a társadalom anyagilag, és a legtöbb család örül, ha hónap végén még van pénz zoknit venni a szakadtak helyett. (sarkított példa, de a lényeg benne van). persze ha egy kedves családtag vagy barát megházasodik, arra mindig szívesen adnak pénzt, tartalékból vagy spórolásból, hiszen a pár jövőéről van szó, ez egy nagy nap. de komolyan, gondolj bele, mi van, ha közli a pár, hogy bocsi, nekünk mindenünk megvan, nincs szükségünk semmire, ezért légyszíves azt a spórolt pénzt, amit egyébként akár a villanyszámlára is költhetnétek, utaljátok már el az állatmenhelynek, ami egyébként titeket talán totál hidegen is hagy. szerintem meg kellett volna hagyni az embereknek a lehetőséget, hogy a párnak(!) adják a pénzt, hiszen ez a dolog lényege. mondhattátok volna tehát azt, hogy mivel mindenetek megvan, legfeljebb pénzbeli ajándékot kértek, azt az x+1 kávéfőzőt pedig akár oda is lehet adni valamelyik kollégiumnak, vagy elárverezni a vaterán, és akkor még a kutyákat is tudod támogatni.

20L

2012. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/117 anonim ***** válasza:
58%

A botrányt te csinálod, te generálod és még utána is ide jössz a magad igazának hangoztatására és durva szavakkal leminősíted a neked ellentmondókat.


Probléma gerjesztésében jó vagy.


Én elvből nem támogatok állatmenhelyt. Mert pontosan tudom, hogy a becsorgó pénznek hány százaléka jut az állatoknak és hány százaléka a rajtuk élősködőknek. Ráadásul az értelmét sem látom.


Szeretem az állatokat. A birtokomon több, mint 600 példányt 14 fajtát tartok. Magam erejéből, önfenntartó módon. Céllal és értelmesen.

2012. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!