Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Családi kapcsolatomban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatomban a párommal élek. Két gyermekünk is van. Meghívtak bennünket egy esküvőre, de kikötötték, hogy a gyerekeinket nem vihetjük. Ti elmennétek így?

Figyelt kérdés

#esküvő #Család. gyerekek
2014. máj. 29. 09:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/123 anonim ***** válasza:

119-edik vagyok, az előző kommentre reagálnék:.

Nem mondtam, hogy nem megyünk vissza mulatni (szerencsére a nagyszülők befoghatók) :) . Szerintem az a korrekt hozzáállás, ha mindent kommunikálunk az ifjú pár felé, és mi így is szoktunk tenni. Több verzió is volt már nálunk, legutóbb (06.07-én) például pont ez: 9 körül a gyerekeket eltranszportálta a férjem a papához, előtte nyilván vacsizott a család, tehát a gyerekek adagjával lehetett számolni. Előfordult, hogy olyan esküvőn voltunk, hogy ott volt bérelve szállás, felváltva őriztük a kölköket, (nekünk nem volt jó, de oda illett együtt mennünk kompletten), a vacsival itt is számolhattak(amúgy a gyerekadag általában kb fele mennyiség 70%-os áron). Olyan is előfordult - igaz, akkor még egy gyerekekkel- , hogy kb éjfélig voltunk, akkor is vacsiztunk este, csak az éjféli pörköltből nem, de ezt előre le is kommunikáltuk a párral, hogy mi így leszünk. Nem igazán értem, miért jelentene feltétlenül deficitet, ha kisgyerekekkel megy valaki. Értelmesen is lehet intézni mindent és ha kommunikálsz a párral, akkor kiküszöbölhető a hasonló problémák zöme. Nyugodtan le lehet pontozni továbbra is, az én véleményem továbbra is az, hogy igenis működhet az a dolog, hogy kisgyerekek vannak a lagzin, csak értelmesen kell kivitelezni, és akkor senkinek nem lesz se kára, se hátránya a jelenlétükből. Ez az én személyes tapasztalatom, mint szülő, mint vendég és mint néhai menyasszony.

Mivel már sok lagzin voltunk a kölkökkel, nem megy különösebben élményszámba nekik, ezért ha megoldható és nem akarnak kifejezetten jönni, akkor nem szoktuk őket vinni, mivel így mi kötetlenebbül tudunk szórakázni. És mint elsőre is írtam: teljesen megérteném a pár félelmeit a kicsiket illetően, ezért elfogadnám a döntésüket. Nem esne jól, mert a mi esetünkben alaptalan, de attól még nem szívnám mellre és nem csinálnék belőle magamnak gondot.

2014. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/123 anonim ***** válasza:
60%
lehet, hogy orgia lesz. mennék.
2019. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/123 szonata ***** válasza:
32%
Az ajándékunkat elfogadják, a gyerekeimet nem? Nem mennék!
2019. dec. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!