Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Családi kapcsolatomban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatomban a párommal élek. Két gyermekünk is van. Meghívtak bennünket egy esküvőre, de kikötötték, hogy a gyerekeinket nem vihetjük. Ti elmennétek így?

Figyelt kérdés

#esküvő #Család. gyerekek
2014. máj. 29. 09:28
 71/123 anonim ***** válasza:
39%
A fiam 2 éves, én őt saját elhatározásból nem vinném esküvőre/lagzira, mert ha már elmegyek, akkor kicsit ki akarok kapcsolódni, egy este iszogatni, táncolni, nem a gyerek után rohangálni és ilyen kicsinek nem is szórakoztató még egy lagzi. DE ahol a meghíváskor kikötik, hogy nem vihetem a gyerekem, tehát megtiltják, oda a lábamat be nem tenném, mert ez színtiszta bunkóság.
2014. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:
13%
Lúdas Matyika, engem nem érdekel a százalékom.
2014. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
18%

Én meg azt kívánom a parkban nyugisan, gyerekmentesen olvasgatni kívánóknak, hogy bárcsak majd ha eljött az ideje, a hülye tolószékükben, a teli pelenkájukkal, reszketeg kezükkel a levest magukra öntve ne tudnák megfizetni, hogy mások időközben felnőtté vélt gyermekei tisztába tegyék a valagukat, kimossák őket a hányadékukból, megtisztítsák a protézisüket és megvessék az ágyukat.

Már rég nem az esküvőről van itt szó, hanem a pedofóbiáról. Csak azt nem értem, az ilyen miért gondolja, hogy vele nem volt gond, meg nyűg, mikor kicsi volt? Az ilyet eleve felnőttként hozta világra az anyja? Az ő létük, meg elmúlt pelenkás-éjszakázós-esküvőn visítozós-menyasszonyt lehányós gyerekkoruk miért olyan rohadt természetes???

2014. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
9%

Látom mennyit nyüglődtök a kérdésemen!!!


Lúdas Matyi


Ezen kívül még kettőt kaptok koncnak!!

Úgy lesz meg a három:-))))))))))

2014. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
71%

73-as: te azért szültél, hogy valaki olyan törölje a segged, akit tudsz érzelmileg zsarolni? Meg hogy ingyen legyen az ellátás?


Egyébként gondolkozol? Mindenki volt gyerek, ez tény. De ebből logikusan kéne jönnie, hogy el kell viselni más gyerekét? Lehet, hogy engem sem bírtak sokan, mikor vinnyogó kis $zar voltam, meg is értem őket.

2014. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
3%

Te, az utolsó fél mondatodban a múlt idő használata indokolatlan...

Neked úgy kb. f.god sincsen az életről, az áldozathozatalról, a szülői szeretetről, a lemondásról, az önfeláldozásról, a gyermekeidben való gyönyörködésről.

Ha már így megkérdezted, azért szültem, hogy legyen kit kihordani, megszülni, a testemből táplálni, tanítgatni, szeretni, elkísérni a felnőtt életig és tovább. És azért is, hogy a visítás, pelenkázás, rendszabályozás... koordinátarendszerén túl eljussak és belelássak abba, mit jelent jobban szeretni a gyerekeimet saját magamnál.

Te minderről semmit nem tudsz, te feltehetőleg önimádó vagy. De tudod mit? Ezt is érdemled. Saját magadat. Édesanyád biztos nagyon büszke rád!

2014. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
4%

Nem mennék el, nem is tartanék fenn olyan kapcsolatot, ahol ki akarnak kötni valamit a gyerekeim és az mi viszonyunkról. :O

Ha megkérnének rá, meggondolnám.

2014. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:
72%

Én elmennék.


Egyik válaszoló írta, hogy mostanában már illik(!) kialakítani gyereksarkot az esküvőkön és hozzá egy személyt felbérelni, aki vigyáz rájuk. Ez milyen már. Mi az, hogy illik?? Hagy döntse már el a pár, hogy mit illik és nem illik a saját pénzükön kifizetett esküvőn csinálni.

2014. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
13%
Az is érdekes, hogy egy olyan alkalom, és intézmény ünnepéről, ami eleve a gyermekvállalást célozza meg, lévén a házasság célja mégiscsak a családalapítás - ki vannak tiltva a gyerekek. Úgy megnézném az ilyen házaspárt 3-4 év múlva...
2014. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
75%

lehet hogy nem akarnak gyereket, akkor ne is házasodjanak?

vagy égessük meg őket?

2014. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!