Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Családi kapcsolatomban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatomban a párommal élek. Két gyermekünk is van. Meghívtak bennünket egy esküvőre, de kikötötték, hogy a gyerekeinket nem vihetjük. Ti elmennétek így?

Figyelt kérdés

#esküvő #Család. gyerekek
2014. máj. 29. 09:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 anonim ***** válasza:
85%
50: egyszerű, nem kell menni, se gyerekkel, se anélkül, nem kerül pénzbe, te meg maradhatsz a gyerekkel
2014. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/123 anonim ***** válasza:
93%

" 49-es, de én döntöm el, hogy eleget teszek e egy ilyen "kedves meghívásnak"! Meg hogy viszem e az ajándék pénzt! Mert már egyes menyasszonyoknak az ajándék sem kell. Beleírják a meghívóba, hogy CSAK PÉNZT FOGADNAK EL!


Hova jut a világ? Szegény jövendőbeli férjek!"


Erdekes. A vőlegénynek nincsenek ott, amikor megfogalmazzák a meghívót??? Az eskuvore azert ugye elmennek?

2014. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos, hogy elmennék, de nem azért mert "nem bírok leválni a kölykömről". Ha találnék valakit, aki vigyázna rájuk napközben és még éjszaka is, akkor igen. És ha nem sértően közli velem a menyasszony, hogy rühelli a gyerekeimet, ezért nem lehetnek ott.

Egyébként én külön kérés nélkül sem vinném el a gyerekeimet, mert a kisfiam 3 éves és sajnos valószínűleg hiperaktív. (Még nem tudják biztosra diagnosztizálni) Én pont nem vagyok az a szülő, aki szarik a gyereke viselkedésére, de a fiammal extrán nehéz. Nem vinném el, mert így csak egy merő szenvedés lenne a buli. Én enném az ideget, hogy vajon kit zavar a gyerekem (pedig nagyon kedves, aranyos gyerek, csak fél percre nem ül le) ő meg visítana hogy másfél percenként rászólok h ezt sem szabad, azt sem szabad. Viszont sajnos szinte semmi segítségem, nem tudom hogy oldanám meg a felügyeletét.

2014. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/123 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen elmennék.


Itt Németországban magától értetődő, hogy gyereket nem viszünk esküvőre (kivéve közeli család), szóval nem kell érte külön szólni.


Mi értelme egyáltalán? A gyerek se élvezi, a szülők se. Akkor meg, nem egyszerűbb másra bízni őket arra a pár órára?

2014. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 anonim ***** válasza:
79%

Nem szoktam privát üzenetre válaszolni, bocsi.

"Az üzenet szövege: Mutass nekem kérdést, amit egy vőlegény tett fel! Mondjuk hányszor kérdezi meg itt a GYIK-on egy férfi, hogy milyen márkájú gatyát vegyek fel a nadrágom alá?

Ezek az agyament ötletek kizárólag a menyasszonyoktól származnak, a vőlegény csak a békeség kedvéért belemegy, ahelyett, hogy még idejében röptetné a menyasszonyt!"


Mondjuk nekem eselyes, hogy a vőlegény is jobban örül a pénznek, mint pl a poharkeszletnek....

2014. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/123 anonim ***** válasza:
40%

Kösznömöm a lepontozást. :) Ha gonosz lennék, most azt kívánnám nektek, hogy nektek is szülessen egy hiperaktív vagy idegrendszeri rendellenességgel élő gyereketek, úgyhogy szinte semmi segítségetek nincs, akire éjjelre is rábízzátok a gyerekeiteket. Na, ezért nem biztos, hogy elmennék. Nem azért, mertt nem bírok kíbújni a seggéből...

Ebben a helyzetben az se jó ha elviszem, az se ha nem.

Akkor meg meg sem próbálnám másrahagyni a gyereket, ha a menyasszony bicskanyitogató stílusban adja elő a dolgot.

2014. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/123 anonim ***** válasza:
22%

Jaj utolsó, itt az a menő, hogy minden olyan választ, ami értelmes gondolkodásra vall, le kell pontozni. Ne is törődj vele.

Kitartást a kicsihez.

2014. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 anonim ***** válasza:
78%

57: azt ne állítsd már, hogy minden anyuka, aki itt veri a hisztit, fogyatékossággal élő/hiperaktív/pszichológiai rendellenességgel küzdő gyermekkel rendelkezik.


Ha valakinek problémás a gyermeke, PLÁNE ne vigye esküvőre. Ha nem tudja megoldani a szakszerű felügyeletét, teljesen jogos, hogy otthon marad vele!


Viszont az itt magukat földhöz verőknek egy problémájuk van, mint ahogy többször is kijelentették: a gyerkőc odaszáradt szarcsimbókként hozzá van nőve a seggszőrzetükhöz, és képtelenek nélküle 2 lépés tenni, sőt, sértő, hogy valaki az ő tündérbögyörőjük nélkül egyáltalán bulit mer rendezni, felháborító :)

2014. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/123 Kései Sirató ***** válasza:
83%

Feltehetően az ifjú pár részt vett korábban egy olyan esküvőn, amit a gyerekek sírása, hangoskodása "színezett". Én megértem, ha valaki ezt abszolút el szeretné kerülni.

Minket hívtak már meg gyerekek nélkül a párommal, de nem esküvőre, hanem születésnapra, kedvesen mondták el, hogy gye3rekek nélküli lesz a buli, remélik, hogy ezt meg tudjuk oldani, senki nem hoz gyereket.

2014. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/123 Kései Sirató ***** válasza:
75%
És igen elmennék, főleg, ha a gyerek kicsi, jobban ki tudnék kapcsolódni. Ezt természetesen csak úgy tegyétek, ha van megbízható nagymama, v más személy akire rábízzátok a gyerkőcöket.
2014. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!