Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Családi kapcsolatomban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatomban a párommal élek. Két gyermekünk is van. Meghívtak bennünket egy esküvőre, de kikötötték, hogy a gyerekeinket nem vihetjük. Ti elmennétek így?

Figyelt kérdés

#esküvő #Család. gyerekek
2014. máj. 29. 09:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:
39%

Nincs arról szó, hogy aki szülő, az ne tudna meglenni a gyereke nélkül. Itt arról van szó, hogy a tisztelt házasulandók azt ünneplik a vendégekkel együtt, hogy összeházasodnak, vagy pedig magukat ünnepeltetik. Ha az első eset a valóság, akkor mindenki, gyerek is, felnőtt is ünnepli a nagy alkalmat, ha pedig az utóbbira irányul a szándék, akkor kizárólag 15-60 év közötti, makulátlan viselkedésű, jó karban lévő vendégeket kell kiállítani. Ebbe a körbe a meleget nehezen viselő nagymama, a kicsit borszagú, és ezen állapotában mindenfélét beszélő, sokat látott nagypapa, és a visító gyerekhad nem fér bele.

Lehet ezt is, csak akkor ne lepődjenek meg a vendégek homogenitásán.

Én kifejezetten élveztem, hogy a mi esküvőnkön és lakodalmunkon gyerekek is voltak, olyanok, akik messze laknak tőlünk, és az esküvő alkalmat adott a velük való találkozásra.


Számomra mondjuk egy lerészegedett, káromkodó, ám öltönyös felnőtt korú ismerős, vagy egy túl harsány, magamutogató kolléganő sokkal kellemetlenebb lett volna a vendégseregben, mint a gyerekek.

Azt, hogy valami nem úgy sül el, ahogyan tervezték, a gyerekek kitiltásával nem lehet meggátolni. Egy csomó felnőtt sokkal botrányosabb tud lenni, mint a gyerekek.


Egyébként meg az egész inkább elméleti kérdés: én menyasszonyként inkább a hálámat mutattam ki az esküvőmön, hogy a férjem lett a párom. Véletlenül sem tekintettem arra a napra úgy, hogy az az én napom. Az mindenki napja volt. A gyerekeké is.

2014. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 anonim ***** válasza:
90%

Én elmennék. Kaptam olyan meghívót amin rajta volt hogy 14 alatt "belépni tilos". Nem volt belőle sértődés, mindenki felfogta, hogy ez felnőtteknek szóló esküvő lesz.

Egész máshogy kell szervezni egy esküvőt ha gyerekek is vannak. Voltam gyerekesen is, akkor volt gyerekmenü, kis székek, játszószoba, szivacsok aludni, két bébiszitter.


Egyik sem jobb vagy rosszabb, mindenki döntse el hogy milyet szeretne.

Azt mondjuk nem igazán értem hogy "a gyerekeim nélkül sehova", miért úgy elszoktatok a felnőttektől hogy már nem tudtok értelmes témákról beszélgetni sem? Mert a gyerekek nélkületek is elvannak egy napot és mással is jól érezhetik magukat.

2014. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is fontos a gyerekem, sot, gondolom minden szülőnek az. De attól, hogy fontos, meg nem kell, hogy az egész világ körülötte forogjon.
2014. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 anonim ***** válasza:
82%

komolyan egyes anyukák nem akarnának 3-4 órára leválni a gyerekről?

nem lenne jó szórakozni? táncolni?

nem azt lesni mit csinál a gyerek?!

2014. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/123 anonim ***** válasza:
16%

Határozottan nem!

A gyerekek hozzánk tartoznak, nem háziállatok, akiket kitilthatnak.

Az más kérdés, hogy esküvőre amúgy sem vinném őket, mert szerintem kicsik ilyen helyre (2,5 és majdnem 6 évesek), de ezt a dolgot hagy döntsem már el én!

2014. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg nem kellene mama pici fiát játszani.

Miért kell ennyi anyámasszony katonája gyereket nevelni?

Senki nem lesz rossz szülő, csak azért, mert néha elmegy szórakozni.

2014. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 anonim ***** válasza:
80%

baromira nem te döntöd el

az dönti el, aki meghív

ő dönt, ő fizet

ha nem akar gyereket, nem lesz gyerek!

akkor te se menjél, üljél otthon a gyerek meg a szoknyád mellett

2014. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:
62%
a gyerekek nélkül*
2014. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim ***** válasza:
7%

49-es, de én döntöm el, hogy eleget teszek e egy ilyen "kedves meghívásnak"! Meg hogy viszem e az ajándék pénzt! Mert már egyes menyasszonyoknak az ajándék sem kell. Beleírják a meghívóba, hogy CSAK PÉNZT FOGADNAK EL!


Hova jut a világ? Szegény jövendőbeli férjek!

2014. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
12%
Bocs, 48-asnak szól.
2014. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!