Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Családi kapcsolatomban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatomban a párommal élek. Két gyermekünk is van. Meghívtak bennünket egy esküvőre, de kikötötték, hogy a gyerekeinket nem vihetjük. Ti elmennétek így?

Figyelt kérdés

#esküvő #Család. gyerekek
2014. máj. 29. 09:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:
5%
Nem.
2014. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:
20%

"Viszont az itt magukat földhöz verőknek egy problémájuk van, mint ahogy többször is kijelentették: a gyerkőc odaszáradt szarcsimbókként hozzá van nőve a seggszőrzetükhöz, és képtelenek nélküle 2 lépés tenni, sőt, sértő, hogy valaki az ő tündérbögyörőjük nélkül egyáltalán bulit mer rendezni, felháborító :)"


aki ezt irta nem 100as az tuti.

2014. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:
75%
"Családi kapcsolatomban a párommal élek." Ennek a mondatnak mi értelme van??? (tudom, hogy már kérdezték, de nem válaszoltál rá!) Arra sem válaszoltál kedves kérdező, hogy mennyi idősek a gyerekeid! Nos?
2014. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 anonim ***** válasza:
90%

Valaki nagyon negatívan írta, hogy a pár biztos magát akarja ünnepeltetni... hát mikor, ha nem az esküvőjükön?


Én sokszor kívánom, hogy bárcsak lenne olyan park vagy akármilyen hely, ahova gyerekeket nem engednek be, és nyugiban lehet ülni, olvasgatni. Ilyen sajnos nincs, de az ember a saját esküvőjén hadd döntse már el, mit akar. Egyetlen egy nap, amikor nem a gyerekről szól minden.

2014. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:
82%

" Jaj utolsó, itt az a menő, hogy minden olyan választ, ami értelmes gondolkodásra vall, le kell pontozni. Ne is törődj vele.

Kitartást a kicsihez." Erre a kommentre ez hogy jon, elmagyaraznad? "

"57: azt ne állítsd már, hogy minden anyuka, aki itt veri a hisztit, fogyatékossággal élő/hiperaktív/pszichológiai rendellenességgel küzdő gyermekkel rendelkezik. Ha valakinek problémás a gyermeke, PLÁNE ne vigye esküvőre. Ha nem tudja megoldani a szakszerű felügyeletét, teljesen jogos, hogy otthon marad "


Pont azt irta a kommentelő, hogy NEM viszi a gyereket. Értelmesen gondolkodik, mert a gyerek, a vendégek es a par érdekeit IS nézi.

2014. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim ***** válasza:
79%
64: ja milyen jó lenne, hogy egy fürdőben ahova ki van írva (aki nem tud olvasni, képpel is), hogy ne ugrálj a termálvízbe gyökér, de a gyerek csak ugrál, anyuka meg vigyorog, hogy jaj de retardált a gyerek, aztán ha megmondom a kis nyominak, hogy ne ugráljon, akkor én vagyok a p.na, persze én nem fizettem pénzeket, hogy nyugiban áztassam magam
2014. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó eldöntheti a pár...mindenki ezzel jön hogy nem döntheti el.Dönthet ugy hogy nem akar gyerekeket látni az esküvőn ezzel semmi gond nincs.

Egy szülő is dönthet ugy hogy ilyen feltételek mellet nem kiván részvenni az eskövőn.Mi a probléma?

2014. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:
15%

63!

Ez egy kitalált, provokatív kerdes erre a kerdesre építve:

2014. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 anonim ***** válasza:
2014. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:
72%

Nagyban függ attól hogy kinek az esküvője. Pl amikor a húgom ment férjhez, ment az egész család, nem lett volna kire hagyni a gyerekeket. De ha kolléganő hív meg, akkor eszem ágába se jutna elvinni őket, hisz nem is ismerik egymást.


Azért volt itt pár furcsa válasz, gondolok itt azokra akik azt írták hogy szórakozni mennek az esküvőre... véletlenül se azért hogy együtt lehessenek a szerettükkel életük nagy napján :p.

2014. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!