Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Családi kapcsolatomban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatomban a párommal élek. Két gyermekünk is van. Meghívtak bennünket egy esküvőre, de kikötötték, hogy a gyerekeinket nem vihetjük. Ti elmennétek így?

Figyelt kérdés

#esküvő #Család. gyerekek
2014. máj. 29. 09:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:
67%

egy gyereknek mi élmény van egy lagzin amúgy?

hangos zene, sok ember, sok részeg stb.

nem jobb neki otthon pihenni amíg apu+anyu szórakozik?

sokan egy fél napra se tudnak leválni a kölykükről!

2014. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy én pl nem vinném a gyerekemet esküvőre, akkor se, ha meg lenne hívva. Hogy miért? Nem hiszem, hogy egy bizonyos életkor alatt egy kisgyerek képes végig ülni csendben egy szamara unalmas polgari es templomi szertartást, utana szépen viselkedni a lagziban, nem hiszem, hogy azzal kellene töltenem az időmet, ha szórakozni megyek, hogy lépten nyomon azt figyeljen, mi rosszat csinál a gyerekem es nem mellesleg nem szeretnék le lepni nyolckor, mert fel kilenckor mar ágyban a helye.
2014. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/123 anonim ***** válasza:
46%

Mi vittük a gyerekeket a tesóm esküvőjére, akkor a kisebbik 20 hónapos volt. Este 9-kor a férjem hazavitte, és az ő unokahúga vigyázott rá, miután elaludt. AS férjem meg visszajött. Mindent meg lehet oldani.

Ha kikötés lett volna, hogy a gyerekeim nemkívánatos személyek, ezért ki vannak tiltva, biztos, hogy nem mentem volna el. De hála Istennek ilyen kívánalom fel sem merült.

2014. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 anonim ***** válasza:
77%
Most, hogy jobban belegondolok, lehet hogy pont azert igy hivnak meg, mert tudjak hogy a gyerek nelkul úgyse mentek - talán ritka kiallhatatlan a termeszetetek, de rajta vagytok az "ezeket muszáj meghívni" listán. Igy meg vagytok hívva, az mar nem az o hibájuk, ha nem mentek el. :D
2014. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/123 anonim ***** válasza:
27%

Következő lépés az lesz hogy az időseket nem hivják meg.Nálunk jelenleg most ez a divat,fiatalokat meghivják az időseket meg nem.

Marad tökéletes középkorú közönség.

2014. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/123 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem asztal alatt kúszók, gyerekek nélkül is lesznek :)


Én megköszönném a meghívást, de nem mennék el.

2014. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/123 anonim ***** válasza:
20%

Következő lépés az lesz hogy az időseket nem hivják meg.Nálunk jelenleg most ez a divat,fiatalokat meghivják az időseket meg nem.



Igen én is ismerek ilyent ahol meghívták a 18 éves gyerekeket a szülőket meg nem. Szülő fizetheti a gyereke költségeit ő meg ott sem lehet, elég fura az is. Mondjuk azt még kevésbé értem.

2014. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 anonim ***** válasza:
87%

Én olyan esküvőn voltam legutóbb, ahol azért nem lehettek gyerekek, mert a menyasszony kikötötte, hogy csak rá lehet figyelni, nem lankadhat róla a figyelem semmi szín alatt, tehát se cuki kislányok sem cuki kiöltözött fiúk nem kellenek, mert akkor már nem róla szól a nap..mondjuk nekem ez azért is furcsa, mert számomra nem az ragad meg, hogy de gyönyörű volt a ruhája, hanem hogy az étel és a lagzi milyen volt :)


mi 4 hét múlva megyünk esküvőre, névreszólóan jött a meghívó is, x, y, z részére, ebből z a 3 éves lányunk. Beszéltem a menyasszonnyal, és mondta, hogy persze, őt is szívesen látják, azért jött a meghívó úgy, ahogy.


Ha ennyire megsértődtél ezen, akkor szerintem ne menj az esküvőre, mert kiül az arcodra egyébként gyorsan, annak meg megint nincs értelme. Engem sem vittek soha, míg kicsi voltam, első lagzis élményem 14 éves koromban volt.

2014. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/123 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok még szülő, de sztem én elmennék. Abba nem halok bele sem én, sem a gyerek, hogy nem töltöm vele azt a napot, és nem is kell folyton a seggemben lennie... és nem szűnök meg önálló embernek lenni. Egyébként én meg tudom érteni azokat az embereket is, akik nem akarnak gyerekeket látni az esküvőjükön, látom a mai gyerekeket, a csak simán eleven és alapvetően jólnevelt is imád rendetlenkedni az esküvőn, nem tud a fenekén ülni a ceremónián, visítozik, rohangál - simán érthető, ha vkit ez idegesít, és az Ő napján nem akarja ezt átélni. Nem feltétlen azért van, mert smucigok, hanem mert nem így akarják ünnepelni az esküvőjüket. Lehet amúgy, hogy a te gyerekeid pont azok, akik síri kussban ülnek egész végig, de más gyerekek meg nem, emiatt kivételezni meg nem illik.

Persze te dönthetsz úgy, hogy nem bírod ki a gyereked nélkül meg megsértődsz, a szíved joga, neked is meglehet erről a véleményed, nem mindenki ugyanúgy gondolkozik.

2014. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom. Nálunk úgy volt, hogy ha valakiről tudtuk, hogy a gyerekei neveletlenek, és a kedves szülők meg hajlamosak nem rászólni a gyerekre, akkor nem hívtuk meg a szülőket sem. Nem a gyerek hibája, hogy nem tud viselkedni, hanem a szüleié.

Nyilván a saját rokonságomat és baráti körömet ismerem, el tudom dönteni, hogy kinek a gyerekét nem látnám szívesen, és akkor nem hívom meg a szülőket sem.

A férjem pedig ugyanígy ismeri a saját családját és barátait. Szóval szerintem meg lehet ezt úgy is oldani, hogy nincsenek kitiltva a gyerekek az esküvőről.

2014. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!