Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Máshol is divat az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is divat az esküvői cinematográfia, vagy csak nálunk lett ilyen felkapott?

Figyelt kérdés

Esküvő előtt állunk, és elkezdtük keresni a videóst. Most látom csak, hogy mennyire nagy divat ez a cinematográfia, ami ugye az egyedi esküvői filmet jelenti, összevágott jelenetekből, aláfestő zenére a készülődéstől a lakodalom végéig. Találtam sokféle filmet, az egész egyszerűtől a túlzottan csöpögősig.

Nektek mi a véleményetek ezekről a videókról?

Kértem árajánlatot is pár helyről, de nekem kicsit soknak tűnik, hogy átlagosan 400 ezer ft-tól indulnak az árak...

Nálatok milyen videós/cinematográfus volt vagy milyen lesz? Mennyit szántok rá?

Keresgéltem kíváncsiságból a youtube-on ilyen cinematography filmeket, de igazából magyarokon kívül nem is nagyon találtam más országokból. Csak nálunk ilyen nagy divat? Nagyzolás lenne ez is? Mi a véleményetek?



2017. szept. 17. 20:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
Hátha valakit még érdekel: mi most találtunk fotóst és videóst, és nagyon kedvező áron dolgoznak. A csomagban benne van egy jegyes fotózás, kreatív fotózás, az esküvő fotózása, 3 fineart fényképalbum, retusált képek, 7-8 perces cinematográfiás kisfilm, plusz a teljes felvétel, drónfelvétel... 2 fotós és 2 operatőr dolgozik, és mindezt annyiért, amennyit a kérdező írt a kérdésben.
2018. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
Az tényleg nagyon olcsó.Gyanúsan olcsó.
2018. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
Megnéztük a referenciamunkájukat, tényleg nagyon profik! Azért ilyen olcsó, mert nemrég kezdték meg működésüket.
2018. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
Az elképzelhető és még jól is elsülhet. Sok Boldogságot!
2018. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
Köszönjük! :)
2018. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!