Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Máshol is divat az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is divat az esküvői cinematográfia, vagy csak nálunk lett ilyen felkapott?

Figyelt kérdés

Esküvő előtt állunk, és elkezdtük keresni a videóst. Most látom csak, hogy mennyire nagy divat ez a cinematográfia, ami ugye az egyedi esküvői filmet jelenti, összevágott jelenetekből, aláfestő zenére a készülődéstől a lakodalom végéig. Találtam sokféle filmet, az egész egyszerűtől a túlzottan csöpögősig.

Nektek mi a véleményetek ezekről a videókról?

Kértem árajánlatot is pár helyről, de nekem kicsit soknak tűnik, hogy átlagosan 400 ezer ft-tól indulnak az árak...

Nálatok milyen videós/cinematográfus volt vagy milyen lesz? Mennyit szántok rá?

Keresgéltem kíváncsiságból a youtube-on ilyen cinematography filmeket, de igazából magyarokon kívül nem is nagyon találtam más országokból. Csak nálunk ilyen nagy divat? Nagyzolás lenne ez is? Mi a véleményetek?



2017. szept. 17. 20:57
 31/95 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó két válaszhoz gratulálok! Nem az a baj: hogy buták vagytok, hanem az, hogy rosszindulat is párosul hozzá, de hát nem lehet mindenki okos. ;)
2017. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
97%
30-as, kezeltesd magad. Az hol a fényképész hibája, ha valaki tovább nyújtózkodik, mint amit megengedhet magának? A szolgáltatónak van egy árlistája, ha nem tetszik, ne vedd igénybe. Az ácsnak sem kell senkinek fizetnie, ha soknak találja, szakadjon rá a tető, az ő dolga. A fényképezés technikai részéről szintén jó sok fogalmad lehet. Szerinted, fényképezne valaki évi 80x esküvőt és ölne bele ennyi munkaórát, ha már pár alkalomból sz_rrá keresné magát?
2017. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
11%

Ha büdöss a munka, miért ne kápráztatná a közvéleményt aranytalpú 2 milliós kameraállványokkal, hisz az emberi szem felbontását már rég teljesíti egy mobil telefon fényképző része is.. A szegény csíra miért ad egy 50ft-os DVD lemezre gányolt anyagot minden kópia után 10 ezerért? Ja, hogy bérli a nérót is....Amit egy "profi" megcsinál, azt megcsinálja egy amatőr is annak 10%-áért...

Azt sem írta milyen programoikat bérel havi szinten?

2017. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
83%
Azt sem érted amit Te írsz barátom, nemhogy azt amit én. Én nem ezen a szinten szoktam vitatkozni, majd ha lesznek valódi érveid és tudod mi a különbség váz és állvány között, akkor szólj! ;)
2017. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
21%
Nem szeretnék a vitába belefolyni, de azon gondolkozzon már el mindenki, hogy vajon azért támogatja-e a videózást, mert ő ezzel foglalkozik, vagy mert jó ötletnek tartja... Hagyjuk már el a szakmai ártalmakat. Ez olyan, mintha a pék hirdetné az igét, hogy már pedig mindenki egye a 10000 forintos luxus kenyeret, mert azt ő készítette, és sok munkája van benne. Ha nem ezzel foglalkoznál, vagy nem tudnád fotósként olcsóbban megcsináltatni ismerősökkel, vajon akkor is készíttetnél az esküvődről?
2017. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kell az összes esküvő, sőt a felső kategóriás esküvői filmesek és fotósok sem tudják elvállalni mind a 35-40 ezer esküvőt (mert nincsenek elegen) amit Magyarországon egy évben tartanak. Jövőre tele vagyunk és 2019-re is fyűlnek a szerződéseink, nem azért írom itt amit írok, hogy bárkit meggyőzzek arról, hogy válasszon engem. A referenciáim eladják a szolgáltatásomat. Egyébként feljebb pont azt írtam, hogy ha valakinek ez nem fontos, vagy nem làtja a különbséget, annak ez tényleg kidobott pénz. Mindenki másra igényes, mindenkinek más a fontos, de nem idióta akinek az esküvői fotói/filmje fontosak és nem tisztességtelen, pofátlan lehúzós semmirekellő aki elkéri a munkájának a valódi ellenértékét. Egyébként a saját esküvőnkön az összes fotós barátom vendégként volt jelen (külön kértük, hogy ne fotózzanak) és egy külföldi kolléga fotózott (ez kb. 400e Ft-unkba került).
2017. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
9%
Csak arra vagyok kíváncsi milyen nagyon drága programokat használsz amiért havonta fizetel? Ha normálisat írsz akkor azonnal megsajnállak...
2017. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként, ha nem indiszkrét, szeretném megkérdezni melyik szakmunkásképzőbe tanultátok ezt a szakmát, ha már szakmának neveztétek?
2017. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg nem tanították(mert nem), akkor milyen joggal nevezed magad külömbnek egy lelkes amatőrtől? "Jajj gecó, ez jó meló, olcsóba meg van, nem kell beszakadni" alapon?
2017. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
100%

A használt szoftverek gerincét nálam az Adobe Creative Cloud adja, ezen felül nyilvàn van legális Windows (ez mondjuk nem havidíjas), egy-két plugin, irodai alkalmazások, felhőtárhely stb...

Jelenleg egyébként nem adhatsz számlát fotózásról ha nincs legalább OKJ-s képesítésed (2év), amit egyébként az ország több pontjàn, Budapesten, Hódmezővásárhelyen, Pécsett és Székesfehérváron lehet megszerezni. Nekem is van ilyen papírom, de azt azért megsúgom, hogy amit ott tanítanak, az édeskevés ahhoz, hogy abból stabilan megélj és esetleg nemzetközi szinten is elismerjenek. Sötétben tapogatózol, amikor megpróbálsz lejáratni, de igazából csak magadat sikerül mert amíg én érvelek és azt mások is alátámasztják, addig Te nem tudod helyesen leírni, hogy “fizetsz”. Próbálkozol még, vagy kiegyezünk annyiban, hogy buta vagy ehhez a vitához?

2017. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!