Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Máshol is divat az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is divat az esküvői cinematográfia, vagy csak nálunk lett ilyen felkapott?

Figyelt kérdés

Esküvő előtt állunk, és elkezdtük keresni a videóst. Most látom csak, hogy mennyire nagy divat ez a cinematográfia, ami ugye az egyedi esküvői filmet jelenti, összevágott jelenetekből, aláfestő zenére a készülődéstől a lakodalom végéig. Találtam sokféle filmet, az egész egyszerűtől a túlzottan csöpögősig.

Nektek mi a véleményetek ezekről a videókról?

Kértem árajánlatot is pár helyről, de nekem kicsit soknak tűnik, hogy átlagosan 400 ezer ft-tól indulnak az árak...

Nálatok milyen videós/cinematográfus volt vagy milyen lesz? Mennyit szántok rá?

Keresgéltem kíváncsiságból a youtube-on ilyen cinematography filmeket, de igazából magyarokon kívül nem is nagyon találtam más országokból. Csak nálunk ilyen nagy divat? Nagyzolás lenne ez is? Mi a véleményetek?



2017. szept. 17. 20:57
 71/95 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként Te gyerekkorodban éheztél, hogy ez a “végigzabál egy lakodalmat” ennyire fàj? :D
2017. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
0%
Egy rendes szakmunkásképző 3 év volt. De nem is állnak szóba veled egy okj-s szarral sehol...Azt, hogy legendákat mesélsz a saját nagyszerűségedről és megélsz mások nárcisztikus hajlamaiból... Hidd el bárki képes erre, nem te vagy az egyedi! Pofa viszont kell hozzá, a semmiért 400 ezret elkérni
2017. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
0%
Mikor én 25 éve vállalkozóit csináltattam elektroműszerészként, ráírattam a vásári mutatványost, fényképészt, használtcikk kereskedőt meg minden szart. Igaz egyiket sem használtam, de ha ilyen jól fizet lehet holnaptól én is fényképész is leszek....
2017. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
0%
2017. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
97%
Nem mesélek legendákat. Azt cáfolom, amivel Te igyekszel a munkámat, az életemet, amivel örömet szerzek másoknak, amiért hálásak, degradálni és a semmivel egyenlőnek mutatni. De már írtam párszor, ha ekkora biznisz, ha ennyire nem ér semmit és ha ennyire képes rá bárki, mégis ilyen jól lehet vele keresni, kezdd el csinálni, aztán majd hasonlítsuk össze egy középalsókategóriás fotós anyagával azt amit Te mondjuk egy év alatt összeszenvedsz.
2017. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim válasza:
100%

Én egy valamit nem értek!

Ahhoz, hogy kiderüljön, valaki 3-400 ezerért fotóz, árajánlatot kell kérni tőle.

Ezt nyilván ezért teszem, mert tetszik az, amit csinál, vagyis olyat szeretnék, amit Ő tud.

De ha ezt az árat sokallom, miért azt mondom, hogy "k.rv@ drága" és miért nem azt, hogy nem tudom kigazdálkodni, nem tellik rá...keresek egy még megfelelő minőségűt, de olcsóbbat.

Ez valami magyar mentalitás, hogy: szeretném a jót, de olcsón ám, és különben is, pusztuljon meg, milyen sokat keres vele?!

Intelligencia kérdése, hogy az ilyen, számunkra túlzó árajánlatokon csendben túllépjünk, nem okádva a szennyet a szánkból az adott szakmára, (miközben magunkra vagyunk igaziból dühösek, hogy sajnáljuk kiadni arra a pénzt, ami tetszik)?

Netán az ilyen ember minden komolyabb autókereskedés előtt is üvölt az árak láttán, és veri a kirakatot?

2017. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
100%

69-nek: Ez nem igaz, hogy 3 vagy 6 hónap az OKJ-s képzés.

Barátnőm fia 2 éves OKJ-t végzett érettségi után (CNC), a lánya 2 éves OKJ-t szintén (valami informatika, franc tudja, mi.)

De nem pár hónap.

2017. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
100%

72-nek: Egy "rendes szakmunkásképző" azért volt 3 év (kb. a 90-es évek közepéig), mert ott közismereti tárgyakat is tanultak (matek, töri, stb).

Most az OKJ 1 vagy 2 év, de mivel érettségivel vesznek fel oda, így már CSAK a szakmára koncentrálva van összeállítva a tanterv, gyakorlattal természetesen.

2017. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
100%

76-nak:

Pont erről beszélgettünk ma reggeli közben a férjemmel. Hogy nekünk hű de sok lenne a 400 ezer, stb. (Lányunk esküszik nyáron, és ők fizetnek mindent).

Nekik pedig semmi, mindketten nagyon jól keresnek, a srácnak ennek másfélszerese a havi nettója multinál.

Nekünk (férj és én) nehéz lenne kigazdálkodni, de tudomásul vesszük, hogy nagy különbségek vannak a jövedelmek között. (Mi sem azért, mert h..-ék vagyunk, én is látástól mikulásig dolgozok és ő is, de ez most jelenleg nem az a jól megfizetett dolog, amit csinálunk, de jópár éve még jól fizetett volt).

De tudomásul vesszük, nem fújunk a fotósra, és nem fújunk a mérnök vőjelöltre sem, mert valószínű nagy-nagy különbségek vannak jövedelem terén.

2017. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:

Én most leakadtam. Lányomék holnap intézik az éttermet, azt mondta az anyakönyvvezető, hogy előbb étterem, utána cerkásan ő beírja, és majd 3 hónappal előtte bemennek hozzá, zenék, ilyesmi megbeszélése miatt. (aug. és szombat).

De akkor lehet, hogy a fotóssal kellett volna kezdeni az egész szervezkedést??:((

2017. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!