Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, a férjem az első a szexben. 17 éves voltam mikor összejöttünk, ő 21. 16 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.

Mostanában nagyon zavar, hogy nem tudom milyen mással lenni. Szeretőm Őt, de egyre jobban hajt a kíváncsíság.

Nem akarom feladni a családunkat, az életünket emiatt.

nov. 18. 15:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Pedig úgy néz ki hogy fel fogod adni. Vagy engedélyt kérsz a megcsalásra.
nov. 18. 15:40
 2/30 ssaa ***** válasza:
84%

Gondold át, hogy mi lenne, ha megtudná a férjed és a családod (rokonok...), hogy megcsaltad.

K

Megkérdezem: mi adta ezt az ötletet? Hiba van a kapcsolatban? Beszéljétek meg. Nagyon veszélyes útra akarsz tévedni, ha ezt komolyan gondolod. Nézd a gyerekeidet!

Ffi.

nov. 18. 16:01
 3/30 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy veszélyes és épp ezért szeretnék megoldást rá. Hogy léphetnék ezen túl? Nagyon jó életünk van.Jó ember, férj, apa . Mindent megteremt nekünk.

Az zavar, neki volt más előttem, igaz azt mondta, hogy mindegy lett volna ha nincs is.Jó forman normalis szexuális élete neki is velem kezdődött.

nov. 18. 16:07
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon meg fogod bánni.

Ha rendben van a házasságod, akkor ne kockáztasd.

Hidd el nem ad annyit egy félrelépés, mint amit veszíthetsz.

Inkább újítsatok. Mondjuk vibrátor.. annyi segedeszköz van.

nov. 18. 16:10
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben nem azon gondolkoznék, hogy milyen mással, hanem, hogy a férjeddel hogyan lehetne más. Nagyon sok szexuális technikáról lehet olvasni, egész irányzatok alakultak ki erre (pl. tantra), szerintem ássátok magatokat bele ezekbe.
nov. 18. 16:11
 6/30 ssaa ***** válasza:
100%

Oltári jó tanácsokat kaptál a #4 és 5.-től. Ehhez tartsd magad!

A fenti válaszomban a K betű véletlenül ott maradt, nem jelent semmit.

nov. 18. 16:20
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek mellett nem tudik optimalis megoldasnak szetrobbantani a csaladot, a milyen lehet massal temakorrel. Inkabb olvass utana az eletkozep valsagnak, mert eppen azt eled at, csak nem vagy tudataban. Utana majd te is meg tudod fogalmazni, hogy mi lehet a problema es el tudsz gondolkodni a megoldasokon.
nov. 18. 16:20
ORGANIC SHOP BIO ARCPEELING
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Valami gond biztosan van, mert akkor ez eszedbe sem jutott volna.
nov. 18. 16:22
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ilyen inspirációk kellenek, mert tudom én is hogy igazatok van, mert felbecsülhetetlen az amit veszíthetek ahhoz képest amit nyernék.
nov. 18. 16:23
 10/30 A kérdező kommentje:
Olyan gond nincs, talan igen annyi, hogy vágynék egy kis újdonságra , pedig mostanaban jobb a szexuális életünk, mint bármikor.
nov. 18. 16:25
1 2 3
Online pletyi nőknek

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!