Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, a férjem az első a szexben. 17 éves voltam mikor összejöttünk, ő 21. 16 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.

Mostanában nagyon zavar, hogy nem tudom milyen mással lenni. Szeretőm Őt, de egyre jobban hajt a kíváncsíság.

Nem akarom feladni a családunkat, az életünket emiatt.


2020. nov. 18. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
92%
Pedig úgy néz ki hogy fel fogod adni. Vagy engedélyt kérsz a megcsalásra.
2020. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
80%

Gondold át, hogy mi lenne, ha megtudná a férjed és a családod (rokonok...), hogy megcsaltad.

K

Megkérdezem: mi adta ezt az ötletet? Hiba van a kapcsolatban? Beszéljétek meg. Nagyon veszélyes útra akarsz tévedni, ha ezt komolyan gondolod. Nézd a gyerekeidet!

Ffi.

2020. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy veszélyes és épp ezért szeretnék megoldást rá. Hogy léphetnék ezen túl? Nagyon jó életünk van.Jó ember, férj, apa . Mindent megteremt nekünk.

Az zavar, neki volt más előttem, igaz azt mondta, hogy mindegy lett volna ha nincs is.Jó forman normalis szexuális élete neki is velem kezdődött.

2020. nov. 18. 16:07
 4/96 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nagyon meg fogod bánni.

Ha rendben van a házasságod, akkor ne kockáztasd.

Hidd el nem ad annyit egy félrelépés, mint amit veszíthetsz.

Inkább újítsatok. Mondjuk vibrátor.. annyi segedeszköz van.

2020. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben nem azon gondolkoznék, hogy milyen mással, hanem, hogy a férjeddel hogyan lehetne más. Nagyon sok szexuális technikáról lehet olvasni, egész irányzatok alakultak ki erre (pl. tantra), szerintem ássátok magatokat bele ezekbe.
2020. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
91%

Oltári jó tanácsokat kaptál a #4 és 5.-től. Ehhez tartsd magad!


A fenti válaszomban a K betű véletlenül ott maradt, nem jelent semmit.

2020. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
93%
3 gyerek mellett nem tudik optimalis megoldasnak szetrobbantani a csaladot, a milyen lehet massal temakorrel. Inkabb olvass utana az eletkozep valsagnak, mert eppen azt eled at, csak nem vagy tudataban. Utana majd te is meg tudod fogalmazni, hogy mi lehet a problema es el tudsz gondolkodni a megoldasokon.
2020. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
96%
Valami gond biztosan van, mert akkor ez eszedbe sem jutott volna.
2020. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ilyen inspirációk kellenek, mert tudom én is hogy igazatok van, mert felbecsülhetetlen az amit veszíthetek ahhoz képest amit nyernék.
2020. nov. 18. 16:23
 10/96 A kérdező kommentje:
Olyan gond nincs, talan igen annyi, hogy vágynék egy kis újdonságra , pedig mostanaban jobb a szexuális életünk, mint bármikor.
2020. nov. 18. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!