Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, a férjem az első a szexben. 17 éves voltam mikor összejöttünk, ő 21. 16 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.

Mostanában nagyon zavar, hogy nem tudom milyen mással lenni. Szeretőm Őt, de egyre jobban hajt a kíváncsíság.

Nem akarom feladni a családunkat, az életünket emiatt.


2020. nov. 18. 15:24
 31/96 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy azzal jó, akibe szerelmes vagyok.

És az is, hogy többnyire át kell lendülni egy pár hetes-havi tanuláson, mire igazán flottul megy az illetővel.

Nem valószínű, hogy egy vadidegennel, akivel csak tapasztalatszerzés miatt feküdnél össze, annyira fenomenális élményeid lennének.

2020. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretőm Őt"


Ez jópofa tudatalatti elszólás.

Viszont, ha megteszed, nem tudhatod, milyen lavinát indítasz el.

Veszélyes üzem.


Esetleg beleszeretsz a szexpartnerbe.

Nem tudhatod, hogy mi lakozik abban, akivel összeállsz.

Ha lebuksz, vége a házasságodnak.


Majdan a gyerekek is értesülnének róla.

Megérné?!

2020. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik jódolgukban nem tudják, hogy rontsák azt el.


Fantáziálj arról, hogy fenn tdd tartani még nagyon sokáig ezt a kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatot.


A filmeket, szirupos kutyaszereket meg felejtsd el.


Amiben Te élsz, az a boldogság maga.

2020. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 A kérdező kommentje:

"Szeretőm Őt", ezt nem is vettem észre!

33-as, az utolsó mondat, ez hogy? Ezt olyan szépen írtad! Köszönöm Szépen!

2020. nov. 29. 07:08
 35/96 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért írta, mert olyan sokan vágynak boldog otthonra, szerető férjre, három egészséges gyerekre. Ez konkrétan a legtöbb nő vágyálma.

Nagyon sokaknak nem sikerül, akinek meg megadatik, az meg egy random dgásért eldobná.

Még ha azt mondod, hogy szerelmes lettél valakibe, vagy nem jó a/nincs szex akkor valahol érthető lenne. De csak úgy egy random valakivel összejönni,csak tapasztalatszerzés miatt, szerintem ez a garantált pofáraesés, mert illúziókat kergetsz.

Én azt gondolom személy szerint, hogy ha ilyen gondolataid vannak, akkor ott több dolog lehet a háttérben. valami miatt nem vagy boldog a házasságodban, talán magadnak se vallod be, hogy miért.

Próbálj ezen elgondolkozni. Ha a párkapcsolatodban nem vagy boldog, és nem tudsz rajta javítani, akkor viszont vedd figyelembe, mennyi idősek a gyerekek. A helyedben, ha nem lennék senkibe se szerelmes,megvárnám hogy a legkisebb is felnőjön, és utána el tudsz kezdeni gondolkozni, hogy mit is akarsz az élettől párkapcsolat terén.

Alapvetően nem vagyok vaskalapos, de egy kedves, aranyos férjet, három gyereket kockáztatni egy hülyeségért, ezt még én is nagyon nagyon furcsállom.

Azt hiszed, másoknak izgalmasabb az életük, mert elhiszed, amiket a filmekben látsz...

Nem baj, ha másra vágysz, ez jelez valamit. A baj hogy egy alapvetően boldog családi otthont akarsz tönkretenni. Mérlegelj, megéri-e.

2020. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy tudom nem éri meg!

Ezért tettem fel a kérdést is, hátha volt valaki ilyen helyzetben, és tud tanácsot adni.

Nem szeretném a családot sem emiatt szétrobbantani.

Az egyik válaszoló írta az életközép válságot, talán abban van valami, mert érzem hogy van valami de igen még én sem tudom mi.

2020. nov. 29. 08:57
 37/96 anonim ***** válasza:
100%

36 évesen azért még messze vagy az életközépi válságtól.

Egyszerűen nem vagy boldog és pont.

Hogy miért, azt próbáld pszichológus segítségével felderíteni.

2020. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 A kérdező kommentje:

Talán csak annyi, hogy most jöttem rá, hogy ez kimaradt, és kíváncsi lettem. Nem tudom, de másik oldalról nézve meg nem tudnám elképzelni, hogy mással legyek.

Ezért nem értem, teljesen összevagyok kavarodva.

2020. nov. 29. 09:06
 39/96 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ez még talán rosszabb is, nyugodj meg. Én is voltam benne, rossz volt nagyon. Viszont mikor az ember nem a szexre vágyik mással megélni, hanem újra a szerelem érzésére, és meg is van a lehetősége, de tudja,hogy nem lehet, mert abból lenne csak az igazán nagy baj...talán még rosszabb mint a testi vágy. Mikor még nem vagy szerelmes, de csak egy kevés hiányzik, és lenne is viszonzás, és vágysz a szerelem megélésére, annyi idő után végre újra...
2020. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
100%
20 évig nem zavart, most hirtelen mégis kipróbálnád mással? Valami csak kiváltotta, csak úgy nem ugrik elő egy gondolat. Lehet mégse olyan jó a kapcsolatod a férfjeddel, már nem olyan figyelmes, hiányzik a randizás, romantikázás, amikor jobban egymásra figyeltek? Túlságosan szürke, monoton lett a kapcsolatod a gyerekek, házimunka és munkádd miatt? Szerintem elsősorban ezt kellene átgondolnod, és ha rájöttél beszéld meg férjeddel.
2020. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!