Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, a férjem az első a szexben. 17 éves voltam mikor összejöttünk, ő 21. 16 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.

Mostanában nagyon zavar, hogy nem tudom milyen mással lenni. Szeretőm Őt, de egyre jobban hajt a kíváncsíság.

Nem akarom feladni a családunkat, az életünket emiatt.


2020. nov. 18. 15:24
 51/96 anonim ***** válasza:
100%
Erősitsd meg magad. Hidd el nem lenne jobb mással. Magadra húznád a világ haragját és megtudnád, hogy mit vesztesz. Ha ilyenek jutnak eszedbe az nem szerencsés... valami probléma van a kapcsolatban.
2020. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 A kérdező kommentje:

Szeretem Őt, nem tudnék nélküle élni, de közben meg megszeretném ismerni az érzést amit ő ismer.

Az a bajom, hogy ismeretlen az érzés, hogy milyen ha nem csak egy férfival szexelek egész életemben, és ez megőrjít.

2020. dec. 18. 20:14
 53/96 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, melyik teszi boldoggá az életed: Ha a férfival lehetsz, akivel szeretitek egymást, vagy egy érzés, hogy megtapasztaltad egy-két másik férfival is a szexet. Ami hamarosan érzésből csak tudattá minősül át. Míg a szeretett férfival való együttélés marad érzés. És ez marad. Míg az előző idő után kopik, múlik, halványul, szinte emlékezni sem fogsz rá milyen volt.
2020. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 A kérdező kommentje:

Persze, hogy az tesz boldoggá, hogy együtt lehetünk, és pont az zavar, hogy nem ismerem neki, milyen visszagondolni akikkel volt.

Igaz nem volt nagy szexuális élete előttem, de akkor is volt.

2020. dec. 18. 20:24
 55/96 anonim ***** válasza:
100%

Figyeltem ezt a kérdést, de eddig nem írtam.

Hiába írják itt le 28-an hogy mi a fontosabb, meg nem lesz jobb mással sem, ezt honnan tudjátok? Ő sem tudja, azt sem tudja mással milyen, épp ezért van a bizonytalanság.

Fogalmam sincs mit tennék a helyedben. Én 37 vagyok, szintén 3 gyerek. De nekem nem a férjem az első, és mégis elkapott már az az érzés hogy milyen lehet mással.

2020. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 A kérdező kommentje:

De ha tudod milyen mással akkor miért kapott el az érzés, hogy milyen mással?

Vagy 20-25 év múlva elfelejti az ember, vagy el lehet egyáltalán felejteni az ilyesmit?

2020. dec. 18. 20:30
 57/96 anonim ***** válasza:
85%
De te magadnak csinálod a problémát. Te most magadban a férjeddel versenyzel vagy mi? Tudod milyen neki visszagondolni? Semmilyen. Egy idő után az ember emlékszik az alkalmakra, egyes momentumokra, de hogy milyen volt, magára az érzésre nem.
2020. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
100%

Épp azért mert tudom milyen mással, és tudom hogy 16 év után nem olyan 😔

55#

2020. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt szeretném pont tudni, hogy ő hogy gondol vissza, mert ő azt mondja nem is emlékszik már, nem is volt olyan nagyon sok alkalom neki, megis ott vannak az emlekeiben.
2020. dec. 18. 20:38
 60/96 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan az, hogy milyen volt 17 éve mással,hanem az amikor nem rutinból csinálod. Mikor a másik minden rezdülésére figyelsz. Egy 16 éves kapcsolatban már nem úgy megy a szeretkezés,nem olyan mint az elején nyilván.
2020. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!