Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, a férjem az első a szexben. 17 éves voltam mikor összejöttünk, ő 21. 16 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.

Mostanában nagyon zavar, hogy nem tudom milyen mással lenni. Szeretőm Őt, de egyre jobban hajt a kíváncsíság.

Nem akarom feladni a családunkat, az életünket emiatt.


2020. nov. 18. 15:24
 21/96 anonim ***** válasza:
96%

Én hiába voltam másokkal is férjem előtt, kb. annyi idő elteltével amennyit írsz, már nem emlékszem milyen mással lenni.

Bennem is fel szokott törni ez az érzés amit mondasz, de igazuk van a többieknek. Néhány óra miatt nem érdemes felrúgni egy egész életet.

Viszont azt soha nem fogom megérteni, ennyi idő után hogyan lehet még feldobni a szexuális életet. Szerintem 15 év alatt egy pár már mindent kipróbált amire vágynak. Talán az utazások azok, amiket hasznosnak tartok ezen a téren. Talán az új környezet, talán a gondtalanság, de mindig fellendíti a szexet amíg odavagyunk.

2020. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
100%
Én más nézeten vagyok, mint amit a #21. ír a hozzászólása végén. Azt vallom, hogy a szexet nem lehet megunni, ha jól csinálják, ha szeretik egymást és ha még van fizikai erejük és működnek a hormonok. Legfontosabb, hogy szeressék egymást, mivel hogy a lényeges dolgokban egy nézetet vallanak, nincs lényeges civakodás, ergo - nem látják értelmét a megcsalásnak, az együttlétek korlátozásának (esetleg ami itt elmarad pótolják a szomszédasszonynál).
2020. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
100%

5 férfival volt dolgom, mielőtt megismertem a férjem, de normális szexuális életem nekem is csak vele alakult ki.

Nem szoktam nosztalgiázni a múlton, nem is emlékszem már arra, hogy milyen volt velük. Néha nekem is eszembe jut, hogy milyen lenne mással, esetleg nővel 🙃, vagy hármasban, pedig minden rendben van az ágyunkban 😁 de sohse tenném meg. Tisztába vagyok vele, hogy nem érné meg felrúgni mindent.

2020. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Úgy döntöttem ez csak ábránd marad, és remélem fogom is tudni tartani ehhez magam!

2020. nov. 19. 21:03
 25/96 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg A hűtlen c. filmet. Nagyon tanulságos lesz.
2020. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
22%

Elég veszélyes de! Meg kell tudnod a párod is vágyna e másra. Ha igen egy párcsere de..gondod végig magadban ,hogy a párod mással van képzeld el milyen érzést kelt benned?

Másik megoldás x évet vársz a gyerekek "felnőnek" és akkor mész félre.

2020. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
77%
Pasi szemszög! Hát nagyon kevés 3 lánnyal voltam eddig,most 5 éve semmi (ezt ne részletezzük). Hát elsővel kölcsönösen együtt vesztettük el a szüzességünket. Közös tanulás közös bénázások egy alkalommal amikor egy hatalmasat élvezett az emlékezetes de inkább magam miatt mert akkor tanultam meg ezt azt. Második partner nem vomt nagy szám vele egy számomra undorító élményem maradt meg. Az alvó gyereke melett rám mászott. A harmadik....igazából a kettő közt kavartunk már de a végére akartam írni. Ülök vele a padon és azt mondom most végtelen boldog vagyok, hálás vagyok az 1.nek hogy elhagyott mert most sokkal jobb. Tehát szerintem a férjed is azért a férjed mert neki veled minden sokkal jobb. +1 volt még egy majdnem szex annyira vicces hogy max privátban írom le:)
2020. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem mi köze van a 27-es magánéleteének a kérdéshez, de mindegy...
2020. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
100%
28 kérdező aggódika férje hogy emlékszik vissza a régi partnereire...
2020. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 A kérdező kommentje:

Tehát mivel nekem nincs ilyen élményem, hogy milyen mással lenni ezért érdekel más véleménye is.

A férjem azt mondja, hogy már nem is emlékszik vissza, hogy mindegy lett volna ha nincs is.Igazából egy lány volt neki akivel úgy többször volt , de különleges dolgokat nem is csináltak.Mindent velem próbált ki.

Köszönöm akik még írtak!

2020. nov. 21. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!