Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, a férjem az első a szexben. 17 éves voltam mikor összejöttünk, ő 21. 16 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.

Mostanában nagyon zavar, hogy nem tudom milyen mással lenni. Szeretőm Őt, de egyre jobban hajt a kíváncsíság.

Nem akarom feladni a családunkat, az életünket emiatt.


2020. nov. 18. 15:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
53%
Nem feküdtem le innen senkivel, ha erre gondolsz. Csak annyit írtam légy óvatos. És nem te lennél az első aki így jár, hidd el.
2021. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
29%

Nyugodtan lepontozhatjátok a 89-est.

Ettől még igaza van

2021. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az első. Nagyon régóta együtt vagyunk. Én inkább újra meg szeretném élni milyen is mással is lenni.

Köszönöm a válaszod. Tulajdonképpen ezt szoktam újra és újra tudatosítani, erősíteni magamban, amit írtál.

Meg valójában végig ezt írtuk neked mindannyian. Én is. Mert agyban tudom, csak félek, hogy egyszer a kíváncsiság, a vágy felülkerekedik a józan észen.

#83

2021. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 A kérdező kommentje:

#83#


Miért, sok idő elteltével ennyire elfelejti az ember?

Azért kérdezem, mert én ugye nem tudom milyen ilyenre emlékezni.

Hány éves vagy?


Köszönöm

2021. jan. 10. 16:52
 95/96 anonim ***** válasza:
100%

El. Nem tudom más hogy van vele, de én nem emlékszem így 17 év elteltével. Bár ahogy emlékszem, mások is írták itt a válaszukban.

#83

2021. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
100%
A rádió1en Balázséknál volt egy érdekes riport. A nő szereti a férjét ,a férje is őt megis nyitott kapcsolatban élnek. A nő pl azzal indokolta,hogy hiányzik az első csók az első....varázsa.
2021. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!