Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, a férjem az első a szexben. 17 éves voltam mikor összejöttünk, ő 21. 16 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.

Mostanában nagyon zavar, hogy nem tudom milyen mással lenni. Szeretőm Őt, de egyre jobban hajt a kíváncsíság.

Nem akarom feladni a családunkat, az életünket emiatt.


2020. nov. 18. 15:24
 41/96 A kérdező kommentje:

Utolsónak!Igen valami ilyesmi hiányzik, amiket írtál!

Sokat dolgozik, meg a gyerekek, a sok itthon töltött év...

2020. nov. 29. 11:01
 42/96 anonim ***** válasza:
89%

Én nem értem ebbe miért nem gondol bele az ember, mielött házasságra lép. Mivel olyan sokat révődsz, és annyira tudni akarod, hogy aki több pasival van, épp mit gondol: én személy szerint nem tudnám elképzelni, hogy csak egy pasival szexeltem volna és máris házasság... Nekem ez nem életszerű. Nem életszerű, hogy miért ne gyűjtsek tapasztalatot, miért lenne az első a tökéletes, senki se az... Az első kapcsolatban csetlünk, botlunk, és kevés az esély rá, hogy a számunkra legtökéletsebbel. Idővel fejlődik, változik, kiforr az ember. Úgy voltam és vagyok vele, hogy ráér majd megállapodni később, esetleg most már pár év múlva. Mivel aki nem homokba dugja a fejlt látja, hogy a nagy szerelmek, többéves kapcsolatok, gyerekes házasságok hullanak szét körülöttünk, vagy lengi be őket az összevissza-félreszexelések ügyei, szerintem jobb ha kicsit önállóbbak, szabadabbak vagyunk fiatalon, aztán majd meglátom késöbb hogy lesz, mindenesetre az biztos, hogy pont azt nem fogom érezni, ami miatt te most itt ácsingózol.


Én elég nyitott gondolkodűsú vagyok és szerintem akkor lenne jó a kapcsolat, amiben vagyok, ha ezt meg tudom beszélni a párommal. Ha mindketten benne lennétek, csinálhatnátok nyitott kapcsolatot... Én azt gondolom egy 16 éve kapcsolatban lévő pasi nagy valószínűséggel... kapva kapna az alkalmon. Kérdés, hogy valóban ezt akarod e. A sumákolás minden módját elítélem viszont, szóval csak kíváncsiskodásért szerintem ne menj félre. De tudom a legtöbb embernek ez az egyszerű út, amit követnek...

2020. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy a férjem ha felhoznám neki a nyitott kapcsolat lehetőségét, már azért elválna.

Én sem szeretnem igazából, mert félnék, hogy ő beleszeret valakibe.

Szeretjük egymást, csak valami miatt ez most kijött rajtam, de azon vagyok, hogy megoldjam

félrelépés nélkül.

2020. dec. 7. 20:44
 44/96 anonim ***** válasza:
32%
Hát szerintem ezek azok a dolgok amik általánosan előjönnek egy hosszú kapcsolatban, és főleg kicsúcsosodnak itt a 30-as 40-es évek környékén, amikor már fel vannak nevelve a gyerekek, vagy már nagyobbak, érzed, hogy ráncosodik a bőröd, és elmegy a fiatalságod, és rettegünk az elmúlástól és mindenképpen meg akarjuk akadályozni a megakadályozhatatlant... és mivel tegyük? egy jó kis titkos, szenvedélyes, felpezsdítő, fiatalos szexszel. Hát nem tudom, ha nem tudsz erről kommunikálni, biztos olyan jó ez a házasság, vagy tabukra épül?
2020. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 A kérdező kommentje:

Nem épül tabukra, mert a férjem tud róla, hogy most jöttem rá hogy ez nekem kimaradt.

Próbálom megfogadni a válaszolók tanácsát.

A férjemmel szeretném felpezsdíteni a szexuális életünket.

2020. dec. 7. 21:27
 46/96 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem furcsa, hogy azt írod, nem akarsz nyitott kapcsolatot, mert félsz, hogy a férjed beleszeret valakibe. És az egyáltalán nem zavarna, ha máshoz érne hozzá?
2020. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 A kérdező kommentje:

De, az is zavarna csak ezt szokták mondani, hogy ez lenne a hátulütője, hogy valamelyik beleszeret a szeretőjébe.

Igazából én sem értem ezt az egészet.Ha nem lenne semmi következménye, igen kipróbálnám milyen mással, de így nem fogom tönkretenni az életünket.

2020. dec. 8. 06:53
 48/96 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat. Amit írok, azzal nem leszek itt népszerű.

Először is volt egy ismerősöm akinek ugyanez volt a problémája. Igaz csak 6 évet voltak együtt. Neki nem Ő lett a férje!

Ha soha nem próbálod ki mással, mindig lesz benned egyfajta lelki kielégületlenség: Milyen mással? Csald meg! Bár tudom veszélyes út! Nem kell bevallanod utána. Az meg nem igaz, hogy minden kiderül.

Én 26 éve élek házasságban. Egyszer 12 év után szerelmes lettem. El is váltam volna, ha a partnerem is. Úgy viszont nem láttam értelmét borítani mindent, hogy Ő megmondta marad. Kár, hogy nem előbb találkoztunk. 3 évig tartott. Mikor vége lett tudtam soha többet nem akarok ilyen kapcsolatot. Bár pozitívan emlékszem vissza életemnek erre a szakaszára. Eltelt azóta 11 év. Sosem derült ki.

2020. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy ilyen választ még nem kaptam, utolsó!

Megcsalni nem tudnám!

Hátha idővel túl tudok jutni ezen, anélkül, hogy bárkinek fájdalmat okozzak.

Köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 8. 15:54
 50/96 A kérdező kommentje:

Sajnos újra erősödik bennem ez az érzés😌

Nem tudom mi az oka, miért.

Talán valamilyen szinten a férjemet hibáztatom, hogy ez nekem kimaradt, mert hamar jött az életembe.

2020. dec. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!