Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, a férjem az első a szexben. 17 éves voltam mikor összejöttünk, ő 21. 16 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.

Mostanában nagyon zavar, hogy nem tudom milyen mással lenni. Szeretőm Őt, de egyre jobban hajt a kíváncsíság.

Nem akarom feladni a családunkat, az életünket emiatt.


2020. nov. 18. 15:24
 81/96 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes feláldozni a családodat egy kalandért.
2021. jan. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Igen, ezt már 1000% hogy tudom, a Férjemet nem áldoznám fel egy kalandért, és a gyerekeimet sem bántanám meg ezzel.

Kellett egy pár dolog hozzá , hogy így megváltozzon a véleményem.


Egy kedves "idegen" segítsége is !köszönöm


Szeretem Őket! Nekem velük teljes az életem, nem is értem miért vágytam volna olyanra amivel elveszíteném őket.

2021. jan. 10. 10:54
 83/96 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megkérdezhetem, hogy mi változtatta meg így a véleményed, hogy biztos lettél benne, hogy nem érdemes feláldozni a házasságot egy kaland miatt? Hasonló gondolataim vannak, és nem szeretném ha valamikor hülyeséget csinálnék. Ha nem akarod itt, megírhatod privátban is. Köszönöm.
2021. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 A kérdező kommentje:

#83#



Az, hogy tudom a Férjem egy kivételes ember, aki nem érdemli meg azt, hogy ekkora fájdalmat okozzak neki egy pillanatnyi öröm miatt!


Mikor Ő egy életre szóló örömet okoz , azzal ahogy élünk, amilyen életet ad nekem és a gyerekeinknek!


Szeret engem, én is szeretem őt!


Agyban átkell lendülni egy másik dimenzióba , ahol teljesen átértékeled amid van, és már nem fogod sajnálni amire vágytál korábban, mert rájössz, hogy mindened megvan!


Amint írtam egy kedves " idegen " is sokat segített, pont abban amit leírtam, hogy így lássam a dolgot, más szemszögből.

2021. jan. 10. 13:04
 85/96 A kérdező kommentje:
Vagyis , úgy írnám inkább mostmár , egy Kedves Barát segített!
2021. jan. 10. 13:11
 86/96 A kérdező kommentje:

#83#


Neked is a szexben a férjed az első?

Vagy miért vannak ilyen gondolataid?

2021. jan. 10. 13:35
 87/96 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kedves barát, pasi?
2021. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 A kérdező kommentje:

Miért érdekel kedves #87#- es

Ha igen?

Nem úgy segített amire te gondolsz képzeld el!

Hanem a bölcsességével és intelligens tanácsaival!!!

2021. jan. 10. 13:48
 89/96 anonim ***** válasza:
47%

Csak óvatosan az ilyen kedves"jó barátokkal" főleg ha itt ismerted meg.

Nagyon sokan így kerülnek közel a nőhöz hogy elfogult legyen, aztán mit ad isten pont ott vannak a nő gyenge pillanatában 😂

Egy nő

2021. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 A kérdező kommentje:

89


Akkor Te biztos így jártál...

2021. jan. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!