Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
 91/134 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ezt még nem tudtuk megbeszélni. A gyerekeknek idő kell, hogy végiggondolják. A feleségemnek is kell még idő és szerintem nekem is. Ha egy kicsit lenyugodtunk, erről akkor döntünk, közösen. Én előre megmondtam, hogy a gyerekek bármilyen döntést hoznak vagy bármire jutunk, nekem tökéletes. Legyen az, ami számukra a legjobb jelen helyzetben.
2021. jan. 4. 20:12
 92/134 anonim ***** válasza:
22%

Bölcs döntés. Tényleg annak tartom. lesznek még hegyek és völgyek is, de ez az egyetlen út, ami előre visz.


A harmadikat választó, Ibsent és Móriczot javasló válaszoló


(szintén 43)

2021. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/134 anonim ***** válasza:
32%
Azért házasságtörésre ne biztass senkit, jobb országokban köveznek érte, akkor is, ha férfi vagy.
2021. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/134 A kérdező kommentje:
Arra bíztatom az embereket, hogy ne rettegésből, hanem józan belátásból, hosszútávra tervezve cselekedjenek akkor is, ha ez itt és most fáj, kellemetlen, elviselhetetlennek tűnik. Semmivel nem érzem magam nagyobb szemétnek, mintha elhanyagoltam volna a feleségem úgy, hogy közben nem dolgozom, nem tanulok, de szép kis igényeim vannak. Mindketten hibásak vagyunk. Azt meg hogy emberileg milyen szinten vagyunk, az idő majd eldönti.
2021. jan. 4. 22:37
 95/134 anonim ***** válasza:
43%
Annyi a lényeg, hogy a gyerekeid mellett tarts. Adj nekik törődést, anyagi lehetőségeket is és ne erőltesd nekik, hogy qrva nénit megismerjék, majd ha lesz egy normális párod meg az anyukájuknak is párkapcsolat az életében, elég lesz nekik azokat megismerni, tehát ő se mutassa be nekik a kalandjait. Nekik még nem mindegy!!!
2021. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/134 A kérdező kommentje:
Nekem ez alap. A qrva néni meg még mindig korrektebb ember, mint az anyjuk, de nem tudom itt leírni 15 év eseményeit. Nem túl tapintatos így fogalmazni, de ezt betudom annak, hogy sok nő nagyon fél a szeretőktől, joggal. Remélem a feleségemnek is minél előbb összejön valaki és mielőbb továbblép.
2021. jan. 4. 23:04
 97/134 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon jól tetted, még ha kicsit későn is. Békés válást! A barátnőd meg nyugodtan mutasd be nekik, persze ne most. Akik itt ismeretlenül osztják az észt, valószínűleg pont olyan "áldott jó asszonyok", mint a feleséged.

#21

2021. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/134 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem félelem kérdése, a narancs is narancs. Amúgy meg sok nőnek is van szeretője sajnos, de ez már nem a mi bajunk, gyenge emberek mindig voltak és lesznek.
2021. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/134 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes.... Tuti az asszonynak nincs senkije? Mármint lehet, hogy csak veled nem kívánja a szexet.

Ez a szeretős dolog pedig ingoványos talaj.... A szerető komolyan gondolja veled, vagy elég neki ennyi? Lehet (szerintem tuti) csak fellángoltál, az újdonság, a sex, stb. De mint feljebb is írták, az nő a ki 30 X évesen egyedül van, az hidd el, hogy nem véletlen. A normális ember társas lény, bla bla bla nem akar gyereket.... De társat sem??? Senkit sem? Jó neki másod hegedűsnek lenni???

Kicsit húzd meg magad, dugjatok, de szerintem várj még a kitálalással.

2021. jan. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/134 anonim ***** válasza:
62%
Hoppá, most olvastam, elkéstem....
2021. jan. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!