Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/134 anonim ***** válasza:
49%

60.

Ezt még olvasni is rossz volt. Arra nem gondoltál, hogy apuka se erőltette, hogy a nő visszamenjen dolgozni? A 3 gyerek közös döntés volt gondolom. A kegyelem szexet se hitted el komolyan gondolom? A te esetedben apukának kellett egy kis kimenő az otthoni zsivalyból, mint látszik, annyira még se volt rossz, hogy változtasson. Az a pasi, aki tényleg beleszeret egy nőbe, az lép. Nálatok szerintem ez egy kicsit egyoldalú volt. Ezért ne a feleségét szídjad, a pasi itt a gáz.

2021. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/134 anonim ***** válasza:
66%

Apuka támogatta, javaslatokkal állt elő a szintén informatikus és pedagógus pájának. De nem bírja a stresszt a munkahelyen. Legalább 10 munkahelye volt 6 év alatt. Van ahol 2 hónap.

Ne gondolj egy megvezethető buta nőnek, aki mindent elhitt. Viszont valóban vannak emberek akik így élnek. Szerencséd, hogy még nem kényszerültél ilyen válaszút elé.

Ahogy én sem kényszerítettem őt. Csak simán tovább álltam.

2021. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/134 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok választ! 60,62 én is azon agyalok, hogy teljesen függetlenül a szeretőmtől, valószínűleg a válás lesz a megoldás. Én nem akarom, hogy a gyerekek azt lássák, hogy két tehetetlen, lehetetlen ember fecsérli az értékes éveket. A mi esetünkben szerintem nagyjából tudják mi a helyzet.


61, én pl. ösztönöztem a feleségemet, de volt, hogy heti néhány órában besegített a vállalkozásunkban (gázszerelvényekkel kereskedünk), apróbb dolgokban. Hetekre megsértődött, azóta is a fejemhez vágja, hogy a belét kidolgoztattam. Persze hogy azt mondtam hogy ezt inkább nem, nem akartam hogy a gyerekeknek ezt kelljen hallgatni.


Nálunk eleve az hiba volt, hogy összeházasodtunk. A feleségem 2 hónap randizás után terhes lett (fogamzásgátló mellett), természetes volt hogy vállalom a felelősséget. A második gyerek sem tudatos tervezés eredménye. Erről nagyon sokat tudnék írni, de felesleges. Akárhogy is, nekem a két gyerek életem legszebb ajándéka. És ezért hálás vagyok a nejemnek. Azt hiszem ezt a hálát az utóbbi több mint egy évtizedben bőven kimutattam.


Holnap beszélek egy ügyvéd barátommal, igaz ő nem válóperes, de jobban képben lehet, mint mi itt. Köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 3. 11:01
 64/134 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok...szóval szerintem az ilyen feleség megérdemli, hogy szembesüljön az önzése következményeivel. Mert az, hogy neki a szex nem hiányzik, a másik meg elégedjen ezzel meg, az önzés. Azt nem értem, az ilyen feleségek hogy nem gondolják, hogy ez egyenes út a megcsaláshoz??? Mondd csak el!
2021. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/134 anonim ***** válasza:
100%
A világ összes válása mindig ugyanúgy kezdődött.....házassággal.
2021. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/134 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, bocs, de egy igazi lúzer vagy. Válj el, de ne a szeretőd miatt, magad miatt. Viszont, ha közben kiderül, hogy a szeretővel sem lesz csupa rózsaszín minden, lépjél időben.
2021. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/134 anonim ***** válasza:
39%
Mindkét nőhöz hatalmas lúzernek kell lenni, neked már lőttek barátom.
2021. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/134 anonim ***** válasza:
26%
tudod a dolog kétesélyes. mert hátramaradt dologgal, az asszonnyal is kell foglalkoznod. ne gondold, hogy téged nem éritn az ő dolga, hogy rád nem fog kihatni mi lesz vele ezután. Először is sosem fogsz tőle megszabadulni igazán, mert a két gyerek miatt mindig találkozni kell, mindig beszélni kell és igen ugyanúgy lesz vita és veszekedés is, mint eddig volt. Két dolog változik csak, hogy nem kell naponta látnod és nem kell neki annyi pénzt adnod. Innentől vagy még mélyebbre süllyed, elkeseredik, elszegényedik, feszült lesz és ez rajtad és a gyerekeken csattan majd. Valamiylen szinten a gyerekeknek lesz rossz az életszínvonal romlása, az hogy anyu már nem lesz mindig ott nekik, feszültebb, stresszesebb leesz, rohadt sokat kell dolgoznia, hogy megéljen egyedül plusz legyen nyugdíja, nagyon vissza fogja fogni a pénzt is, biztos hogy többet nem fogja tudni ellátni úgy az anyufunkciót, mint eddig, sőt úgy se, mint egy házasságban élő dolgozó nő. Mivel, egyedül lesz, teljesen egyedül, senkire nem számíthat majd. Ezzel a gyerekeid hihwetetlenül sokat veszítenek majd. Vagy pedig összeszedi magát, kicsinosítja magát és újra kívánatos lesz. ha neked az lesz, akkor már másnak is, de kicsi erre az esély, lesz 50 éves, mire összeszedi magát. Tudom hogy nem leszek népszerű, de szerintem nagyon túltoljátok ezt a szerelem dolgot. házasságnak nem erről kellene szólnia, az egy gazdasági érdek szövetség, soha semmyilen korban nem a szerelemről szólt. Persze kívánatos ha van, jó ha vanank emeber akik között van legalább szeretet, de az esetek többségében ez nincs. A második házassággal már osztódik a vagyon, elhidegülsz a meglévő gyerekeidtől, minden szempontból hátrányban indulnak az életben, pedig erre lett volna jó a teljes család. Én azt mondom, hogy inkább csak mondd el neki, hogy szeretnéd, ha újra kívánatosabb lenne, külsőre is adna magára és elmenne dolgozni valahova. Cserébe vállalj át feladatokat, hogy mindig legyen tiszta a lakás, főzzél stb, csináljatok egy rutint. Talán ez segítene visszatalálni, ha látnád őt kiskosztumben emberek között, azok az embere is hatnának rá. Ez a vágyakozás iylen oylan nőkre, akik művelt, olvasott stb, szerintem az iylen igényt barátokkal is ki lehet elégíteni meg önfejlesztéssel, a szex meg sokszor azért nincs mert a nő megutálja kicsit a férjét, csalódik benne, neked is kívánatosabbá kéne válnod számára. Ha látja hogy támogatod, akkor simán elmegy dolgozni, ha veszel neki kondibérletet, szépségápolós utalványokat, hazsnálni fogja. Tedd rendbe, mert nem oylan ez a nő, akit el kéne dobni. nem alkoholista, nem agresszív, nem mentális beteg, nem kell vele küzdened mint másoknak egy iylennel. Te most csak vágysz az intenzív élményekre, a képnyeztetésre és van egy kis kapuzárási pánikod is. Én azt mondom, próbálj meg inkább a nejedre koncentrálni. Olvasd el Schopenhauertől a Szerelem, élet, halál könyvet. Az a könyv nagyon hasznos lesz neked hogy tisztán lásd a dolgok rendjét, ne vakítsanak el a pillanatnyi vágyak. Nem volt hülye az az ember, filozófusok legjobbika, szóval olvasd el mielőtt lelépsz.
2021. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/134 anonim ***** válasza:
82%
Hú, utolsó, neked nagyon szomorú életed lehet! Pont azokból a gyerekekből lesz ilyen megkeseredett felnőtt, akiknek a szüleik "gazdasági szövetségében" nőttek fel. Milyen párkapcsolati minta ez???
2021. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/134 anonim ***** válasza:
20%
Nem gondolom, hogy egy haradrangú ágymelegítő miatt dobni kellene a családot, most még készséges, úgy néz a farkadra, mintha aranyrúd lenne meg meghallgatja a nyűgödet, de egyelőre csak a jó dolog jut belőled, később ez más lenne, mikor nem csak a kolbászt kapná meg, hanem hozzá a disznót is (bocs). Meg aztán kéne a francnak olyan nő, aki bármikor is hajlandó volt szerető lenni, az ilyenek csak szórakozni jók, értékük 0. Szerintem inkább próbáld helyrehozni a házasságodat, ha nagyon nem megy, válj el és keress egy társat.
2021. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!