Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
 121/134 anonim ***** válasza:
30%
Ha idegen nővel ráérsz hetyegni, akkor arra is ráérsz, hogy a gyerekeid anyjának, annak a nőnek, aki kitartott mellettedd annyi évig, ameddig új nő már sosem fog, segíts állást keresni.
2021. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/134 anonim ***** válasza:
13%
#121: Te tuti a feleség barátnője vagy :).
2021. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/134 A kérdező kommentje:
Szerintem is az :) Bár nem nagyon vannak barátai, így végülis kellemes meglepetés lenne. Belemehetnénk abba, hogy ha volt ideje a Netflix és az HBO go, előtte meg a tévécsatornák összes sorozatát megnézni, miért nem volt ideje tanulni, hogy most ne rám legyen utalva? Én szeretném felhívni a figyelmet, hogy én tartottam ki mellette, ő csak élt abból, amit én teremtettem meg. Mostanáig. A szeretőmnek nem kell kitartania mellettem, nem köt hozzá se párkapcsolat, se semmi. De ezerszer belevalóbb és önállóbb, mint a nejem a fénykorában volt, biztos nem kellene neki állást keresnem. (Jobb munkája van, mint nekem bizonyos értelemben.)
2021. jan. 5. 21:19
 124/134 anonim ***** válasza:
30%
Jól van, kezded már kicsit túltolni a védekezést, hogy miért hagyod ott. A szeretőd miatt, egyébként már rég otthagytad volna.
2021. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/134 anonim ***** válasza:
25%
Biza, olyan belevaló, hogy nem jut neki más, mint rongynak lenni.
2021. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/134 anonim ***** válasza:
23%
Igen, kicsit sántít a sztori, hogy annyira szupernő, mégis egy megkeseredett nős pasit tudott csak kifogni, aki oldalakon keresztül picsog az asszonyra.
2021. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/134 A kérdező kommentje:

125 szerintem az a rongy, aki másról így beszél. Sőt, nekem "rongynak" sem kellene, aki ilyen alacsony szinten áll. Nem toltam túl semmit, ugyanazt ismételgetem, gyanítom azért, mert egyesek úgy nyilvánítanak véleményt, hogy vissza sem olvasták az eddigieket.


A "rongy" a magyaron kívül két idegen nyelven beszél magas szinten, a neve előtt dr. szerepel, saját egzisztenciája van, beutazta Európát és Észak-Amerikát, sportol, segít egy állatvédelmi alapítványt. A legtalpraesettebb, leginkább széleslátókörű nő, akivel életemben találkoztam. Az nem az ő hibája, hogy itt egyesek a 18. században élnek, fogalmuk sincs sem női jogokról, sem egyenjogúságról, egyáltalán a választás szabadságáról.


Itt megköszönöm mindenkinek, aki segített, meghallgatott, már csak a trollokat vonzza ez a beszélgetés. Minden jót, szorongó, boldogtalan hölgyek és urak, van remény!

2021. jan. 5. 21:34
 128/134 anonim ***** válasza:
44%
Persze, női jogok, és a szeretőd lesz.😄
2021. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/134 anonim ***** válasza:
30%
Komolyan még mindig az az érzésem, hogy a szerető írta ki a kérdést.
2021. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/134 anonim ***** válasza:
39%
Nem toltál túl semmit? A feleséged, 2 hónap után benyögi, hogy fogamzásgátló mellett terhes lett. Te a gáláns, nem is szereted, de elveszed, rá egy évre elhiteti veled, hogy szoptatás alatt nem lehet terhes, hogy megint jól átverjen. Azóta nem dolgozik, nem tanul, nincsenek barátai, érdeklődési köre, csak a Netflix és a csámcsogás élteti. Közben ott a szuper férje, aki kiváló apa, egy rahedli pénzt visz haza, de se szexet, se egy beszélgetést nem kap, csak a csámcsogást. Megjelenik a felvilágosult, karriert épített, gazdag csúcsnő, aki annyira igényes, hogy leáll egy 2 gyerekes apával. Képzeld visszaolvastam, egy vicc az egész, ha igaz, sajnos akkor az életed vicc.
2021. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!