Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 anonim ***** válasza:
39%
a feleségedet kizárólag te meg a gyerekeitek hátráltattátok az életben. mégis mit gondolsz, ha a nejednek is csak annyi lett volna a dolga, hogy olvasson, képzésekre járjon meg formálja a seggét, nem ugyanolyan lenne? olyan hülye vagy öregem mint a s.ggem már ne haragudj. Hogy tudsz egy gyerektelen, szingli nőt összehasnlítani egy családanyával?Már most látszik, hogy nem sokat adtál bele a háztartásba, gyereknevelésbe, mert nem ismered ezen munka után járó áldozatokat, mint pl. a rossz alulfizetett munkát, a munkaadók előítéleteit stb. de azárt csak számonkéred a karriert a feleségedtől. Menj csak a kis nődhöz, olyan fogsz bukni, hogy a fal adj a a másikat, de meg is érdemled majd. aztán majd ne sírj, ha a családi asztalnál már más férfi veszi át a helyedet.
2021. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/134 anonim ***** válasza:
16%

Gondolod, lesz időd külön a gyerekeidre, külön a csodanőre és külön a munkára?


Persze:-)


Az ügyész nővéred meg olyan magányos lesz hatvanéves korár, mint az én gyógyszerész nagynéném. Neki sem volt senki elég jó. A pincében találták meg két nap után, mert elmart mindenkit. Ott bomlott a trutyiban.


Te már apa sem szeretnél lenni (csak szavakban) egy karrierista kis senki miatt......

2021. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/134 A kérdező kommentje:

41, honnan tudod mennyit adtam bele? A magyar életszínvonal fölött tartom el a családomat úgy, hogy évente 2 nyaralás van, 2 kocsi, nincsenek napi gondok. Minden reggel én vittem a gyerekeket iskolába és gyakran főztem. Nem a gyerekeimmel van problémám.


42, most is van időm, sőt. Ha a feleségemet aggasztotta volna, hogy mire mennyi időm van, elment volna dolgozni amikor a kisbbik gyerek 3 éves lett. Szerintem a mostani helyzetnél időben csak jobban járhatok. Kezdve ott, hogy nem kellene eltartanom egy 44 éves, teljesen egészséges embert.


Köszönöm az értelmes válaszokat! BÚÉK!

2021. jan. 2. 22:15
 44/134 anonim ***** válasza:
26%

"néhány hónapja járunk össze" hát ez aztán tényleg elég idő megismerni egy másikat, akivel az idő 80%-ában dugunk. vicces ahogy a farkad próbál okoskodni az agyad helyén, megindokolva miért is kell dobnod a feleséged.

nem az olvasottság és a karrier a vonzó neked a szeretődben, a farakad mondja: sok szex, sok szex bárhol bármikor...otthon nem lehet, mert ott zavarnak a kölykök, akik este 10-ig fen vannak, meg kell várni a dugással míg elalszanak, de friss punival reggel, délben, este is lehet dugni, ugye hogy csak a farkad beszél belőled...

2021. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/134 A kérdező kommentje:

44, egyrészt reméltem hogy az elköszönés egyértemű, de mindegy. Ha nem lenne a szeretőm, én akkor is boldogtalan lennék. Nyilván eleve azért lett, mert nagyon megromlott a házasságom. Ha a szeretőm ma elhagy, én akkor sem leszek boldogabb a feleségem mellett és akkor is napirenden lesz a válás. Nem a szeretőmről van szó. Sőt, valószínűleg sokkal előbb szembe kellett volna néznem azzal, hogy nem a megfelelő emberrel házasodtam össze (jött a gyerek, korrekt akartam lenni).


Sőt, ha ez a nő ma elhagy, én akkor is csak hálás lehetek neki, mert az utóbbi hónapokban annyi kedvességet, beszélgetést és igen, szexet kaptam tőle, amennyit a feleségemtől 5 év alatt sem. Pedig nem őt vittem Spanyolországba, Olaszországba, nem neki vette, kocsit, nem az ő hülyeségeit fizetem mint a katonatiszt.


Remélem néhány hasonló helyzetben lévő férfi elolvassa a soraimat és elgondolodik. Nekem is azt kellett volna.

2021. jan. 2. 22:22
 46/134 anonim ***** válasza:
19%

A 42-es vagyok. Változatlanul az, aki a harmadiknál kötött ki.


Olvasd el Móricz Rokonok című művét. Nem viccelek, csak fusd át.


Jogos, nagyon jogos, az asszony nagyon belekényelmesedett egy jó életbe.


Viszont ez a 37 éves, ez valahol nagyon nem stimmel.


Ő, barátom, a státuszod akarja, semmi mást.


Ha a gyerekeid most fordulnak ellened: az lesz a bukás.


És ez benne van. Férfiként írom, 43 évesen.


Nem irigyellek! Szorítok.

2021. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/134 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nálatok az egyik probléma a kommunikációnak a hiánya, enélkül nem működik egy kapcsolat. Emberek vagyunk és mind hibázunk, szerintem

helyre hozható az egész, és mielőtt mindneki elítélné a kérdezőt, gondoljunk arra, hogy mind emberek vagyunk és követünk el hibákat, egyikünk sem tökéletes, ettől függetlenül lehet törekedni a jóra. A tanácsadást illetően még hozzáfűzném, hogy egy negatív hangulatú kommentem senki nem fog elgondolkozni komolyabban, viszont egy normális hangvételű és kevésbé sértő válaszon igen. Szép estét mindenkinek!

2021. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 anonim ***** válasza:
18%
szánalmas vagy ugye tudod.ne mondd már nekem, hogy két gyerek mellett mindkét ugyanolyan fél karriert tud építeni. ki van a gyerekkel őszi, téli szünetben, pedagógusnapok, iylen oylan szünnapokon, ha betegek két három hétig is akár, abban a ki.baszott hosszú nyári szünetben? persze be lehet dobni egy gyereket 6 hónaposan a bölcsibe is napi 11 órára, lehet hívni bébiszittert és odafizetni a havi családi költségvetés felét, lepasszolni mamáknak, papáknak, tesóknak hadd nevelje több különböző ember össze-vissza. kihazsnáltad azt a nőt, elvetted tőle a karrierlehetőséget, akkor, amikor még volt neki lehetősége, most meg kihajítanád az utcára. tudod a gyerekeid sem hülyék ám, már nagyok, ha látják hogy az anyjuknak nem jut semmire, gürizik a szar takarító melóban mert már csak ez jut, és jócskán esik majd az életszínvonaluk, akkor majd rájönnek mit műveltél velük és megutálnak maguktól. Remélem örülsz, hogy elveszíted a gyerekeidet.
2021. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/134 A kérdező kommentje:

48, a gyerekeim már most értelmesebbek, mint te :D A fél gyerekkorukat a szüleimmel és az anyósommal töltötték, egyáltaln nem istenítik az anyjukat. Baromira nem egy stepfordi feleség a nejem. Mond te ezeket a dolgokat honnan veszed? Milyen karrier? NEM dolgozott. EGYÁLTALÁN. Nem arról van szó, hogy nem tudott karriert építeni, hanem arról, hogy több mint 10 éve ül otthon a valagán. A saját családi vállalkozásba nem segített be. Normális vagy te? Honnan tudod mennyit voltam a gyerekekkel, mennyit ápoltam őket? Ostobaságokat írsz, de gondolom hason nőszemély lehetsz.


Ibsent meg Móriczot újra előveszem, köszönöm!

2021. jan. 2. 22:33
 50/134 anonim ***** válasza:
17%
ja és kalkuláld csak be. most te jó pasinak gondolod magad. olyannak aki házat, kocsit vett, olaszba meg mindenfel evitte a nejét, fogjuk rá hogy jó pasi vagy, ezért is lett meg ez a 37 éves csodanő szeretőd. és akkor vegyük az asszonyt, nulla karrier, elhanyagolja magát, enm jó nő, neked se tetszik. de örökké magányosan ő sem lesz, szerinted utána, egy iylen jó pasi után miylen férfi fog neki jutni? nem lesz oylan szintű mint te, hanem sokkal rosszabb. 44 évesen, két gyerekkel, szar melóval már ha egyáltalán talál, miylen pasit fog ki magának ha ki tud? Egy nagyon hibás pasi fog jutni neki, valami alja. De el fogja fogadni, mert ez is jobb lesz mint semmi. Te meg nézheted, hogy ez az alja pasi a gyerekeid nevelőapja lesz, talán még a lányodra is rámozdul egy nap, amikor az anyja alszik, vagy kukkolja őt a fürdőben. Ha megüresíted a helyed, valaki be fogja tölteni és semmi beleszólásod nem lesz hogy ki lesz az.
2021. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!