Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/134 anonim ***** válasza:
77%
🤣 Most a leírásoddal alátámasztottad, amit pár mondókád óta sejtek: fake vagy. 1-2 hete egy nőt fórumra írtad ki ugyanezt a sztorit, csak a feleség szemszögéből. Aztán mivel nagyon elszabadultak az indulatok, törölve lett. Itt is fog olyan kanyarokat venni a sztori? Mondjuk ott a szerető volt 44 éves, a feleség 36. Okos vagy, hogy most picit ezen változtattál, hiszen így 2-3 nap és tudod írni, hogy babát vár. 🤫
2021. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/134 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy kamu. Hozzá se szól a felesége, csak a markát tartja, de azért 2 sorozat között leáll vele társasozni és elmegy kirándulni. Teljesen életszerű. Meg az is, hogy a gyerekek miatt feláldozta az egész fiatalságát, de most elnézné, hogy a 2 gyerek valami szakadt albérletbe megy az anyjával, aki ha talál is munkát, épphogy kenyérre fogja neki futni az albérlet és 2 gyerekkel. Az ügyvédes rész is eléggé sántít, már másnap reggelbott terem , kioktatja a kérdezőt és letámadják a feleséget ketten és felvilágosítják, hogy asszony innen sipirc. Ráadásul az egész megfogalmazás, a női jogok kiemelése, szeretőkkel való fenyegetőzés, az asszony leírása, mind annyira egy nőre hajaz.
2021. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/134 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is az az érzésem, hogy nő a Kérdező. Pedig támogattam.

Az állatvédő szuperszerető már too much kategória:).

2021. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/134 anonim ***** válasza:
Vegul kinel maradtak a gyerekek, jol alakult minden?
2023. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!