Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/134 anonim ***** válasza:
62%
nincs szomorú életem, mert nem a páromban leledzik egyedüli boldogságom. nekem az élet ettől többrétegű és nem kizárólag a házasság, gyerek és a párom iylensége olyansága adja meg az értelmét. Elfoglalom magam mással is.
2021. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/134 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező nagyon szánalmas, ahogy a feleséged a megtestesült gonosz, a szeretőd az angyal, te meg az áldozat. A feleségeddel már rég le kellett volna ülnöd, hogy rossz irányba haladtok. Ha sohasem szeretted, mégis minek rendezkedtél be egy ilyen életre? Miért kellett a második gyerek is? Most is sunyiskodsz, a háta mögött összejársz valakivel, ahelyett, hogy tiszta vizet öntöttél volna a pohárba. A szeretőd pedig, ha olyan hiper, szuper nő lenne, 36 évesen nem egy 40-es férfi szeretője lenne. Hú, olvass és sportol, mégis magányában mit csinálna a vénlány. Valami gebasz mégis van vele, de arra majd te is rájössz később.
2021. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/134 anonim ***** válasza:
79%

Azon én is elgondolkodtam, vajon a Kérdezőt mi fogta meg a feleségében. Mert nem a két gyerek az ok, hogy nem dolgozik, és hogy nincs más plusz az életében, amit a férj hiányol. Vszeg ilyen volt fiatalon is. Akkor minek vette el? Minek csinált neki gyereket?


Ettől független megértem a férjet, mondjon el mindent, kezdjen új életet. 41N

2021. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/134 anonim ***** válasza:
20%
Miért? Mert hulladék ebben a sztoriban mindenki a gyerekeket kivéve
2021. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/134 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk, a feleségem azt mondta, hogy munkamániás, nagy tervei voltak. Kicsit több mint 2 hónap után közölte, hogy terhes, pedig fogamzásgátlót szedett. A gyereknek családot akartam. A feleségem szó szerint 2 bőrönddel, a szüleitől érkezett hozzám, de ez sem érdekelt. Én még a második gyereknek is örültem, pedig úgy volt, hogy amikor az első ovis lesz, a feleségem besegít, hogy egy másik, kisebb boltot is nyithassunk. A többit nagyjából leírtam. Mindegy, én ezt itt most lezárom, kérem ami hezitál, próbáljon bátram dönteni!
2021. jan. 3. 14:00
 76/134 anonim ***** válasza:
23%
Meg lehet lépni, más kérdés, hogy milyen nőnek fogsz kelleni negyvenes kitaposott férjként.
2021. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/134 anonim ***** válasza:
31%

76.

Igen, majd várom a szerető nyavajgását nemsokára, hogy apuka a gyerekeivel tölti a hétvégét, az ex mindig mindenbe beleszól és az Isten pénze nem elég neki, a nyugis élete felborult, mert moshat, főzhet, takaríthat valakire és a fantasztikus szex se olyan édes, ha nem alkalmanként a legjobb formánkban történik.

2021. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/134 anonim ***** válasza:
31%
Egy közeli példát tudok: apám 4 évig járt össze a ringyójával. A nő megunta, hogy csak ígérgeti a bejelentést, ezért úgy intézte, hogy "véletlenül" kiderüljön. Anyám már gyanakodott egy ideje, de nem volt közvetlen bizonyítéka. Ő volt a paranoiás, vádaskodó, kiállhatatlan feleség, aki tönkreteszi a család életét. Mikor egyértelművé vált a helyzet, ki*aszta apámat, mint a macskát s*arni. Ő elvette a nőt, aki okulva abból, hogy mekkora hazug, rövid pórázon tartotta. Mégis sikerült megcsalnia. A ri*anc benyelte, mert anyámmal ellentétben nem tudja eltartani magát és a gyerekeit, így apám azóta full kontroll alatt van. Szó szerint semmit nem csinálhat, sehova nem mehet egyedül, telefon folyamatos csekkolás alatt. Tanmese vége. Edd meg, amit főztél. Megérdemled.
2021. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/134 anonim ***** válasza:
18%
Mondd el. Remélem, mind a ketten kidobnak és egyedül maradsz a végére. Megérdemelnéd, ha már gerinced nincs.
2021. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/134 anonim ***** válasza:
76%
Hogy döntöttél?
2021. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!