Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
 111/134 anonim ***** válasza:
22%

#107 vagyok, az utolsónak:

A stílus maga az ember. Ha van ellenvéleményed, kifejthetnéd. Kíváncsi lennék.

2021. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/134 A kérdező kommentje:
Jó messzire mentünk. Nem hiszem, hogy a feleségem bepalizott. Nem mi vagyunk az egyetlenek, akiknek fogamzásgátló mellett is sikerült gyereket alkotnunk. A második pedig egy férj és egy feleség "terméke", milyen bepalizás? De mondok meredekebbet: ha be is palizott, ahogy itt az egyik kedves válaszadó fogalmazott, én azt sem bánom! Hálás vagyok a feleségemnek a gyerekekért, ez a fő érv mellette. A házasságomban azért maradtam benne, mert az elején azt hittem, csak az a gond, hogy kisgyerekek elszívják az erőnket. Aztán amikor láttam hogy nem ez van, próbáltam megmenteni. Két gyerekkel az ember nem nagyon ugrál, otthont akartam nekik! És kicsit volt és van bennem egy rossz érzés, mert nem tudom mi lesz a nejemmel. Nem ismeri a munkaerőpiacot, nem tudom hogy fog pl. albérletet fizetni vagy hogyan fog alkalmazkodni, ha a szüleihez kell mennie. A megtakarításunk fele az övé, de abból nem vesz lakást itt, azt 100%, hitelt meg biztosan nem kapna még, majd ha lesz valami rendesebb állása. Még most is zavar ez.
2021. jan. 5. 18:05
 113/134 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem pedig épp ideje rácsodálkoznia a világra, hogy , mindenhez meg kell erőltetnünk magunkat.

Választhatta volna azt hogy egy kicsit odaadóbb ha már eltartod. Választhatta volna azt hogy szerez egy szakmát, mint mindannyian. Választhatta volna azt is hogy dolgozik. Választhatta volna azt is hogy nem szül vagy csak egyet. Ezek közül egy sem felelt meg.

Szerinted, ha rajta múlna, most mit választana?

Szerinted azt érzi, hogy bakker nem voltam egy kicsit önző?

Vagy azt ,hogy figyelj ,beszéljük meg, összeszedem magam és próbáljuk meg rendbe hozni a dolgokat.


Szerintem elhordott mindenféle sz@r alaknak, fel van háborodva ,hogy belekényszerült ebbe a helyzetbe.

És azzal van elfoglalva hogy neki milyen nehéz lesz most.

Pedig az igazat megvallva, ha most összeszedné magát és változtatna, lehet hogy te is másképp tudnál rá nézni.

Épp itt az ideje felnőnie.

Felelősségét vállalni legalább saját magáért.

2021. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/134 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj, de ha még mindig ezen gondolkozol, akkor tényleg balek vagy. Kivéve persze, ha te tiltottad neki, hogy úgy éljen, mint egy felnőtt, de a leírásodban az volt, hogy nem.

Nem akarok a hálószobádban vájkálni, de azért amit az egyik válaszoló a teherbeesésről írt, egyáltalán nem elvetendő, inkább valószínű. Igen, volt már példa a történelemben arra, hogy fogamzásgátló mellett valaki teherbe esik, de az, hogy a feleséged nem egy tini volt, aki feltehetően nem elég precízen szedte a gyógyszert, hogy mindez összesen 2 hónap! alatt összejött, hogy utána se abortuszra ment, azt valószínűsíti, hogy ő nagyon is akarta azt a gyereket és szándékosan bepalizott. Értem, hogy ez már utólag nem számít, hogy a gyerekeidet nem bánod, de valójában attól vagy elájulva, hogy szült "neked" 2 gyereket. Ezt tartod benne értéknek, és ezért aggódsz annyira a sorsáért. Kívülről nézve ez azért érthetetlen, mert, ha így van, akkor mégis mi érték van abban, hogy a saját vágyait teljesítette egy arra alkalmas bocs, de naiv férfival? Ezzel a gondolattal és azzal, amit lefestettél róla, a következő kép rajzolódik ki előttem: Adott egy nő, gyereket akar, dolgozni nem. Fog hozzá egy alkalmas birkát, és éli világát otthon vakargatja a s.ggét. Természetesen miután a férfi teljesítette a feladatot, sz.xelni se kell, de azért a hűség elvárás. Ha a "birka" megunja és nem kér többet ebből, akkor lehet hisztizni. Bocs, de én az ilyen nőket egy pillanatig se tudom sajnálni. Mi fog vele történni? Talán 20 éves csúszással, de elkezd végre úgy élni, mint minden normális felnőtt nő. Gondolom, azért hallott már arról, hogy van olyan, hogy válás. Benne volt a pakliban, hogy egyszer megtörténik vele. Dolgozhatott volna, felkészülhetett volna arra is, hogy talán neki se jár a kényelem a semmiért élete végéig. Nem tette, mert azt hitte elég nagy marhát talált. Hát, most legfeljebb rájön, hogy nem. Van ilyen. Pech🤷

2021. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/134 anonim ***** válasza:
88%

Oké, béna volt a kérdező, na bumm. De most készül fordítani a sorsán. Akkor miért piszkáljátok? Ti még sosem basztatok el semmit?

Az vesse az első követ...

2021. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/134 anonim ***** válasza:
66%

Én vagyok az, aki felvetette, hogy "bepalizta" a hamarosan exfelesége. Nem a kérdezőt akartam piszkálni ezzel, csak rávilágítani, hogy nem biztos, hogy annyira sajnálni kell a nőt. Nekünk vőlegényemmel szintén valahol a kapcsolat elején volt egy babapara, de én mondtam neki, hogy ha valóban gáz van, akkor örülnék, ha az abortusz felét állná, mert én biztos nem szülök valakinek, akivel pár hónapja randizok. Pedig karrieristának se mondanám magam, se semmi (mint ahogy az exfeleség beállította magát), de akkor sem vállalnék gyereket egy félig idegen emberrel. És többek között azért, ami a kérdezővel is történt, történik. Nem akarok a negyvenes éveimben arra eszmélni, hogy nem a megfelelő emberrel vagyok. És elég idióta az a nő, aki így belemegy. Férfi oldalról megértem, és tisztelem a felelősségvállalást, hogy ha dugni tud, akkor a gyereket is eltartja, ha úgy alakul, és a nő így dönt. De a másik oldalról képtelen vagyok feldolgozni. (Szerencsére vaklárma volt nálunk, btw.)

De igen, ha már gyerek, és amellett büdös a munka, akkor legalább a házimunka, önfejlesztés legyen mellette maxon. Nincs baj azzal, ha valaki hagyományos női szerepben akar lenni, de akkor tegye oda magát benne. Ha ez se, az se, amaz se, akkor így járt. Felnőtt ember, majd elmegy dolgozni, és megoldja. Rengeteg ponton dönthetett volna máshogy, ez nem egy hiba eredménye volt részéről, hanem egy hibasorozat eszkalációja.

2021. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/134 anonim ***** válasza:
67%
Segíts neki állást keresni, eddig sokszor leírtad, mekkora jampi vagy, biztos nem okoz gondot.
2021. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/134 anonim ***** válasza:
49%

Én sem piszkálom a kérdezőt. Pont, hogy a válását támogatom, hogy végre észbe kapott. Emellett indokolatlannak tartom a lelkiismeret-furdalást, azt írtam le, hogy miért. (SZERINTEM.) Már előtte is írtam neki választ, ugyanígy a válást pártoltam. Jól le is pontoztak 😂

#114

2021. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/134 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk azt nem írta a kérdező, hogy alkesz, így már érthető a feleség viselkedése ám...
2021. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/134 A kérdező kommentje:

117, nem vagyok jampi. Keményen dolgozó ember vagyok, aki ezt látta a szüleitől is. Miért rám kellene újabb terhet tenni? Én megtettem mindent ami tőlem telhető!


119, ezt nem is értem, miért lennék alkoholista? Egyetlen szenvedélyem a kávé, alkohol ünnepnapokon iszom, mértékkel. Nem itt tartanék, ha alkoholista lennék.

2021. jan. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!