Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/134 anonim ***** válasza:
62%
Én szívesen dumálok
2021. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/134 anonim ***** válasza:
79%

Na, én szívesen dumálok privátban Veled. Merthogy ez nem egy probléma, hanem legkevesebb három. Nem vagyok meleg, a csajokat szeretem, de nagyon a saját sztorimat látom benne.


Móricz arra válaszol, miért kerüld a tökéletes szépasszonyt, Ibsen arra, mit tehetsz, hogy ne a gyerek sérüljön (Vadkacsa, Nóra).


Filozófikusnak tűnik, de nagyon is elgondolkodtató.


Egyetlen dolog biztos! Ezt minden okos és buta tanács mellett is Neked kell megoldanod.


F, 43

2021. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/134 anonim ***** válasza:
12%
A feleségedtől válj el, ez szerintem teljesen egyértelmű. A gyerekeidet támogasd maximálisan, gondolom ez is. Viszont én nem egy 37 éves fáradt nővel jönnék össze, akkor már be lehet újítani huszonévest vagy 30-31 évest is.
2021. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/134 anonim ***** válasza:
78%

#53

Ezt a 37 éves "fáradt" nőt szereti, ezért akar válni, nem azért, mert megkívánta volna a friss húst (középkorú fejjel)...

2021. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/134 anonim ***** válasza:
68%
Az arulas bűn jogos a buntudat. Dontsd el a kutyaszar mely vegebe kivansz beleharapni.
2021. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/134 anonim ***** válasza:
61%
Dobd mind a kettőt és egyelőre ne a nőkre koncentrálj, hanem magadra, mert valami nagy alapgond van veled. Olvasd vissza, miket írtál a feleségedről. Ez nem róla szól, hanem rólad. Ennyi időn keresztül ezt hagytad, ő a felséged. Ez bizonyítvány rólad, hogy milyen ember a párod. Mindenki olyanhoz érvényesíti magát, ami önmaga is. Aztán beleszeretsz egy olyanba, akit zsebkendőnek használsz... A mai világban nagyon sok szakember van, aki ki tudja glancolni az embert - több módszerrel. Keress fel egyet, még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy így élj le egy életet, több év van előtted, mint mögötted. Aztán ha meggyógyultál, hogy találni fogsz egy ép, normális nőt, aki nem néz beszélő ATM automatának és verébnek sem, viszont magát is egy értékes és gerinces nőnek tartja, tehát nem házas férfiak lyukas lavorja. Nyilván velük, a feleséggel és a szeretővel is hatalmas defekt van, de az az ő problémájuk, magadon tudsz segíteni. A gyerekeidre pedig nagyon ügyelj a továbbiakban is!
2021. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/134 anonim válasza:
85%

Nem vagy egyedül! Hasonló problémákkal küzdöm én is, bár szerető még nincs! Hiányzik odabújni vkihez éjszakánként, átölelni, érezni! Nem feltétlenül a szexről szól a dolog!

Kihűlt a kapcsolat! Maradthatsz még benne, de boldog nem leszel!

Mindegy hogyan döntesz, mindenképpen rábaszol!

Válaszd azt az utat, amelyiken boldog leszel, legyenek azok a gyerekeid vagy a szeretőd!

2021. jan. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/134 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem te a szerető vagy és a férj nevében tettél fel kérdést, mert múltkor nem sikerült valami jól a kérdésed. Egy pasi tuti nem ír ilyeneket.
2021. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/134 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, itt sérülni fog mindenki,de.....


Gondolj bele. Inkább éld át azt a valassal járó pár hónap gyotrelmet, mint hogy hazugsagban, bujkalasban es elfojtott erzelmekkel teli életet élj. A gyerekek már nagyok, túl fogják élni, de ami ennyire elromlott egyszer az már jobb nem lesz!


Legyél tökös és lépd meg amit Te is tudod hogy kell!

2021. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/134 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező! Ehhez hozzá kell szólnom, nagyon kikívánkozik belőlem a sztorim.

37 éves házas nő vagyok egy gyerekkel. Egymásba szerettünk egy 3 gyerekes férfival. Villámcsapás. Őrület, volt itt minden.Egy koncerten találkoztunk, egy ártatlan puszin és táncon kívül semmi nem történt.

Megkeresett fészen, sokáig csak írogattunk. Az első hivatalos randink 9 hét után történt meg. Ezidő alatt többször próbáltunk szakítani, nem tudtunk. Rohadt szerelmesek lettünk. Sosem beszéltünk a jövőről, mert én mindig tudtam hogy én mindent felrúgnék érte, és biztos voltam benne hogy ő nem baśzna ki a családjával. Más lehetett volna,ha közelebb lakunk, de 200 km-re élünk egymástól. Másfél év volt,szép is, szenvedős is.

A felesége egy hányás. Neki is csak annyi a privilégiuma, hogy potyogtatott három gyereket. Ezzel örök élet meg egy nap bebiztosította magát. Valahol meg is értem, ekkora családot ne alapítson az,akiben nincs alázat. De valóban, mint neked kérdező pont ugyanúgy működik a felesége. Lelakott, céltalan besżari. A férj senior programozó egy cégnél, anyu meg otthon úgy, hogy a legkisebb 10 éves. Anyu nem vezet, szóval a bevásárlás munka után szintén a férj dolga. Sokat rendezgeti a gyerekeket, főz, szaladgál.havi 1-2 kegyelemkúrás van. Nincs bújás,nem akar vele programozni, csak ha a gyerekek is ott vannak.

Az egyetlen vegytiszta örömforrása én voltam. Akármilyen cudar és hanyagolós volt vártam türelmesen.

Aztán elfogyott. Biztosan neki sem jó nélkülem, de ő nem ment volna ebbe bele. Egy kiszipolyozott elhanyagolt sżar lesz az én kincsemből. Úgy illettünk mint a puzzle. Imádtam vele mindent. Gyáva volt. Neki ez lesz a bűntetése, hogy így kell tovább éljen.

Én elhagytam a férjemet, nem akartam tovább rossz lenni vele, hozzá, nem tudtam már érzelmileg visszatalálni. Ilyen impulzusok után nem. Szóval a szeretőm a banyájával, a férjem az új nőjével, én meg egyedül.

Mégsem bánom. Amit abban az időszakban kaptam páratlan volt. Jobb, hogy felnyílt a szemem mit várok az élettől.

Sajnálom, hogy nem az életünk más szakaszán találkoztunk.

A gyerekem sokszor nem érti miert vagyok külön az apjától. Ilyenkor elmondom neki, hogy kiszerettem belőle. Hogy nem tisztességes valakinek húzni az idejét,elvenni a boldogságát, a lehetőséget, hogy valakivel csodás legyen.

Hogy merjen változtatni. Ne a szart tapossa boldogtalanul.

Kezdi kapisgálni.


Szerintem válaszd a boldogságot. Nem lesz többször ilyen szerencséd.

2021. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!