Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
 101/134 anonim ***** válasza:
28%
Milyen nagyokos lettél kérdező. Suerintem annyira ne oszd az észt, elvettél egy nőt, akit nem is igazán akartál. Aztán csináltál arra a nagy kakira még egy gyereket. Éltél egy posványban évekig és egy új numera megvilágosított. Tudod, csak a gyerekeidet sajnálom, hogy ilyen szülei vannak.
2021. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/134 A kérdező kommentje:
101, stílusoddal tiszteletet érdemelsz :) Ja nem :) Elvettem, mert várandós lett és akkor még nem tudtam milyen munkakerülő. Tekintve hogy otthon volt a gyerekkel. A második nem volt betervezve, azt mondta míg szoptat, nem lehet terhes. De lett és én ennek nagyon örülök. Nekem nem violt azzal kifogásom, hogy 5-6 évig otthon marad. Aztán már hiába ajánlgattam neki az iskolát, a vállalkozásunkat, egy ismerősömnél egy kis kb. titkárnői munkát, nem ment a bicikli. A komoly gondok 6 éve tartanak, akkor a szeretőm még nem is Magyarországon élt. És lehet, hogy ő indított el egy folyamatot, de ezért én csak hálás lehet. Azt mondanám, hogy inkább felgyorsította a dolgokat. Mivel nem tudsz szöveget értelmezni, megismétlem: nem hozzá megyek és nem tervezek sem élettársi kapcsolatot, sem házasságot. Abból nekem köszönöm, de egy életre elment a kedvem. Szép egzisztenciát építettem, szeretném végre 43 évesen kiélvezni a gyerekeimmel úgy, hogy a feleségem nem mérgezi a hangulatot. A gyerekeknek is jót fog tenni, egy csomó olyan dolgot megtehetünk most, amit korábban a feleségem blokkolt, pl. többet utazhatunk. Szóval úgy sejtem, hasonló kvalitásokkal rendelkezhetsz mint ő és igen, teljesen jogos, hogy félsz, mert én 43 évesen nem érzem magam öregnek az újrakezdéshez, ahogyan szerintem egyre több férfitársam fogja úgy otthagyni az ilyen asszonyságokat, mint a sipirc. 2021 van, a világ rugalmas, ha a gyerekek velem maradnak, én leszek a legboldogabb apa a világon! Ha nem, akkor sincs baj, amennyit eddig áldoztam rájuk, azt ezentúl is megkapják. De az anyjuk társaságából nem kérek és bizony, ha ilyen vagy mint ő, jobb ha félsz, mert egy talpraesett férfinak nem kell holt súly.
2021. jan. 5. 09:33
 103/134 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, nem én nem félek, a gyerekeink közös döntés volt, ráadásul a a gyerekeim apját nem is néztem volna palimadárnak, hogy ilyen szöveggel kábítsam, hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni, bár őt nem is lehetett volna. Közös vállalkozásban dolgozunk és mindent meg tudunk beszélni, úhyhogy elég távol állunk, mint én a feleségedtől, mint a párom tőled. Nekem te egy tipikus gyáva kis sunyi alaknak tűnsz, belemagyarázhatsz akármit. Megérteném a helyzetet, ha úgy indult volna, hogy nagy szerelem, de elmúlt, csak a gyerekek, az egymás iránt érzett megbecsülés stb. De így, hogy nem is szeretted, álítólag át is vert, pluszban egy motíválatlan munkakerülő nő, mégis ebben élsz évekig, aztán jön egy nő és te akkor érzel bátorságot botítani. Hát a stílus maga az ember.
2021. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/134 anonim ***** válasza:
23%

Ez meg külön szánalmas, hogy félek egy szeretőtől Egy, én a gyerekeimet úgy vállaltam be, hogy egyedülnis boldogulnék. 2, szerencsére társat is olyat választottam, aki leül megbeszélni a dolgot velem és, ha nem megy, akkor lenne mersze lépni, nem sunyi módon a hátam mögött keresne valami fogodzkodót. Egyébként felesleges lenne szöveget értelmeznem, mert a szeretőd nem is akarna veled közös életet, ha élesben

látja, milyen egy elvált 2 gyerekes apukával az élet, egy ilyen exxel. ha olyan, amilyennek leírtad.

2021. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/134 anonim ***** válasza:
18%

Voltam pont ilyen helyzetben.

Elváltunk.

Addigra pont lelépett az ex-szerető. 😁


A második esetben maradtam. Volna.

De a szeretője.ez kevés volt, beközölte, hogy terhes.


Ez nyomós ok volt, hogy lelépjek. De elhajtott, hogy ez kevés neki, mert csak a baba miatt döntöttem, nem ő miatta.

(nem is volt terhes).


Szóval nem tudok tanácsot adni.

Maradj a seggeden, aztán majd lesz valami.

2021. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/134 anonim ***** válasza:
71%

Abszolút nem támogatom a megcsalást, pláne nem házasságban, és ezért nem is mentegetni akarom a kérdezőt, de... Csak nekem fura, hogy az asszony anno hirtelen terhes lett 2 hónap járás után, fogamzásgátló mellett? Persze, előfordul az ilyesmi, de olyan is fordult már elő, hogy direkt esett egy nő így teherbe. Viszont nekem ilyen rövid kapcsolatban eszem ágában nem lenne megtartani a gyereket, vagy ha azt mégis, az apát nem feltétlenül. 2 hónap édeskevés, hogy megismerj valakit, akivel családod lesz.

Mindenesetre, szerintem jól teszed, hogy válsz. Jobb lett volna ezt a döntést magadtól meghoznod, szerető nélkül, de ez van. Tanulság szerintem ebből az, hogy picit gondolkozzanak az emberek, mielőtt gyereket vállalnak, családot alapítanak, és inkább húzzon óvszert a pasi, ha nem akar véletlenül sem ilyen helyzetbe kerülni.

2021. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/134 anonim ***** válasza:
38%

A Kérdező fiatal férfi volt, mikor megfogant az első baba. 28-29 éves. Egy férfinek az élet apróbb-nagyobb dolgaiban a nő a legjobb tanító. Hogy készül a rántás, mikor ovulál egy nő, mire jó a kakukkfűtea, melyik virág a petúnia, mi a különbség az ösztrogén és a progeszteron közt, csomó-csomó női dolog, amire szerintem egy férfi is fogékony, ha meg akarja ismerni a nőt. Illetve ha a nő megosztja ezeket.

A Kérdező leírása alapján a feleséget nem ilyennek képzelem, így 28 éves fiatal férfiként hogy a viharba lett volna fogalma arról, hogy a szoptatás nem egyenlő a fogamzásgátlással. Naivan rábízta ezt a vagy buta, vagy hazug, számító (vagy mindhárom) barátnőre. Az, hogy ezek után vállalta a gyereket, elvette az asszonyt, egyenes, korrekt jellemre vall. Az, hogy semmit se kapott a nőtől, hogy mérgezte az életét, emiatt szeretetre vágyott, teljesen érthető. Az, hogy évekig így élt? A férfiak nem lelkiznek, nem gondolkodnak, agyalnak, mint a nők, élik a hétköznapokat így vagy úgy. Nekik kell valaki, aki felnyitja a szemüket. Ez nem sunyiság, gerinctelenség. Mi nők csesszük el, csak nem látjuk be. Éva volt, aki rábírta Ádámot, hogy szedjenek az almából. Ez azóta is így van.

2021. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/134 anonim ***** válasza:
30%

107.

Ez még viccnek is rossz. 40 éves vagyok. 20 éve, amelyik pasi nem akart gyereket, annak nem is lett. Hogy valakit bepalizzanak 2 alkalommal is, az már kabaré.

2021. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/134 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell bántani se a feleséget, se a férjet. A gyerekek a lényegesek, nekik meg az az érdekük, hogy 2 boldog embert lássanak, akkor is, ha nem egy háztartásban. Nemsokára vége a korlátozásoknak, akkor a feleség meg a kérdező is jobban tud majd ismerkedni, nagyon fiatalok is, úgyhogy simán találhatnak olyan párt, akivel boldogok tudnak lenni. Feleség olyan férfit, akire férfiként tud nézni és tiszteli, a kérdező olyan nőt, aki nem hanyagolja el. Aztán ha nincs köztük háború, akkor a gyerekek így boldogok lesznek.
2021. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/134 anonim ***** válasza:
18%

#107

Ne haragudj, de ezt az egészet melyik Müller Péter írásból szoptad?

2021. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!