Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
84%
Miért kérdezel ha azt bizonygatod csak magadnak, hogy úgyis megúszod és nem kell elmondani?
2021. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy lebukok-e. Megúszni sehogyan sem lehet, a lelkiismeretem már kopogtat.
2021. jan. 2. 20:47
 13/134 anonim ***** válasza:
91%

Nos, még egyszer. Tapasztalatokat kérdeztél, én azt írtam le.

Négyes pont.


Mire elváltam, annyi vergődés volt, hogy a szeretői kapcsolat is tönkrement.


Ez az igazság.

2021. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/134 A kérdező kommentje:

Félreértettelek. Köszönöm a választ! Nálunk szerintem nem lenne nagy vergődés, az anyagi rész tisztázott, ami meg nem, azt nyilván meghagynám neki. Mint férfi nem kellek neki, gondolom ez kiderült.


A szeretőd mit nehezményezett?

2021. jan. 2. 20:53
 15/134 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit hosszabb, de a lényeg: minden, ismétlem minden nővel nagyon könnyű megegyezni, csak nagyon nagy többségük mást mond.


A szerető azt, hogy miért nem szakítom meg a családdal AZ ÖSSZES kapcsolatot, mert az a normális szerinte.


Az exnej meg mindig többet akart.


Ne így legyen, de Te leszel a csatatér, és nem fogja őket érdekelni a belső viharod.


Mindkettő nagy áldozat lesz. Te meg a szemét.


Ismétlenm, ne így legyen.

2021. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/134 anonim ***** válasza:
90%
Mást mond másnap...így értsd az első mondatot.
2021. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el neki, hadd legyen minél több időt férfival - az új párjával.
2021. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/134 anonim ***** válasza:
96%
és mi lenne ha hirtelen eltűnne szerető a képből, mondjuk elköltözne külföldre és többé nem látnád? Akkor válnál? Mert ha nem, akkor meggondolandó. Válni nem szerető miatt érdemes. hanem mert már nem bírod a nejeddel és inkább lennél egyedül. itt még rosszabb a helyzet, mint mikor házasodtál, mert akkor is egy másik emberre építettél, de legalább a semmiből. Most is egy másik emberre akarsz építkezni, de most már van vesztenivalód. Hogy éreznéd magad, ha tegyük a fel a szerető bejelenti egy év után hogy bocs, de mégsem. kihűlt a láng, így összeköltözve már mégsem jó? Ha úgy érezd nem lenne gond, legalább segített meglépni a válást és jobb neked úgy, akkor válj el. De ha úgy érzed megbánnád, akkor gondold meg.
2021. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/134 anonim ***** válasza:
68%
ja és a férfi egészség, gondolj arra is, mi van, ha 46-50 körül már potenciagondjaid lesznek.
2021. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok a szeretőmbe, de nem csak róla van szó. De ő mutatta meg, hogy az ami otthon van, nem normális élet. Nem hogy szenvedély, szeretet sincs benne. Az utóbbi időben rosszul vagyok ha a feleségemmel kell ennem, zavar ahogy szürcsöl, ahogy csámcsog, zavar ahogy előttem vágja a lábkörmét. Tudom hogy nem a szokásokról van szó, hiszen eddig is csinálta ezeket. Nem ő változott hanem én. Rossz vele és azt hiszem ez nem a szerető miatt van.
2021. jan. 2. 21:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!