Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
83%
Amelyik nő azt hiszi, hogy 3 szexmentes év után nem tart szeretőt a férje, az meg is érdemli. Szerintem túlparázod. Van egy házasságod, ami csak papíron létezik. Vagy lehet esélyed egy boldog kapcsolatra. Nekem nem kérdés,melyik a jó döntés. Ha nem válsz, a szeretőd előbb-utóbb úgyis lelép. Bár, nem lehet ez olyan nagy szerelem, ha az egyáltalán nem érdekel, hogy a szeretődnek milyen így ez a helyzet.(Róla semmit nem írtál, csak a feleséget sajnálod.)
2021. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 anonim ***** válasza:
23%
ez tipikus. amikor már képben van az új, akkor a régi már útban van és elkezd zavarni. pedig ha egy évig nem látnád a nejed és kitisztulna az agyad, teljesen máshogy tudnál ránézni. a szerelemről meg annyit, hogy az a bomba szexből sarjadt. nem hosszú évek barátsága, beszélgetései, közös tevékenységek során, amik alatt kiderül, hogy ő passzol hozzád a legjobban. Tanácsolok valamit ami már több férfinál bevált iylenkor, hogy csituljanak a szerető iránti érzések. Regelj egy keresőre és szedjél fel nőket szexre, kezdj el több nővel szexelni még akkor is ha nem jön be annyira vagy nem érzel semmit. Majd meglátod hogy a mostani szerető is veszít a vonzerejéből, ha egy lesz a sok közül. A szeretőd most olyan neked mint egy barbie baba a kislánynak, aki most már rá se bír nézni az olcsó lucy babára otthon, de csak addig ujjong az új barbiért, amíg meg nem lát egy egész csomó polcnyi másik barbie babát.
2021. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 A kérdező kommentje:

21, nem akartam a szeretőmről sokat írni. Nem forszírozza a válást, egyelőre. Mit szeretnél tudni?


22, a feleségemmel milyen nagy barátság van meg nagy beszélgetések? Mert az utóbbi években egyre sem emlékszem. Bár ez a kérdésemből nem ez tűnik ki, nem vagyok egy szoknyapecér, a szeretőmben pedig nem csak a minőségi szexet szeretem. Vagány, önálló, világlátott, eszméletlen humora van, gyengéd, mégis tüzes. Rengeteget olvas, ennyi idősen is képzi magát. Olyan nő, aki mellett a férfi egyenes derékkal jár.

2021. jan. 2. 21:37
 24/134 anonim ***** válasza:
93%
Ha 3 éve nem szexeltetek, gondolom ő se képzeli, hogy te se fogsz már soha életedben, csak mert neki nincs kedve. Mondd hát el neki, hogy találtál valakit, aztán beszéljétek meg a továbbiakat.
2021. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/134 A kérdező kommentje:
24, de. Ő azt hiszi, hogy ez a természetes. Nagyon régen beszéltünk erről, akkor azt mondta, mások sem szoktak már ennyi év után.
2021. jan. 2. 21:40
 26/134 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Te csatád lesz. Mindenkinek vannak élethazugságai, Neked is, Neki is (Ibsen teljes művészete). Kettővel viszont nem élhetsz.
2021. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:
78%
kérdező, nekem is ezt mondta a szeretőjelölt nőről a férjem, hogy neki azért tetszik a nő mert okos, képzi magát, meditál, olvas. Fel sem tűnt neki hogy én is meditálok, múlt héten olvastam ki egy könyvet stb. szinte egy ugyanolyan tipusú nőt választott mint a ilyen én vagyok, nem egy teljesen eltérőt.
2021. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 anonim ***** válasza:
76%
"Vagány, önálló, világlátott, eszméletlen humora van, gyengéd, mégis tüzes. Rengeteget olvas, ennyi idősen is képzi magát. Olyan nő, aki mellett a férfi egyenes derékkal jár." Miért nincs ez a csodás nő még férjnél 37 évesen? Feltételezem még gyerekei sincsenek. Miért, milrt, ha annyira veszettül csodálatos?
2021. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/134 A kérdező kommentje:
27, ezt sajnálom. De az én feleségem nem olvas könyveket, nem képzi magát - ugye erről azért csak tudnék. Ahogyan az is feltűnt volna, ha sportol, de nem. Az is feltűnt volna, ha gyengéd, de nem. Nekem is van számtalan hibám, nem én vagyok a tökéletes férj. DE kérlek ne feltételezd, hogy ő viszont tökéletes feleség.
2021. jan. 2. 21:49
 30/134 A kérdező kommentje:
28, azért nem, mert ő nem vágyott gyerekre sohasem. Szíve joga. Nem hisz a házasságban sem. Sokfélék vagyunk, sokféle értékrenddel. Egy ember attól nem lesz értékesebb, hogy házas.
2021. jan. 2. 21:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!