Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
54%
tehát azért nem vették el őt 20-30 évesen, mert a férfiak úgy gondolták nem lenne belőle jó feleség. nem akar gyereket, nem akar hézasságot, utazgatni, sportolgatni, olvasgtani akar. aztán hirtelen ez a nő, akit te annak idején, mikor házasodtál, szintén elkerültél volna, úgy mint a többi férfi, aki családcentrikus feleségnek valót keresett, hirtelen csodás nővé avanzsál ugyanezen tulajdonságokkal? magyarázd már meg kérlek...
2021. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 anonim ***** válasza:
92%

Én semmit nem akarok tudni a szeretődről. Csak azért írtam, mert ha részéről is olyan nagy a szerelem, akkor nem jó neki az, hogy mással élsz. Ha nem akarna tőled többet, akkor okafogyott a kérdés, hisz te hiába válnál miatta, ha ő nem akarna veled kapcsolatot. Ebből feltételezem, hogy akar, tehát a végtelenségig nem fog rád várni. Vagyis, ha töketlenkedsz nem lesz lehetőséged se dönteni. Erre próbáltam utalni, hogy ezt is vedd számításba.(Tapasztalat.)

#21

2021. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 anonim ***** válasza:
44%

És kibújt a szög a zsákból...szerinted a gyerekeiddel hogy fog ez az utraművelt nő bánni?


Az a férfi vagyok, aki kettő közül a harmadiknál talált boldogságot.

2021. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/134 anonim ***** válasza:
79%
csak vesd fel neki, hogy te válás után közös felügyeletet akarsz és a gyerekeid mostantól két hetet veletek lesznek, két hetet az anyjukkal. Kiváncsi vagyok egy nő, aki sosem akart gyereket, aki nem bír alkalmazkodni, lemondani, aki még most is csak szórakozni akar, vajon hogy fogadja a kis csomagod.
2021. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 A kérdező kommentje:
Nem tudom értelmezni ezt a "nem vették el" dolgot. Nem akart feleség lenni sohasem. Nem ő az első ilyen nő a környezetemben. A nővérem ügyész, nem mondhatnám hogy buta nő, többen is megkérték, mindig kosarat adott. Mi köze ennek a házasságomhoz? A feleségemnek pl. lett férje, de sem karrierben, sem tanulmányokban, sem kedvességben, sem sportban fele (!) annyit nem tud felmutatni mint a nála 6 évvel fiatalabb nő. Ember és ember van. Nem az a fontos, hogy a szeretőm milyen, hanem a helyzetem. Nem is lehet valakit néhány sorban jellemezni. Nekem elhiheted, hogy köröket ver a feleségemre minden tekintetben.
2021. jan. 2. 22:01
 36/134 A kérdező kommentje:
De milyen szög? Nem értem. Nem tudok egyetlen, sőt akár 5 tulajdonságot sem kiemelni, amiben sokkal jobb mint a feleségem. Idegeneknek próbálok lefesteni egy idegent. Teljesen mindegy, hogy ő milyen. Lehetne csúnya, lehetne buta, lehetne képzetlen is. Nem miatta ment tönkre a házasságom, hanem miattam és a feleségem miatt.
2021. jan. 2. 22:03
 37/134 anonim ***** válasza:
97%

Én mindig azt szoktam javasolni hogy mentsd meg a házasságod, De a tieden nincs mit menteni.

Ezt a szeretőtől függetlenül mondom.

Állj az asszony elé, mondd el hogy 3 év szex nélkül neked sok volt. Szeretnél ezen változtatni és váljatok el.

Lehet nem egyenes dolog hogy nem a teljes igazságot mondod , de kíméletesebb.

2021. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:
87%
Nem olvastam el az eddigi válaszokat. Lehet csak én vagyok ezen a véleményen, de szerintem nem csak az a fél a hibás, aki megcsalja a párját. Ahol egy egészséges kapcsolat van, ott nem jön létre a megcsalás. Hogy álltok a tisztelettel?
2021. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 A kérdező kommentje:
„aki nem bír alkalmazkodni, lemondani, aki még most is csak szórakozni akar" - ezt honnan veszed? És miből gondolod hogy együtt élnénk? Hol élsz te? Ha nem akarna a gyerekeimmel érintkezni, én azt is megérteném, erre senkit nem lehet kötelezni. Sejtésem szerint a gyerekeim sem akarnának vele. Köszönöm én a feleségemmel ellentétben megállok a magam lábán, nem kell senkivel összeköltöznöm. Azt hiszem ha válnék, nem is ugranék bele rögtön egy élettársi közösségbe.
2021. jan. 2. 22:05
 40/134 A kérdező kommentje:
38, nehéz erre válaszolni úgy, hogy egyáltalán nem szoktunk beszélgetni, maximum arról, hogy melyik gyereknek mi mennyibe kerül. Hogy én tisztelem-e? A gyerekekért hálás vagyok neki. Mióta együtt vagyunk, összesen jó ha 2 évet dolgozott. Mindig volt valami ok, amiért jobb volt otthon. Így utólag azt mondom, jobban kellett volna ösztönöznöm, hogy egy kicsit élje jobban a saját életét. Tisztelem benne azt is, hogy szereti az állatokat. Más nem jut eszembe.
2021. jan. 2. 22:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!