Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt szexuális viszonya a férjemnek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem 37. A második gyermekünket várjuk, eddig azt hittem boldogságban...

Megtudtam, hogy a férjem 1,5 éve "barátkozik" a munkahelyén egy nála idősebb, elég lepusztult külsejű nővel. Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal, plusz még a munkahelyén is, és találkoztak privátban is. A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa...

Egyszer véletlenül elkaptam egy smst a NE VEDD FEL nevű feladótól, onnantól indult meg a lavina és kezdtek kiderülni azok a dolgok, amikre már régóta gyanakodtam egyéb jelek alapján. Esküdözik mindenki életére hogy nem történt semmi köztük, mert ő nem akarta, csak beszélgettek, mert velem nem tudta megbeszélni a gondjait.

Nagyon sok dolog szól ellene, és egyedül a nő brutális rondasága csak mellette.

Nem volt hajlandó szexelni velem, sosem kezdeményezett, folyton ideges volt, mindig csak akkor borotválkozott ha délelőttre ment, hiába könyörögtem neki napokig-hetekig, az én kedvemért sosem borotválkozott meg. Állandóan túlóráznia kellett, meg amit mondtam, hogy a telefonja folyton le volt némítva, és a zsebében hordta, stb...

Szerintetek?



2012. júl. 26. 22:02
 81/103 anonim ***** válasza:
80%
biztosan,
2014. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező !


Az ÚJ BABA már mennyi idős ? Milyen nemű ?

Mi történt azóta ?

2014. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
84%

Hangsúlyozom : nem velem történt, de engem is érint.


Van egy család, 3 gyerekkel, a legkisebb is több, mint 10 éves. Az anyuka régóta beteg (nem rák, de sajnos gyógyíthatatlan), a háztartást, gyereknevelést ellátja. Egyszer csak egy SMS - ből kiderül, hogy a férjnek szeretője van, aki nemsokára elköltözik és összeköltözik a nála jóval fiatalabb, elvált, egy gyerekes hölggyel. Hangoztatja, hogy semmi sem fog változni, segíti elhagyott családját, a gyerekek iskoláztatását. Az összeg egyre zsugorodik, a kapcsolata a gyerekekkel lazul, főleg azután, hogy közös gyerek születik az új kapcsolatból (öt hónapos várandós volt a hölgy, amikor bevallotta).


Ma már a férfi sem boldog, zavarja az általa kialakított helyzet, ahhoz már idős, hogy egy pici gyerek gügyögését hallgassa, a jelek szerint már új szeretője van. A hölgy levakarhatatlan, a gondolataira is "rámászik", ő a másik oldalról már átélte a szeretői szerepet.

Mi most a helyzet ? van egy férfi, aki otthagyott 3 gyereket és egy beteg feleséget, új családot keresett magának, 2 fővel és életre hívtak egy gyereket.


Mindenki boldogtalan és kilátástalan helyzetben van.


Az ott hagyott feleség pedig a mai eszével, a tények tudatában azt mondja, hogy jobb lett volna, ha behunyja a szemét, hiszen minden elmúlik egyszer ...

2014. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó,ez nagyon szomorú történet.

Lehet ,hogy igazad van.

Én is megbocsátottam, nem bántam meg.

De nálunk nem volt új baba.

Azáltal, hogy a szerető terhes,és meg is szüli,megbonyolítja,és meg is nehezíti az amúgy is nehéz feldolgozást, újrakezdést.

A volt szerető,és a férj között állandó kapcsolat lesz a gyerek miatt ebben az esetben, ami nagyon nehéz lehet a feleségnek...Nap mi nap látni, szembesülni a félrelépés "eredményével"t,szinte lehetetlenné teszi a felejtést... :::(

2014. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
71%

Korábbi hozzászólásomban ezt írtam, s talán félreérthető voltam :

"Az ott hagyott feleség pedig a mai eszével, a tények tudatában azt mondja, hogy jobb lett volna, ha behunyja a szemét, hiszen minden elmúlik egyszer ..."


Azóta eltelt közel 3 év, és a feleség nem gondolkozik a kapcsolatuk visszaállíthatóságában, de a férj sem, aki el nem ismerné, hogy tévedett.

2014. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 A kérdező kommentje:

Ennyi idő után nem is gondoltam hogy érkeznek még válaszok a kérdésemhez. :)

Az új baba már nem is annyira új, három hónap múlva két éves lesz. :) A romba dőlésem pedig már kb. 2 és fél éve történt. A helyzetünkbe nem állt be túl sok változás. Ő még mindig tagad, hazudozik, közben randiról randira járkál és stb. Nekem azóta sem volt senkivel sem semmilyen kapcsolatom, és valószínűleg már nem is lesz. :( Képtelen vagyok feldolgozni ezt az egészet. Felépítettem egy életet amiben azt gondoltam boldogan élhetek, hiszen benne van mindenem, az utolsó molekulámig minden... Nem adok már sok időt magamnak, megpróbálom ismét felépíteni az életem, de ezúttal nem veszek be senkit a buliba. Jövő ilyenkorra kérdezzétek meg mi a helyzet. Egészen biztos vagyok benne, hogy ha jobb nem is lesz, viszont más jellegű gondjaim lesznek mint a mostaniak. Az alapjait rakosgatom jelenleg az új életemnek.

2014. szept. 13. 14:07
 87/103 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek a dagadékok, szokd meg! Sajnos ismerős a szitu. A pasiknak ez kell sajnos:( aki ad magára, csinos, az eláshatja magát.
2014. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 A kérdező kommentje:

Ha valaki olvassa még, íme egy kis helyzetjelentés:)

Alakul az életem. Találtam új munkahelyet, és úgy néz ki hogy albérletet is. Decemberben költözök és új életet kezdek. Testben és lélekben is megújulva vetem bele magam az ismeretlenbe, az egyedülálló anyák táborát gazdagítva. Félek kicsit, de legalább olyan izgalommal várom.

Pasikkal változatlan a helyzet. Nem tudok rájuk nézni sem. Jelentkezők azért akadnak időről időre, de most egy ideig egész biztosan nem lesz kapacitásom ilyesmire. Még eldöntöm hogy egyáltalán valaha belefér-e... Összeköltözés bárkivel kizárva!

2014. okt. 30. 20:59
 89/103 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez egy pozitív fordulat! Grat! :)
2015. febr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációt! :)

4 hónapja már hogy elköltöztem a gyerekekkel. Szerencsére hamar megszokták az új helyzetet, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem volt nehéz. Piszok nehéz volt az eleje. Vannak könnyebb időszakok, vannak nehezebbek máig is. Pasim nincs azóta sem, 3 éve nem voltam senkivel, de sikerült elfogadnom ezt a helyzetet, és nem akarok mindenáron találni magamnak valakit. Mindent egybevetve úgy érzem jó döntést hoztam, megszűnt az állandó gyomor- és mellkasszorításom, és teljesen átrendeztem az élethez való hozzáállásomat. Azóta elégedett vagyok az életemmel. Ennél rosszabb sose legyen és akkor nem lesz gond!!!

2015. ápr. 8. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!