Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt szexuális viszonya a férjemnek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem 37. A második gyermekünket várjuk, eddig azt hittem boldogságban...

Megtudtam, hogy a férjem 1,5 éve "barátkozik" a munkahelyén egy nála idősebb, elég lepusztult külsejű nővel. Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal, plusz még a munkahelyén is, és találkoztak privátban is. A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa...

Egyszer véletlenül elkaptam egy smst a NE VEDD FEL nevű feladótól, onnantól indult meg a lavina és kezdtek kiderülni azok a dolgok, amikre már régóta gyanakodtam egyéb jelek alapján. Esküdözik mindenki életére hogy nem történt semmi köztük, mert ő nem akarta, csak beszélgettek, mert velem nem tudta megbeszélni a gondjait.

Nagyon sok dolog szól ellene, és egyedül a nő brutális rondasága csak mellette.

Nem volt hajlandó szexelni velem, sosem kezdeményezett, folyton ideges volt, mindig csak akkor borotválkozott ha délelőttre ment, hiába könyörögtem neki napokig-hetekig, az én kedvemért sosem borotválkozott meg. Állandóan túlóráznia kellett, meg amit mondtam, hogy a telefonja folyton le volt némítva, és a zsebében hordta, stb...

Szerintetek?



2012. júl. 26. 22:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
84%
A 34. es vagyok.Ugyan mi nem tetszett a válaszomban,hogy így lepontoztak? Megírtam őszintén velem mi történt,és én mit gondolok,mi a baj???
2012. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm hogy szívügyeteknek veszitek a történetemet, igyekszem minden felmerülő kérdésre válaszolni az átláthatóbb helyzet teremtés kedvéért.

Egy-két rosszindulatúnak:

A nem volt szex alatt arra gondoltam, hogy nagyon ritkán voltunk együtt, és természetesen a férjem gyermekét hordom.

Más:

Tudtam hogy baj van a kapcsolatunkkal, minden igyekezetemmel azon voltam hogy visszaállítsam a helyes pályájára azt, de mivel a férjem nem volt hajlandó a problémákról beszélni, ezért teljesen tehetetlennek bizonyultam. Észrevettem a gyanús jeleket is, de miután sosem sikerült semmi konkrétumot kiderítenem, nem tudtam alátámasztani semmivel a megérzéseimet, ezért úgy gondoltam, hogy biztosan én vagyok paranoiás, én magyarázok többet bele annál, mint ami van.

Volt közös jövőképünk, ezt a terhességet is már tavaly nagyon szerettük volna miután összeházasodtunk.

Viszonylag régóta nem is veszekedtünk, mindig mindent együtt csináltunk, mindenhova együtt mentünk kézen fogva, és a humor terén is elég egy hullámhosszon vagyunk.

Lehet hogy tényleg hibás vagyok, de én azt hittem teljesen jó az életünk, nem rosszabb mint egy átlag családé, hiszen gondok/problémák szerintem bárhol találhatók.

Komolyabban vettem volna a helyzetet, ha a férjem azt mondja, hogy üljünk le beszélni, mert szerinte tarthatatlan ez az állapot.

2012. júl. 27. 21:41
 43/103 A kérdező kommentje:
Úgy nézem, hogy egy viszonylag fontos momentum kimaradt az eddigi válaszaimból: a nő takarítónő, és nem egy kosztümös kis irodista.
2012. júl. 27. 22:00
 44/103 anonim ***** válasza:
57%
Ugye most ezzel nem azt akartad mondani, hogy attól, hogy takarítónő, igénytelenebb és kevesebbet ér?!
2012. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 A kérdező kommentje:

Természetesen nem, mindössze annyit, hogy nem irodában dolgozik áttetsző kis selyemblúzban és miniszoknyában, hanem melósgatya plusz pólóban. Nem a munkakörét minősítem, az is csak egy munka amiért fizetést kap az ember.

A nő és köztem lévő különbséget viszont hűen tükrözi a felvetésem.

2012. júl. 27. 22:33
 46/103 anonim ***** válasza:
93%

Válasz a férjnek!!!!!!!!!


Kedves férj!

Tartsd a kukit a gatyában, mert otthon szép feleség vár, meg egy kisgyerek! Próbáld vele megbeszélni a gondjaidat! A végén egyedül maradsz azzal a csúfsággal....... és fizetheted a gyerektartást.



28/nő

2012. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 A kérdező kommentje:

Még nem mutattam meg neki, várom hátha írnak még többen, mert lehet esetleg akad olyan köztük aki nem nekem ad igazat.

Azért köszönöm kedves utolsó, én is hasonlóképpen mondtam ugyanezt a férjemnek.

Amúgy a nőnek nem kell a férjem, meg a férjemnek sem a nő, mert ő is házas, van ott is két gyerek. Vagyis csak azt tudom, hogy a férjem nem akart annál többet, mint ami volt...

2012. júl. 30. 11:04
 48/103 anonim ***** válasza:
98%

Végigolvastam minden kommentet, az egyik nő aki arról ír, hogy azért titkolta a férje előtt a viszonyát, hogy ezzel a férjét mentse, arra csak annyit írnék: Ez a legócskább dolog, amit valaha hallottam!

Egyik ismerősömmel pontosan ezért szakítottam meg a kapcsolatot, mert folyamatosan csalta a férjét, míg az a szerencsétlen állandóan tiszta lakással és főtt étellel várta otthon, mert rajongott a feleségéért még akkor is, mikor már biztosan tudta, hogy megcsalja őt. Náluk nagyon egyértelműek voltak a dolgok, mert elég sok éjszakára is kimaradt a nő.

Szóval nem arról van itt szó, hogy tiszteled a másikat, mert ha tisztelnéd, akkor nem csalnád meg. Egyszerűen csak félted az életedet, mert van egy férjed/feleséged, aki biztos hátteret ad neked, de közben meg kell a szórakozás/hetyegés mással, hogy izgalmas legyen az életed.


Nekem senki ne mondja, hogy ez a másik felé irányuló tisztelet és hogy csak azért nem mondod el neki, hogy óvjad a csalódástól és nem akarsz neki fájdalmat okozni! Egyszerűen csak önzőség az egész!


A kérdező férjével kapcsolatban csak annyit írnék, hogy apám pontosan ugyanezeket csinálta, csak akkor adott magára igazán, mikor munkába indult, de akkor órákig készülődött. Voltak érdekes hívások is a hálózati telefonon, ha anyám vette fel, akkor lerakták a túlfélen. Ez négyszer-ötször előfordult egymás után, akkor vált gyanússá a dolog, mert ha apám vette fel, mindig valami olyat szólt bele, hogy "téves hívás", nehogy lebukjon. Pár hétre rá persze kiderült, hogy a munkahelyén viszonya van egy nővel, egy anyámhoz képest irdatlanul ronda nővel, több hézag volt a szájában, mint fog és alkoholista is. Anyám ezt már nem tűrte, elváltak, apám azóta egyre lejjebb csúszik, együtt alkoholizálnak és egy dohos 20 nm-es albérletben tengődnek. Szerintem apám már ezerszer megbánta, amit tett és visszatáncolna, de megérdemli, amit kapott!


Tehát kedves kérdező, ne várj csodákat, sajnos néha nem elég hogy te korrekt és szerető feleség vagy. Nagyon sajnállak és jó egészséget kívánok neked és a babának valamint azt, hogy rendeződjön valahogy az életetek, akár a férjeddel, akár nélküle!


31/N

2012. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező !

Felháborítónak tartom, hogy egy férfi megcsalja a feleségét, miközben ő a gyereküket várja, de sajnos egyre elfogadottabb az a vélemény, hogy ez nem megcsalás, hanem biológiai szükséglet. Én cserbenhagyásnak tartom ezt.

Sajnos felbomlott a hagyományos család, s mi nők nagyon ki vagyunk szolgáltatva a férfiaknak, de ezért mi is felelősek vagyunk ! Nem te meg én, hanem főleg azok, akiknek semmi sem szent, a szex csak annyi, mint egy pohár víz, nem érdekli őket, hogy ezzel szétvernek egy családot, szerintük nekik ehhez joguk van.

Mit tehetsz ? Le kell ülnöd a férjeddel és békésen meg kell beszélni a történteket és a továbbiakat. Mit akar, mire jó neki ez a kapcsolat ? Lehet, hogy valóban csak beszélgettek, de miért titokban ? Esetleg egy másik alkalommal hívjátok meg a hölgyet is.

Neked is el kell gondolkoznod azon, hogy miért alakulhatott ki az, hogy nem veled, hanem mással beszéli meg a problémáit. Nyilván te otthon vagy a gyerekkel, az ő nevelése, a háztartás minden idődet, erődet leköti, nem beszélve a pocakodban növekvő piciről. Valószínűleg ez nem elégíti ki a férjedet.

2012. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 Bence_ ***** válasza:
21%

Férfi nem azért lép félre mert a nő terhes, hanem azért mert a nő nem foglalkozik vele.

Ha eddig nem hagyott el az azért van mert nem akart. Veled szeretne boldogan élni. Vagy marha lusta.

"Lehet hogy tényleg hibás vagyok, de én azt hittem teljesen jó az életünk, nem rosszabb mint egy átlag családé, hiszen gondok/problémák szerintem bárhol találhatók"

Lehet, hogy ő jelezte a gondjait de te azokat nem, vagy félre értelmezted?

Férfinél egy kaland egészen más lelki töltete van mint egy nőnél. Megértem, hogy rettentően fáj a nőnek. Pasi ezt igazából szerintem fel sem fogja, hogy mennyire bántó az amit tesz. Neki csak egy kaland, ő nem elhagyni szeretné a másikat. Csak kikapcsolódni, élvezni, hogy rajonganak érte,szeretik,tisztelik.

2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!