Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt szexuális viszonya a férjemnek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem 37. A második gyermekünket várjuk, eddig azt hittem boldogságban...

Megtudtam, hogy a férjem 1,5 éve "barátkozik" a munkahelyén egy nála idősebb, elég lepusztult külsejű nővel. Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal, plusz még a munkahelyén is, és találkoztak privátban is. A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa...

Egyszer véletlenül elkaptam egy smst a NE VEDD FEL nevű feladótól, onnantól indult meg a lavina és kezdtek kiderülni azok a dolgok, amikre már régóta gyanakodtam egyéb jelek alapján. Esküdözik mindenki életére hogy nem történt semmi köztük, mert ő nem akarta, csak beszélgettek, mert velem nem tudta megbeszélni a gondjait.

Nagyon sok dolog szól ellene, és egyedül a nő brutális rondasága csak mellette.

Nem volt hajlandó szexelni velem, sosem kezdeményezett, folyton ideges volt, mindig csak akkor borotválkozott ha délelőttre ment, hiába könyörögtem neki napokig-hetekig, az én kedvemért sosem borotválkozott meg. Állandóan túlóráznia kellett, meg amit mondtam, hogy a telefonja folyton le volt némítva, és a zsebében hordta, stb...

Szerintetek?



2012. júl. 26. 22:02
 61/103 Bence_ ***** válasza:
67%

Persze ez hihetetlen sok energiát kivesz az emberből.

Azért kíváncsi lennék a miértre. Mert egy párkapcsolat nem igazán a fekete,fehér kategória.

2012. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
60%
a szerelempróba jó film, csak tegyük hozzá,hogy ott nincs gyerek és megcsalás sem volt
2012. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 Bence_ ***** válasza:
22%
De a megcsalás általában nem akkor van amikor hihetetlen forró a kapcsolatuk, hanem akkor amikor elhidegülnek. Arra meg pont jó ez a film. De mindenki azt lát benne amit akar.
2012. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
80%
Mi újság azóta?
2012. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, áll az ügy... Semmi új dolog nem derült ki egyelőre.

Igyekszem nem "elengedni" teljesen a dolgot, nehogy azt gondolja a férjem, hogy akkor most minden ok, és ennyivel megúszta, de azért igyekszem nem is mindennap szóba hozni. Gondolatban lejátszom újra és újra, félek ha "elfelejtem" megint megtörténik velem ez a rémálom.

Igyekszem alkalmat teremteni ahhoz, hogy szembesíthessem az itt leírt véleményekkel a férjem. Nem bántani szeretném, csak akarom hogy lássa, tőlem független emberek hogyan vélekednek erről az egészről, és hogy hány ember nyalta be a sztoriját... Olyan ez, mintha "bíróság" elé állítanám.

2012. aug. 1. 23:40
 66/103 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez egyértelmü! én már benne vagyok hasonlóban csa itt afeleségem csinálja ezeket
2012. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
94%
Attól hogy ronda még együtt lehettek. Jó pár pasit láttam, aki bűn ronda fogtalan igénytelen nővel csalta a feleségét. Ha nincs köztetek szex és abból amit leírtál valószínűleg igen. Sőt nagyon valószínűleg. Nem biztos hogy épp vele, akárki más is lehet. A telefon az tipikus, a szex pedig (a férjem szerint nincs el nélküle egy egészséges pasi sem sokáig.. )
2012. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
79%
Mi történt azóta veled ,kérdező?
2012. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, igazából nem tudok "hepi endről" beszámolni.

Az érzés bennem nem enyhült azóta sem. Napi rendszerességgel hasít belém a fájdalom, amit ez a csalódás okozott. Nem tudom túltenni magam, de tény, hogy nem is kapok ehhez megfelelő segítséget a férjemtől sem. Elmúlt a nagy bűnbánat, az így szeretlek-úgy szeretlek. Ez mondjuk nem lepett meg...

Várom a kisfiam érkezését. Igyekszem a várandósság örömeibe kapaszkodni, na meg ott a kislányom is, ő azért időről-időre kicsit átsegít ha zuhanni kezdek. Szerencsére fantasztikus humora van igen fiatal kora ellenére, ez a mentőmellényem.

Nem fogunk együtt megöregedni a férjemmel az tisztán látszik. Egyelőre a gyerekekkel akarok foglalkozni, eljön majd a megfelelő idő a lezáráshoz.

2012. okt. 26. 00:07
 70/103 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer azt írta egy pszichológus egy megcsalásról/szeretőkről szóló könyvben, hogy ha a férfi nem vallja be a csalást, az egyértelműen annak a jele,hogy veled akar maradni. Az író még azt is megkockáztatta, hogy akkor viszont lehet, hogy kár "kiugrasztani a nyuszit a bokorból". Vagyis ha vele akarsz maradni, akkor valahogy túl kell lépned rajta.

Személy szerint azonban megértem, hogy megrendült a bizalmad benne, és ezáltal nyílván a meghittség is elszállt.

Sajnálom, én tudom milyen együtt élni valakivel, aki "csak" a gyereked apja, amúgy meg társbérlő. :-(

2012. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!