Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt szexuális viszonya a férjemnek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem 37. A második gyermekünket várjuk, eddig azt hittem boldogságban...

Megtudtam, hogy a férjem 1,5 éve "barátkozik" a munkahelyén egy nála idősebb, elég lepusztult külsejű nővel. Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal, plusz még a munkahelyén is, és találkoztak privátban is. A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa...

Egyszer véletlenül elkaptam egy smst a NE VEDD FEL nevű feladótól, onnantól indult meg a lavina és kezdtek kiderülni azok a dolgok, amikre már régóta gyanakodtam egyéb jelek alapján. Esküdözik mindenki életére hogy nem történt semmi köztük, mert ő nem akarta, csak beszélgettek, mert velem nem tudta megbeszélni a gondjait.

Nagyon sok dolog szól ellene, és egyedül a nő brutális rondasága csak mellette.

Nem volt hajlandó szexelni velem, sosem kezdeményezett, folyton ideges volt, mindig csak akkor borotválkozott ha délelőttre ment, hiába könyörögtem neki napokig-hetekig, az én kedvemért sosem borotválkozott meg. Állandóan túlóráznia kellett, meg amit mondtam, hogy a telefonja folyton le volt némítva, és a zsebében hordta, stb...

Szerintetek?



2012. júl. 26. 22:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
92%
Sajnalom ami tortent veled. Elfogadhatatlan szamomra h a kolleganojevel beszeli meg a gondjait, ez gyenge hazugsag. Hazudott. Fogalmam sincs szexelt e massal. De gyanus h veled nem, meg h nem kezdemenyezett..
2012. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 A kérdező kommentje:

A nőnek én annyit mondtam, hogy tudok MINDENT. Erre ő: nem értem miért mondta a férjed hogy lefeküdtünk...

De én ilyet sosem állítottam.

A férjem a megcsaltál-e kérdésre azt mondta: nem tettem meg...

Én elég jó voltam nyelvtanból, szóval ezek a válaszok nem stimmelnek. Nem hiszek nekik. De legalább minőségi cserét csinált volna...

Ja, és volt egy olyan kérdésem is a férjemhez, hogy a szexhiány miatt fordult-e el tőlem? Erre azt mondta igen. Ezen is megbukott szerintem. Véleményeket várok, köszönöm az eddigieket is!

2012. júl. 26. 22:32
 13/103 anonim ***** válasza:
90%

Ha szexhiány miatt fordult el tőled, akkor valószínűleg a nővel való "csak beszélgetés" nem elégítette ki.

Sajnálom!

2012. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy megcsalt. Sajnálom, tudom milyen érzés.
2012. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom, de legalább tudom, hogy nem én vagyok paranoiás... :(

Remélem érkeznek még válaszok, szeretném megmutatni a férjemnek, hány ember gondolja ugyanazt amit én...

2012. júl. 26. 22:45
 16/103 anonim ***** válasza:
98%

Tegyük fel, hogy tényleg nem szexeltek.


Akkor is milyen dolog már az, hogy "Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal...", "A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa... "

Ha így viselkedett, akkor nem gondolhatja komolyan, hogy majd hiszel neki. Minek titkolózna bárki is, ha tényleg csak egy baráttal beszélget? Ezek után nem várhatja el tőled, hogy higgy neki.

2012. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 A kérdező kommentje:

Képtelen is vagyok hinni neki...

Ha még a szex valamilyen hűségtündér varázslata miatt nem is történt volna meg, másfél éven keresztül hazudott/titkolózott előttem. :(

Legalább vallaná be!

2012. júl. 26. 23:00
 18/103 anonim ***** válasza:
90%
Át vagy verve, hagyd ott.
2012. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 anonim ***** válasza:
93%

Ig, ezek tenyleg azok a jelek. Sajnos a nagyjat csak utolag latja az ember, ha maximalisan megbizik a masikban, vagy esetleg eszebe sem jut, hogy a partnere masnak is kellhez (es ez rossz pont a megcsaltnak). Sajnos sok kapcsolatban eljon az a pont, amikor az ember nem igazan dolgozik a masikert, minden olyan termeszetes es a leepulest sem vesszuk eszre, mert vakok vagyunk.

Nalunk is volt ilyen szitu, igaz, hogy fele ennyi ideig, de szinten kolleganovel, szinten nem jobb no volt, szinten hasonlo jelen voltak, amibol szinten semmit nem vettem eszre. A kulombseg annyi volt, hogy nalunk a szexualis eletunkkel nem volt gond, a ferjem meg nem is a szex miatt jart felre. Nah ez se sokkal jobb igy.

Mi vegulis megoldottuk, de nalunk kodosites nem volt a ferjem reszerol. De igy sem volt konnyu. Sok erot neked!

2012. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egyelőre híján vagyok az erőnek. Két gyerekkel nem olyan egyértelmű a hogyan tovább kérdés...

Egyelőre azt tudom, hogy szeretném tudni az igazságot, legyen az bármi.

2012. júl. 26. 23:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!