Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt szexuális viszonya a férjemnek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem 37. A második gyermekünket várjuk, eddig azt hittem boldogságban...

Megtudtam, hogy a férjem 1,5 éve "barátkozik" a munkahelyén egy nála idősebb, elég lepusztult külsejű nővel. Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal, plusz még a munkahelyén is, és találkoztak privátban is. A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa...

Egyszer véletlenül elkaptam egy smst a NE VEDD FEL nevű feladótól, onnantól indult meg a lavina és kezdtek kiderülni azok a dolgok, amikre már régóta gyanakodtam egyéb jelek alapján. Esküdözik mindenki életére hogy nem történt semmi köztük, mert ő nem akarta, csak beszélgettek, mert velem nem tudta megbeszélni a gondjait.

Nagyon sok dolog szól ellene, és egyedül a nő brutális rondasága csak mellette.

Nem volt hajlandó szexelni velem, sosem kezdeményezett, folyton ideges volt, mindig csak akkor borotválkozott ha délelőttre ment, hiába könyörögtem neki napokig-hetekig, az én kedvemért sosem borotválkozott meg. Állandóan túlóráznia kellett, meg amit mondtam, hogy a telefonja folyton le volt némítva, és a zsebében hordta, stb...

Szerintetek?



2012. júl. 26. 22:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
88%
Tévedsz, 2 gyerekkel pláne nem egy hazudós, sunyi ember mellett van a helyed!
2012. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
89%
Nem teljesen egyértelmű, hogy palira vett? :(
2012. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 A kérdező kommentje:

De igen, egyértelmű hogy palira vett.

Csak igyekszem gondolkodni, mivel kinek teszek jót, és kinek rosszat. Én sehogy sem jövök már ebből jól ki, szóval a jövőt illetően a létszám alapján kéne mérlegelnem, pedig szívem szerint már beadtam volna a válókeresetet.

2012. júl. 27. 00:16
 24/103 anonim ***** válasza:
83%
van hová menned? hogy és hol éltek? tiéd az ingatlan? albérlet?
2012. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 A kérdező kommentje:

Közös, hitellel terhelt családi házban élünk. Sajnos egyelőre nem jutott eszembe egyetlen alternatív megoldás sem a lakhatásunkra.

Na meg saját gyerekeimet tegyem ki a jó kis házunkból? Mi csövezzünk valahol? Egyedül meg nem tudom fenntartani a házat.

2012. júl. 27. 00:33
 26/103 anonim ***** válasza:
90%

19-es vagyok.

Nekem meg annyiban volt konnyebb a helyzetem, hogy nem magamtol jottem ra, nem is kivulallo mondta el. En egyebkent soha nem jottem volna ra, nem gondoltam, hogy megtortenhet. Ha mas mondja el, akkor el sem hiszem. Merthogy pletyka is volt, de legyintettem. Sot, a ferjem tobbszor nekikezdett a beismeresnek, de meg ezt sem vettem eszre.

Oszinte leszek: egyreszt azert, mert megbiztam benne, de nagyreszt azert, mert nem figyeltem ra elegge, meglehetosen csak a sajat gondjaimra koncentraltam, eszre sem vettem, hogy a kapcsolatunkban gondok lehetnek. Pedig voltak, utolag mar lattam is, de akkor egyszruen nem volt ra idom, se kesztetesem, hogy eszre vegyem. Pedig ha figyeltem volna a ferjemre is, akkor ez az egesz meg sem tortenik. En tudom, hogy en is ludas voltam, de nem mentem ot, o is parkany volt, kinyithatta volna a szajat, elobb kellett volma azt tennie, mint megertest keresni mashol. Nah mindegy, mar igy utolag mindketten nagyon okosak vagyunk...

De: szoval nalunk a ferjem onkent mondott el mindent, pedig nem kellett volna, talan sohasem tudom meg, ha nem vall. Ez kiindulopontnak jo volt.

Meg az is, hogy visszagondolva: a viszonya alatt is a ferjem jovokepe vegig velem volt kapcsolatos. Tudod, ezek az apro elszolasok, hogy milyen kocsi kellene jovore, mikor megyunk vegre Amerikaba nyaralni, hogy elunk majd nyugdijaskent, stb. Ezek nalunk vegig megvoltak. Ebbol is gondoltam, hogy a zsigereiben o soha sem tervezte massal az eletet.

Nalatok van olyan pont a kezdeti sokk utan, ami megadhatja az alapot a folytatasra?

A ferjed hallgatasa es terelese nem jo kiindulopont mondjuk.

De pl hogyan tudtad meg?

Vannak-e kozos terveitek, stb?

2012. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
82%
Közös az mit jelent? Házasságban szerzett vagyon? Vagy hogy oszlik el a tulajdonjog? Kinek a nevén van?
2012. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
75%

Annyira egyértelmű a helyzet


Lehet hogy ronda az a nő de viszont szexuálisan többet nyújt a férjednek mint te

2012. júl. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem volt köztetek szex - most mindegy milyen okból, hogy ki volt a hibás, hogy ez így történt -, akkor szerintem bocsáss meg neki. Ha nincs szex, akkor érzelmileg is eltávolodik a két fél.

Szóval kezdjetek szépen új életet, ne firtasd, hogy tényleg megtörtént-e a megcsalás, fogadd el a férjed magyarázatát, aztán fátylat rá.

2012. júl. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem volt köztetek szex - most mindegy milyen okból, hogy ki volt a hibás, hogy ez így történt -, akkor szerintem bocsáss meg neki. Ha nincs szex, akkor érzelmileg is eltávolodik a két fél.

Szóval kezdjetek szépen új életet, ne firtasd, hogy tényleg megtörtént-e a megcsalás, fogadd el a férjed magyarázatát, aztán fátylat rá.

És szexeljetek ezután többet. Figyeljetek egymásra minden szempontból.

2012. júl. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!