Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt szexuális viszonya a férjemnek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem 37. A második gyermekünket várjuk, eddig azt hittem boldogságban...

Megtudtam, hogy a férjem 1,5 éve "barátkozik" a munkahelyén egy nála idősebb, elég lepusztult külsejű nővel. Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal, plusz még a munkahelyén is, és találkoztak privátban is. A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa...

Egyszer véletlenül elkaptam egy smst a NE VEDD FEL nevű feladótól, onnantól indult meg a lavina és kezdtek kiderülni azok a dolgok, amikre már régóta gyanakodtam egyéb jelek alapján. Esküdözik mindenki életére hogy nem történt semmi köztük, mert ő nem akarta, csak beszélgettek, mert velem nem tudta megbeszélni a gondjait.

Nagyon sok dolog szól ellene, és egyedül a nő brutális rondasága csak mellette.

Nem volt hajlandó szexelni velem, sosem kezdeményezett, folyton ideges volt, mindig csak akkor borotválkozott ha délelőttre ment, hiába könyörögtem neki napokig-hetekig, az én kedvemért sosem borotválkozott meg. Állandóan túlóráznia kellett, meg amit mondtam, hogy a telefonja folyton le volt némítva, és a zsebében hordta, stb...

Szerintetek?



2012. júl. 26. 22:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
30%
Azt állitod hogy nem volt sex köztetek! Akkor hogyan vagy terhes? KITÖL?
2012. júl. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
8%

ma 06:25

Ott a pont! :)

2012. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván azt mondja, hogy ronda miért mit mondjon? Hű olyan jó nő a munkatársam?!....azért ennyire csak nem hülye
2012. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
84%

Nem olvastam még végig a kommenteket.

Azt ne hidd, hogy azért mert a nő csúnyább nálad, meg igénytelen, még nem feküdhetett le vele a férjed.

Sajnos ,engem is egy nálam csúnyább ,ragyás arcú kis mellű semmi nővel csalt meg a férjem.

Viszont, mást tudott.Rajongott a férjemért, felnézett rá,(17 évvel fiatalabb volt nála),jó dumás volt, sokat beszélgettek.

Ne legyen igazam,remélem nálad nem történt meg tényleg a megcsalás.De a jelek(nem akar borotválkozni,csak ha dolgozni megy, telefon stb.) elég gyanúsak...:(

2012. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
39%
Végülis találkoztál a nővel ? Miért nem mégy be váratlanul az irodába ? Mindkettőt ott találod és szemtől szembe nem tudnak hazudni.
2012. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
89%
Nem olvastam az összes hozzászólást,de tuti,hogy megcsalt,véleményem szerint,és hogy a nő ronda azért nem,ez hülyeség.
2012. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
28%

Most a másik oldal véleménye,gondolkodj el rajta: Igen,tett olyat,amit ő is tud,hogy nem szabad.Erre utal a telefon sztori.DE! nem akarta,h. meg tud,mert fontos vagy neki.Én is ezt csináltam,de a férjem észre se vette...ennyire el volt laposodva a kapcsink.

Amikor kirobbant....mindent tagadtam.Nem magam miatt, ő miatta.Nem akartam megbántani,mert nem érdemli meg.Vannak jó tulajdonságai és az életemet a gyerekek miatt is vele szeretném leélni.A 3.-ik csak egy színfolt az életbe,kelllemes dolog...jó ha fontos vagy másnak...stb.

Gondolkodj el rajta: úgy se fogja bevallani..attól jobban tisztel téged.Akarod egyáltalán tudni?Hisz ha nem szeretne,itt lenne az alkalom,hogy kilépjen a kapcsiból.De nem ezt teszi.Mindenki követhet el hibákat...de tanulunk belőle.És én tanultam,gondolom a férjed is.Most is hálás vagyok a férjemnek,h. nem firtatta..és egyutt vagyunk,mintha mi se történt volna.Sok minden változott a kapcsiba..de azért az én részemről a bűntudat,ő réztéről a gyanakvás mindig megmarad.De nem beszélunk róla..megbíz bennem...ezt mondja...s én ezért hálás vagyok.Sose tenném meg újra!!!Erre mondom én:minden rosszban van valami jó.

2012. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
91%

Az semmit nem jelent hogy ronda a nő, nézd meg a sok híres angol focista milyen bányarémekkel csalta meg a csinos feleségét!


Szerintem megcsalt, főleg ha veled nem is volt szex. Valahol meg kellett hogy kapja...

2012. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
83%
Én eleve nem tűrném, hogy a férjem telefonja le legyen némítva, az már önmagában gyanús...telefonja, emailje nyílt könyv előttem, ahogyan az enyém is előtte.Nyilvánvalóan olyan hívást várna egyébként, amihez nincs közöm. Akkor meg miről is beszélünk tulajdonképpen? EGyébként ha kicsit jobban belegondolsz, ez már régóta megy, csak nem voltál hajlandó észrevenni, most meg csodálkozol...Egy nő pillanatok alatt megérzni, ha baj van a párjával, én egy szemrebbenéséből tudnám, ha más járna a fejében.
2012. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok, ja és a kérdésre válaszolva, szinte biztos hogy volt viszonya a nővel, de ha kicsit belegondolsz, magadtól is rájössz...nagyon sajnállak
2012. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!