Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt szexuális viszonya a férjemnek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem 37. A második gyermekünket várjuk, eddig azt hittem boldogságban...

Megtudtam, hogy a férjem 1,5 éve "barátkozik" a munkahelyén egy nála idősebb, elég lepusztult külsejű nővel. Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal, plusz még a munkahelyén is, és találkoztak privátban is. A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa...

Egyszer véletlenül elkaptam egy smst a NE VEDD FEL nevű feladótól, onnantól indult meg a lavina és kezdtek kiderülni azok a dolgok, amikre már régóta gyanakodtam egyéb jelek alapján. Esküdözik mindenki életére hogy nem történt semmi köztük, mert ő nem akarta, csak beszélgettek, mert velem nem tudta megbeszélni a gondjait.

Nagyon sok dolog szól ellene, és egyedül a nő brutális rondasága csak mellette.

Nem volt hajlandó szexelni velem, sosem kezdeményezett, folyton ideges volt, mindig csak akkor borotválkozott ha délelőttre ment, hiába könyörögtem neki napokig-hetekig, az én kedvemért sosem borotválkozott meg. Állandóan túlóráznia kellett, meg amit mondtam, hogy a telefonja folyton le volt némítva, és a zsebében hordta, stb...

Szerintetek?



2012. júl. 26. 22:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jó döntést hoztál!!!!!!
2015. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
75%
Mi történt azóta ? A gyerekek hogy viselik a helyzetet ? Az apjukkal milyen a kapcsolatuk ?
2015. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
87%
Mi újság veletek?
2015. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
75%
Mi újság azóta? :)
2016. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
75%
Kedves Kérdező, mi van veled azóta? Remélem, minden rendben!
2017. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
75%
Huha,ez jo regi kerdes,2012 es...
2017. aug. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 A kérdező kommentje:

Jó rég voltam ezen az oldalon.

Hogy mi történt azóta? :)

Elköltöztem a gyerekekkel, elváltam, három éve egyedül nevelem őket. Dolgozok mint az állat. Két és fél éve egy távkapcsolatban kínlódok. Igyekeztem tanulni a házasságomban elkövetett hibáimból, mert önvizsgálatot tartottam kőkeményen, és feltártam néhány hiányosságomat. De ez a kapcsolat se akar működni. A gyerekeim imádják a mostani páromat, én is imádom, de nem akar haladni semerre. Így újabb nagy fordulatra készülök az életemben. Köszönöm hogy ennyien érdeklődtetek! :)

2017. dec. 27. 23:06
 98/103 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem említést tenni az exről.

Szóval ő azóta a sokadik párkapcsolatát tapossa. Odaköltözik minden nőhöz, de nem áll le a nőzéssel. Most megint egy munkahelyi takarítónővel van. Egy másikkal. A gyerekekkel nem foglalkozik túl sokat, havonta egy hétvégére viszi el őket. nyáron összesen egy hétre. Mikor hogy passzol neki, vagy éppen hogy állnak az aktuális barátnők a gyerekekhez.

A gyerekek azóta 8 és 5 évesek. Albérletben élünk, egyedül nevelem őket. Segítség nem igen van. Nagyon nehéz. De gondolom lehetne sokkal rosszabb is, így nem panaszkodom. Eljön a napja amikor majd nekem is lesz szabadidőm, nem csak az élet minden percében a kötelezettségek. Remek lelki fejlődést biztosított az elmúlt 3 év. Nem bántam meg a döntésem.

2017. dec. 27. 23:13
 99/103 anonim ***** válasza:
90%

Sajnalom hogy igy alakult.Nehez lehet.

A rondasaggal utana meddig volt meg egyutt?

Nem rohantak egymas karjaiba,hogy elvaltal tole?

Megerdemli a sorsat.

2017. dec. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De szerintem amikor kiderültek a dolgok ott vége is ltt köztük. Azóta már sok kapcsolata volt. Ő dolga. Engem már nem érdekel mit csinál. Túlvagyok rajta rég. Én egyetlen kapcsolatot alakítottam ki, azóta is abban vagyok. De lehet annak is véget vetek, mert nem nagyon mutat fejlődést a dolog.
2017. dec. 29. 16:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!