Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő asszonyok! Ti is gyakran csaljátok a férjeteket, és miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen gyakori ez a házasságban.hány férfitársammal fordul elő?

2013. okt. 1. 12:25
 61/106 anonim ***** válasza:
91%

Én sose csaltam meg a férjem...mert nincs is! :D

No,de sosem csalnám meg. Hazudnék,ha nem gondoltam volna már másra a 7,5 év alatt,de gerinctelen dögnek érezném magam,ha megcsalnám. A saját képemre nem tudnék ránézni,nemhogy az ő szemébe. 2x volt hullámvölgy,de akkoriban óriási stressznek voltunk kitéve.Most is vannak problémák (nempárkapcsolati) és tudom,hogy ez nem mehet a kapcsolatunkra. Nem beszélve a gyerekekről,akikről gondoskodnunk kell.

Ha ő tenné velem,képtelen lennék megbocsátani.Ha rágondolok összeszorul a gyomrom. Már nem lenne soha többé ugyanaz és nem érzem úgy hogy ez működne tovább is.


A kétkedőktől viszont kérdezném,hogy mitől érzik/gondolják úgy hogy itt mindenki hazudik?

2013. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 anonim ***** válasza:
86%
23 év alatt sosem csaltam meg, nem miatta, mert mindig jó volt vele, hanem magam miatt, mert nem szeretnék hazugságban élni. Most lehet, hogy vége, de akkor sem csalom meg, újrakezdem, felépítem magam és tiszta lappal indulok. Ha jön valaki, akkor jó, ha nem, azt is elfogadom.
2013. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 anonim ***** válasza:
96%

Pár éve netes flörtölésen kaptam rajta a férjemet, persze azt állította, hogy ez csupán játék számára, valami ellenállhatatlan kényszert éreztem arra, hogy bejelentkezzem egy ilyen netes társkereső oldalra, majd beszélgetni kezdtem, persze nem fedtem fel magam másoknak, sok kihűlt házasságban élővel beszéltem akik szeretőt kerestek , jókat poénkodtam másokkal, nevettünk a saját helyzetünkön.

Így ment ez hónapokig... amíg valakivel a szokásos viccelődés után egyre jobban közel nem éreztük magunkat a másikhoz, kinyomozta fél információkból, hogy ki vagyok, kért, hogy találkozzunk a valóságban is, sokáig kérettem magam míg nagyon nehezen, de belementem,jó volt találkozni nagyon, DE! nem voltam képes intim viszonyba keveredni, minden porcikám tiltakozott ez ellen, rájött ő is és én is, hogy otthon kell rendbetenni a dolgainkat, nem elmenekülni egy irreális alomvilagba.

Azóta eltelt 3,5 év jó visszagondolni rá,nálam ez volt a maximum.

2013. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 anonim ***** válasza:
25%

Tudjátok lehet hogy mégegyszer el kellene olvasnotok a kétkedők sorait, mert én nem látom azt, amit ti leszűrtetek... Hol látjátok azt hogy szerintük mindenki hazudik?

És egy kérdés: miért kell mindenkibe azonnal belekötni, ha a témába vágóan kifejti az egyéni véleményét? :)

Mellesleg általában azok szoktak a leghangosabban tiltakozni a cáfolatok ellen, akiknek mégiscsak van valami takargatnivalójuk :) szerintem senki sem avanzsálódik szenté ha nem csalja meg a párját, nem tudom hogy ez miért olyan dolog amit külön ki kell emelni és ajnározni, hangoztatni kell... Ez pedig az egyéni véleményem volt, gondolom mindjárt engem is lehurrognak azok, akik szűzen mentek férjhez, meg azok akik nem bírják ki hogy ne az övék legyen az utolsó szó... Szép estét.

2013. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 anonim ***** válasza:
17%
Mennyi álszent ember, senki nem csalja meg a másikat, még is tele vannak kiéhezett anyukákkal meg feleségekkel a társkereső, szexpartner oldalak. Annyit mondok,hogy tükör!!
2013. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 anonim ***** válasza:
75%
Én nem csalnám meg, sosem tettem, nem is fogom.Szerintem ha már erre van szükség nagy a gond.Én inkább megmondanám előre, hogy jó legyen vége minthogy belevonjak egy harmadikat.Szerintem undorító dolog lelkileg és egészségügyi szempontból is.
2013. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
90%

Akik szerint álszentek (vagy hazudnak), akik azt mondják, hogy hűségesek a párjukhoz, hát elég korlátozottak agyilag. Ezen az oldalon napiszinten találkozok azzal, hogy a házasságban senki se hűséges (miközben az életben soha nem találkoztam még ilyennel), egy másik kérdésnél, meg már van aki azt írja, hogy teljesen normális ha a férfi félrelép! :D Meg fejletlen szexkultúrával rendelkezik az, aki "önző" módon kisajátítja a házastársát :OO és még az a szemét, aki monogám :DD Nevetséges!!


Aki nem tudja elképzelni, hogy igenis lehet valaki számára 1 ember az életében, az CSAK MAGÁBÓL indul ki. Csak Ő nem tudja elképzelni, hogy Ő egy emberrel legyen, illetve azt sem, hogy hűséges legyen, vagy vele legyen hűséges valaki, így másra is rávetíti ezt. Egy tükröt tart maga elé! Mindenki magából indul ki!

Tehát 9:19 (meg hasonló válaszadónak), neked inkább azt javaslom, hogy nézz ki a tükörből és próbálj más életvitelt is elképzelni más köré, ne csak a sajátodat! :)


Természetesen nem mondom azt, hogy hűtlenség alig van, mert sajnos van. De normális kapcsolatok is vannak, ahol csak 2 ember van!

Véleményem szerint, akik tényleg megcsalták a férjüket itt nem válaszolnak. (nem akarják hogy utálkozó kommenteket írjanak neki, vagy nem akarja, hogy a férje rábukkanjon az előzményekre :D) De akik azt írták, hogy hűségesek, mégis mi a francért hazudnának??

2013. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi 67 -es ,nálad a pont ;-) ! Úgy igaz ,ahogy leírtad ! :-)
2013. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 anonim ***** válasza:
2%

67-es majd egyszer felébredsz ám te is, és akkor,de nagyot koppansz, rózsaszín álomvilágban élsz,ez nem a Disneyland.

Lehet,hogy most nagy a láv közted és a párod közt,de lehet a párod már most félrelépett egy nálad fiatalabb,jobb, szebb nővel. Ennyi! Lehet nem tudod elképzelni,de amikor megtörténik,csak gondolj a válaszodra amit írtál.

2013. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:
95%

68- köszi :), főleg hogy megértetted.


69- semmit se fogtál fel abból amit írtam. Nem írtam, hogy ne létezne hűtlenség! Létezik, de létezik hűség is normálisabb emberi egyedeknél. Akik ismerik a toleranciát, az empátiát, a tiszteletet és tudják mit jelent a házasság/párkapcsolat. Szerencsére én ilyen embereket ismerek, akik ha érzik, hogy hiba van a párkapcsolatban vagy bármi másban és nem fekszenek le mással, mielőtt még megjavíthatnák.

Tudom jól, hogy elmúlik a rózsaszínköd idővel(habár én még soha nem voltam rózsaszín ködben) Nekem aztán mondhatod, nem vagyok romantikus alkat, inkább a racionális oldalát nézem mindennek, nem vagyok elvakult szerelmes. Attól mert te csak rosszat tapasztaltál, még más nem biztos, hogy fog. És még csak nem is körülötted forog a világ, hogy te ezt eldöntsd :D

Nem létezik tökéletes kapcsolat, tudom. De az a rossz oldal, ami van, nem biztos, hogy a megcsalás, hanem pl egy kisebb nézeteltérés, amit meglehet beszélni.

Egyébként köszi. Fiatal vagyok és jól tartom magam.

Nagyon jó emberismerő vagyok, de ha koppannék se gondolnám azt, hogy mindenkivel ez van és mindenki hazudik, ha azt mondja, hogy boldog párkapcsolata van. Ha ezt mondanám IRIGY lennék.

Másrészt megedződtem már, mert nagyon sok közeli hozzátartozómat veszítettem el egész fiatalon.


Kívánom hogy ébredj fel te is abból a szürke ködből amiben most vagy! Ha veled történtek hasonló dolgok, akkor ne azt hitesd el magaddal, hogy "úgyis mindenkivel ez történik" mert ha könnyít is rajtad, a lelkeden, nem igaz.

2013. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!