Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő asszonyok! Ti is gyakran csaljátok a férjeteket, és miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen gyakori ez a házasságban.hány férfitársammal fordul elő?

2013. okt. 1. 12:25
 51/106 anonim ***** válasza:
97%
50. te már csak tudod, így ismeretlenül igaz??? Ezt szeretem, amikor teljesen ismeretlen emberről alkot valaki véleményt.
2013. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:
67%
Engem nem hat meg irkál az 50.- válaszoló .Én tudom milyen a kapcsolatom a párommal , hogy nem csaltam/csalnám meg több mint egy évtized után sem ! Én az igazat írtam ,korábban is . Ha valaki általánosít ,vagy saját magából indul ki ,az az ő baja ! :D
2013. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
(* ... nem hat meg mit irkál .. /jav ./ )
2013. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozzatok 50essel. Egyszerűen csak minden nőt utál mert az övé megcsalta, és akkor már azt hiszi, hogy a többiek is ilyenek....
2013. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:
82%
Nem törekedtem arra, hogy valamilyenfajta értékrend szerint éljem az életemet, de arra igen, hogy a tükörbe tudjak nézni. Ha kapcsolatban vagyok és van valaki, akit szeretek- késztetés, mindenfajta vágy ide vagy oda-, aki tetszene vagy felébresztené a vágyaimat, még akkor sem tennék semmit, hiszen a szerelem fontosabb. Bár ezek az értékeke mára már mintha kezdenének kikopni. Nem baj, mert aki vágyik erre még mindig élhet így.
2013. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
87%
Hű, ennyi jó házasságot és ennyi hűséges embert rég láttam együtt:-) Reméljük igaz amit írtak, és akkor nem is olyan rossz a helyzet. Én megcsaltam a férjem amikor 14 éves házasok voltunk. Két év múlva elváltunk. Nem vagyok büszke rá, de az akkori legjobb tudásom szerint erre a megoldásra futotta. Kevés önismeretem volt akkor, sok mindent nem tudtam magamról, az élet törvényszerűségeiről. Ma már valamivel bölcsebb vagyok, remélem legalább is. Többször nem szeretnék ilyet tenni.
2013. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:
66%

Én sose csaltam meg senkit... eleve magamat és a páromat is jobbnak tartom ennél. Tudom tudom biztos hazudok.. ja :D


Ellenben tudom nem volt kérdés de 4-5 férfi/srác ismerősöm van aki csalta már meg a barátnőjét. Viszont 1-2 lányt/nőt ismerek aki szintén. Nálam eddig a hímneműek oldalára billen a megcsalási mérleg, bocsi! :D

2013. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, hogy mennyi válasz érkezett a tagoktól egy olyan fórumra, ahol minden második kérdés arról szól hogy:megcsaltam a párom!

Akinek nem inge persze ne vegye magára.... :)

(És még mielőtt én is megkapnám hogy biztosan minden nőm megcsal: N )

2013. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim válasza:
76%
Én csaltam már meg. És ha ismernék most is megfelelő emert újra megtenném! Bizisten.
2013. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
95%

Vicces, hogy aki azt írja, hogy nem csalta meg, az hazudik, aki azt írja, hogy megcsalta, az fel van pontozva 100%-ra :P


Én a férjemet nem csaltam meg soha, nem is fogom, imádjuk egymást, amennyit csak lehet együtt töltünk.


Viszont én csaltam már meg exet, nem is egyszer. Azért, mert nem szerettem, és csak azért nem szakítottam vele, mert régóta együtt voltunk, és baráti kapcsolat az megvolt, mentünk együtt moziba meg vásárolni. Végül azért szakítottam vele 4 év után, mert nagyon kihasznált anyagilag, ő nem dolgozott, de mindenből a legdrágább, legmárkásabb dolog kellett neki, és meg is vett mindent az én pénzemből a megkérdezésem nélkül..


Utána ismertem meg a férjemet, akivel az első találkozótól kezdve elválaszthatatlanok vagyunk, és őt sosem csalnám meg, sosem tudnék bármit tenni amivel megbántom.

2013. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!