Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő asszonyok! Ti is gyakran csaljátok a férjeteket, és miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen gyakori ez a házasságban.hány férfitársammal fordul elő?

2013. okt. 1. 12:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
96%
Eddig nem csaltam meg, és nem is akarom. Ha gond van, előbb mennék el pszichológushoz, párterápiára vagy akárhová. Megcsalás után már sosem lesz semmi ugyanaz. Egy kihűlőfélben levő kapcsolatot még meg lehet menteni, de egy megcsalást már nehéz helyrehozni. A tüske mindig ott marad.
2013. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
40%

Megnézném én az annyira de annyira jó embereket 15 év múlva :)

Mi egy év múlva házasodunk. A hűség számunkra alap. Én magam is ezt tanultam, láttam a szüleimen, nagyszüleimen, tisztelték, szerették egymást mindig.


Nekem is, a páromnak is vannak kritikus tulajdonságai, de mindeddig túl tudtuk tenni magunkat mindenen, nem vagyunk konfliktus kerülőek, és ha ott tartana a kapcsolat, hogy minden elromlik, akkor nem ilyen alattomosan hátrálnánk ki a kapcsolatból, hanem egyenes szóval.

2013. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,a túlnyomó zöm erkölcsös úgy látom.
2013. okt. 1. 13:20
 24/106 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy olvasom, itt mind hűséges feleségek, társak vannak! De akkor hogy lehet hogy már öt azaz öt asszonnyal léptem nemi kapcsolatba, cirka húsz év alatt? Nem álszentek egy kicsit az asszonykák? Megjegyzem, nekem pont ezért nem kell soha feleség!
2013. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
68%

Ja, és mind az ötnek válaszolnia kellett volna itt, igaz?!

Mellesleg ahány félrelépésről szóló kérdés van ezen az oldalon (mindkét részről)...Ha annyira álszentek lennének egy ANONIM oldalon az emberek, akkor ilyen formában sem teregetnék ki a szennyest.

Bár a hozzád hasonlók ne is házasodjanak, nem érdemeltek normális társat.

2013. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
30%
Na majd rádöbbentek ha lebuki az asszonyka! ha.ha.ha
2013. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy nem mernek irni a megcsalok....

Nem mindenki ekkora szent :)

Itt senki nem irta hogy megcsalta a ferjet ergo a nok 100%-a huseges? Felmereskent ez megbukott :)


Sose csaltam meg parom, de h ulye lennek elhinni, hogy o nem fantazialt vagy gondolt masra... Meg o is rolam...

Ez az evunk nagyon szar lett sajnos minden honapban ert minket valami tragedia... 2 babat vesztettunk el, apam leukemias, anyam daganatos, Fiunknak iden 1 kis mutetje es egy komolyabb terapiaja is volt es meg sajnos sorolhatnam...


Nem erzem magamhoz mar olyan kozel, sot nem is gondolom hogy vele fogom az eletem leelni viszont adok neki egy eselyt hatha csak a 13-as szam az ellensegunk!

Tudja amiket erzek, probal mar mas lenni, de ha az embert akkor tiporja meg a tarsa mikor egyik tragediabol a masikba.lep eppen az nem kapcsolat apolo hatasu...


Gondolkoztam en is hogy kilepni vagy egyutt maradva mast keresni...

Egyenlore az idei ev, aztan ha nem jon ossze 2014 kulon kezdodik...

2013. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a válaszolók többsége HAZUDIK!!!!!!!!!!
2013. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg NEM, csak ide a hűségesek válaszoltak, nem a megcsalók.


Nyilván nem fogja senki reklámozni névtelenül sem, hogy megcsalja a férjét... az meg véletlen belekukkant az előzményekbe...

2013. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
64%
Pont ezért irták hátha a lökött férj bele kukkant az előzményekbe és látja,hogy milyen hüséges az amúgy meg álszent felesége.
2013. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!