Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő asszonyok! Ti is gyakran csaljátok a férjeteket, és miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen gyakori ez a házasságban.hány férfitársammal fordul elő?

2013. okt. 1. 12:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim válasza:
64%
Igen, de ez szerintem nem baj amíg csak anál.
2014. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
84%
Én ugyan még nem vagyok házas, de tervezzük a párommal. Egyszerűen a hideg is kiráz a gondolattól, hogy vki más úgy hozzám érjen egyáltalán... egyrészt azért, mert imádom a párom, de ott van benne az erkölcsi rész is, hogy ha már egyszer kapcsolatban vagyok, akkor nem leszek egy olcsó kis rüfke, és nem lépek félre... szóval mindkettő benne van. Annak a híve vagyok, hogyha végérvényesen elromlik egy kapcsolat vagy tényleg beleszeretek másba (mert létezhet ilyen), akkor inkább elmondom, és lezárom a kapcsolatot, mielőtt összejönnék vki mással.
2014. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
87%
26 éve vagyunk együtt, dehogy fogom megcsalni. ami jól működik, miért kellene tönkretenni? ha meg nem működik jól, nem megcsalni kell, hanem szakítani és új életet kezdeni más partnerrel.
2014. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
32%

Na jó. Először is leszögezném, hogy gyerek vagyok, akinek nincs kapcsolata (kiskamaszként korai, hiába a sok 14 éves pár!) Azért írok ide, mert már sokszor megtaláltam ezt a kérdést és most muszáj volt megnéznem. Olvasgatom, olvasgatom a kommenteket és jön a nagy felháborodás: mi a fészkes fene?! Az oké, hogy a hűek leszögezik, hogy nem, ők nem tesznek ilyet, az olyanokat nem értik, akik csalnak, de... van egy apró, egészen induri-pinduri észrevételem: aki képes volt leírni az igazat, az 0, vagy 7 százalékon van! Sőt, a hűségesek sem kapták meg a 100-at.


Véleményem szerint a nők is úgy csalhatják a férfit, mint férfi a nőt. Utálom, ismétlem: Utálom azt, amikor azt olvasom, hogy a férjem megcsalt, mert nagyon általános dolog! Hogy mit utálok még jobban? Hogy az ilyen nőket csak vigasztalják és vigasztalják mindig! De persze neked, drága kérdező valaki képes volt megírni (már ha jól értettem, mert elég érdekesen fogalmazott) hogy gerinctelen dolog ezt a kérdést feltenni. Hát persze! Egy férfitől gerinctelen, egy nő pedig csak szánalmat kaphat! Há! Fujj. Szerintem már rég megoldottátok a problémát, de ha mégsem: beszéljétek meg! Többen is írták, hogy egy megcsalás után boldogok.


És akkor, most szólnék néhány szót a kicsillagozom-milyen kommentelőkhöz: tudom, hogy 0%-ot fogok kapni és sokan írjátok majd, hogy "te *dióta kis taknyos, csak ne szólj bele!" de nem érdekel.

És ha valaki nem döntötte el, kinek higgyen, az a 0-40 százalékosoknak adjon igazat, azoknak, akik megírták: mi lányok/nők sem vagyunk szentek.


És végül, a figyelmetlen rágalmazókat elkerülendő: kapcsolatban nem élő, szerelemmel nem rendelkező 13/L

2014. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
Jó fej vagy utolsó! Az intelligenciád messze néhány "okos" felnőtté felett van. Sok sikert az élethez!
2014. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 A kérdező kommentje:
Igen eléggé intelligensen szólt a témához. Sokan megirigyelhetnék.
2014. jan. 27. 14:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!